6

@Sulimo a mi się Iga podoba. Ma coś w sobie

0

Komentarz usunięty

5

@czarnatom Greenwood pobił swoją laskę a nie ją zgwałcił.

0

@robsesh no ta bo rap tp tylko Biggie i NWA XDD

10

3 z 18 punktów zdobyte w tej kolejce przez drużyny z top 6. Najlepsza liga świata i nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym xD

3

Dobrze że ten sezon się już kończy i będzie w końcu świeża krew….oh wait

0

Jak wygląda dziś gra Roberta?

21

Araujo do psychologa szybko bo psycha widzę siadła. Kolejnego słabego psychicznie gracza nam nie potrzeba, już wystarczająco nam Anfield i Roma ich wychodowalo. Trzeba wstać i iść dalej a akurat po Ronaldzie się tego spodziewam

14

@Lionel_Messi10 dawać go do pierwszej drużyny

1

@MesQueUnClub_87 Uma Thurman ma bardzo utalentowaną córkę znana między innymi ze Stranger Things

0

@BorzyKrzys nie, ale jej wyjątkowo nie szanuje

4

@BorzyKrzys kto tego słucha xddd

8

@tbas to się nazywa bycie kibicem, czyli komentowanie obecnej sytuacji w klubie któremu się kibicuje. Pozdrawiam

21

Czuję się oszukany przez Xaviego. Miał odejść nawet jak wygra LM, przegrał frajersko cały sezon i jednak zostaje? Dla mnie abstrakcja. Ja zamierzam go obrażać w żaden sposób, po prostu to dla mnie żenada i sezon następny uważam za stracony. Zakładając Mbappe i np. Daviesa w Realu możemy przygotować się na kolejne upokorzenia. DRAMAT. Kolejny sezon wstydu i zażenowania. Jakby jeszcze widać było poprawę w tej jego drużynie, a tu ciągle te same błędy i decyzje. Szkoda.

0

Za miliard bym go puścił.

0

@Cvzx grałem w 3 ale nie długo. Jakoś mnie ominęła ta seria a grałem naprawdę w dużo gier

0

Wie ktoś czy jak wsadzę płytkę Fallouta 4 to mi się upgrade automatycznie zrobi do next gena(wychodzi 25 kwietnia patch darmowy)? Nigdy nie grałem, a teraz po serialu mi się powkrecalo i się idealnie składa ze ten patch wychodzi, bo gra straszy, a na półce z jakiegoś powodu mam od początku xd
@Objectivo @IronSanHybrid @macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62

0

@Azi nie robię dramy, po prostu wylewam żale na stronie na której pisze od 2011. Gdzie jak nie tu? Cholernie mnie to boli co się dzieje z tą drużyną

0

@mekston okej nie zmienia to nic bo nie powiedziałem że nie będę kibicować. Po prostu jestem już dorosły i jak mam oglądać paździerz to wolę se iść na siłkę

0

@heniusss @mekston @AlexDark00 mialem wtedy 9 lat. Raczej sie to odnosi do tego ze odkąd oglądam piłkę jestem za Barceloną

2

Komentarz usunięty

1

@Azi Dziecko sukcesu które jest od 2006 roku. Nie przestanę kibicować tylko przestanę oglądać czytaj ze zrozumieniem. Sory ale obecnie oglądanie tej drużyny to po prostu strata czasu i nerwów

5

Drużyna Xaviego nie ma mentalu i gra piach ale jest w walce o trofea (teoretycznie) - Xavi odchodzi po sezonie i nic nie zmieni jego decyzji.
Drużyna Xaviego przegrywa wszystko co sie dało kompromitując się w LM po raz kolejny i przegrywając frajersko z Realem całkowicie odpadając z walki o ostatnie możliwe trofeum - Xavi jednak zostaje i przedłuża kontrakt
Nie ma ratunku dla tego klubu, nie chce mi sie już oglądać meczów tej drużyny i pewnie nie jestem jedyny. Jak pomyśle że miałbym wywalić kilka k na bilet na mecz żeby zobaczyć drużynę której sie nie chce biegać to mi sie odechciewa, a coraz więcej kibiców nie będzie chciało tego oglądać. Dla mnie to jest koniec Barcelony, tu trzeba resetu, nie wyszły dźwignie, nie wyszedł trener, nie wyszedł prezydent. Nie czekam wcale na kolejny sezon bo bedzie to samo gówno co jest teraz. I dla mnie to bronienie się sędziami jest żalosne. Okej dymają nas, ale nikt tak nie dyma tej drużyny jak ona siebie sama. Głównym winowajcą przegranych i kompromitacji jest ta bezjajeczna drużyna na czele z wiecznie płaczącym trenerem. Dobrze że Messi odszedł i nie wrócił bo by znowu wszyscy na niego zwalali wine. A tu do zmiany jest wszystko zaczynając od trenera i prezydenta. Szkoda tylko młodych jak Yamal czy Cubarsi, bo są perłami i w innych drużynach grali by o wszystko.

11

Ale żenada że tu trzeba się tłumaczyć z czegoś i jakie to jest rozdmuchane xddd klub panienek i świętych krów

1

@Wittgenstein Barcelony kupiłem na stronie oficjalnej, inne mam ze stadionów

1

Mam kilka koszulek piłkarskich i ta Barcy jest najgorsza. O wiele bardziej bym wolał Adidasa albo Pumę

18

@QQL5 żebym kibicował Realowi to by chyba musiał przeciwko nim grać Hitler z Putinem i Stalinem

2

Człowiek to jest jednak naiwna istota. Od kilku sezonów piłka jest mi dość obojętna, nie oglądam już wszystkich meczów jak kiedyś. Takiej wiary w naszą drużynę to nie miałem serio od lat. Ja znowu uwierzyłem że my już nie jesteśmy frajerami xddddd a razem z tymi frajerami, kolejnym frajerem stałem się ja który znowu w nich uwierzył. Już mi się nie chce serio tego oglądać, ostatni raz uwierzyłem że będzie dobrze. Mega zawiódł mnie przede wszystkim nasz przyszły kapitan Araujo, co ty chłopie zrobiłeś to ja nie mam pytań. Amatorka. Tak samo Cancelo, który podjął chyba najgorszą decyzje jaką mógł. Xavi nie trzymający ciśnienia i osłabiający drużyne w najważniejszym momencie w sezonie też pokazuję że jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie takiej drużyny. Zawód, zawód i jeszcze raz zawód. Ostatni raz sie nabrałem na ta drużyne. Jedyny plus to Cubarsi który jest pieprzonym kotem i może Kounde. Mieliśmy to w garści i to spieprzyliśmy koncertowo.

1

@dafik85 grałem. Grali w 10 ale żeby nazwać to naszym dobry meczem to trzeba było go nie oglądac

1

@dafik85 to chyba inny mecz oglądaliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?