0

@tristan87 Ronaldo został już youtuberem

0

@adamek20151 jakby to nie była Barcelona to bym się nie śmiał ale no to jest realne dla tych patalachow xd

2

To pewnie był fejk ale przypominam że Deco chciał niby wymiany Rodriego za Gundogana, City się nie zgodziło więc wzięli se Gundogana za darmo xddddd mistrz frajerstwa hahaha idealnie pasujący do tej drużyny

1

@Culer9002 Ja z tej serii mam Saturna też i jest mega fajny
@Kazragore 1000 zł. Około 70 cm wysokości
@D10SLEO wiadomka. Ja całą chata z klocków już xD

12

Dorosły chłop se klocki kupił śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-U3GHXE0Xob

0

@Fake69 chodzi ogólnie o festiwal niekompetencji a nie jednego Gundogana. Przecież Deco na tym stanowisku to kpina

22

Mega liczę że Gundogan nie będzie się gryzł w język i powie wszystko o naszym klubie w pierwszym wywiadzie. Niech się świat dowie jakim jesteśmy burdelem. Liczę też na białe chusteczki w najbliższym domowym meczu

0

@homeins nie wiem nie jadłem

0

@Culer9002 a moim zdaniem Mcd w porównaniu do takiego KFC to kunszt kulinarny. Nigdy nie miałem po McDonaldzie problemów żołądkowych, po KFC zawsze. Burger King jest okej ale tez imo Mcd lepszy. Wiadomo że to wszystko gówno i nie ma co tego jeść za często ale jakbym miał wybierać to Mcd najlepszy

9

Factos

0

@barcanawieki exclusiv? Już widzę że miał być tylko na xboxa

8

Laporta też już się końca okna nie może doczekać żeby zamówić pizzę z potrójnym serem i olej z frytkownicy do picia, wcześniej dając info Romero że „coś się dzieje”

2

@wyrek no ja już nigdy więcej

0

@FCB_dimiC ja to zgłosiłem chłopie do Audi bezpośrednio to wiesz co zrobili? Wysłali mi numer do serwisanta który mnie wyśmiał na żywo w salonie xD jak będzie gorzej to kieroniwnice obszyje alcantarą razem z poduszką tylko czekam też na koniec gwary, a fotele nie wiem, nic chyba bo nie będę wymieniał na nowe bo szkoda kasy

1

@FCB_dimiC
https://zapodaj.net/plik-dIrL6RYFfK
https://zapodaj.net/plik-2tRYVK0l5y
Niby nic wielkiego ale to auto ma 20k przebiegu a miało 8 jak się zaczęło to dziać :p

0

@barteq z szacunku do kibiców

2

@FCB_dimiC mechanicznie okej, głównie problemy z mmi, niektórzy to chyba od zakupu 15 razy w serwisie już. U mnie tylko problemy z jakością materiałów w środku, kierownica spękana i fotele. OCzywiscie mają to w dupie

2

@FCB_dimiC o dziwo tak, bo sie sypią tak te auta a u mnie bez problemu od zakupu

5

Jestem mega zawiedziony tym okienkiem. Były smaki na Nico ale jak ktoś jest dorosły i umie liczyć to każdy był świadomy że ten transfer nie wypali patrząc na nasze finanse. Ja ogólnie nie liczyłem na nic, jednak nasz otyły prezydent wraz z pseudo dyrektorem sportowym jak typowi politycy naobiecywali gruszek na wierzbie nie dotrzymując słowa. Po co nam był ten Olmo? Gość przyjdzie do swojego kraju do swoich ziomków na pozycję której nie potrzebujemy. Co oni chcieli udowodnić? Już pomijając wieczną beke z Barcy wśród kibiców z całego świata, czy naprawde ktoś wierzy że tu będzie chciał przyjść topowy gracz po tym co oni odwalają? Gundogan, chłop z mentalem zwycięzcy który mówi jak jest prawdopodobnie zostanie wypchnięty z klubu. W imię czego? Święte krowy co były urażone jego wypowiedziami po odpadnięciu z LM powinny pierwsze wylecieć. Nasz najlepszy pomocnik, gość który jako jeden z niewielu zasługuję na tą koszulke wylatuje...szkoda gadać. Biedny ten Flick który będzie atakowany przez przekupionych dziennikarzy Laporty bo jak to tak można krytykować prezydenta. Na miejscu naszych młodych bym stąd uciekał bo kariery tu nie zrobią, Lamine co najwyżej będzie budował swojego instagrama, a nie karierę, bo nasz klub przestał być rywalem którego się ktoś obawia. Szkoda strzępić ryja na tych patałachów z zarządu, kłamcy i obiecywacze. Każdy prawdziwy kibic by odpuścił hejt jakbyśmy zrezygnowali z transferów i dali szanse młodym, ewentualnie po kosztach wzmocnili DM np. ale to co oni robią to jakaś abstrakcja. Klub bez ambicji z piłkarzami pokroju De Jonga, wiecznie głodnego siana średniaka wraz z innymi wynalazkami typu Ferran. Kolejny sezon i nie chce się tego wszystkiego śledzić

0

@barteq nie chodzi o redakcję, bo wiadomo że dziennikarze największe gowno napiszą teraz byle ktoś kliknął. Jednak no nas powinno się jakoś szanować

14

Kto zatwierdza te artykuły jak ten z Leao? Nie stać nas na rejestrację nowych graczy a ktoś tu pisze o gościu za ponad 100 baniek. Śmiechu warte nabijanie wyświetleń

0

@Safrani no powoli przestaje się interesować to jest jakaś paranoja co oni odpierdalaja. Wstyd taki że nie chce się wchodzić na stronę. Może jak zbankrutują i nas zdegradują to zaczniemy wszystko od nowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@lntrowertyk confident

1

@Lola120 no nie mają ale nikt nie mówi że są top polskich piosenkarzy i że nikt nie jest nawet blisko ich xD

14

@Lola120 niezła top piosenkarka z tekstami 10 latki bez żadnego składu xD

0

Nico nie przyjdzie ale mam nadzieje że to nie zamyka jego drzwi do Barcelony. Jak dla mnie to bardzo dobrze o nim świadczy, ma szacunek do swojego klubu, do kibiców. Tutaj nie ma nawet pewności że zdążymy go zarejestrować jakby jakimś cudem by się go udało ściągnąć. Patrząc na naszych poprzednich graczy to ja akurat doceniam że ktoś w tych czasach szanuje swój, bądź co bądź o wiele mniejszy klub i nie będzie palił mostów jak niektóre barany. Szkoda, Deco z otyłym Panem jednak uznali że Ferran Torres 2.0 jest nam bardziej potrzebny.

11

Ja pierdole co chłop se gra na luzie. Trzeba oddać Denzelowi że mu dał szansę bo tak to by chłop pewnie się tułał w rezerwach dalej

13

Jak patrzę na tego Leona to aż się przestaje być rasistą

0

Huber tragedia mecz a nawet nie ma kim go zmienić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?