4

@VEBVEBVEB123 Nie no wiadomo, ja uważam że powinniśmy się zbroić i działać. Być gotowym na wszystko. Ale realnie obecnie ten konflikt jest imo nie możliwy

5

Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał Wiesław Kukuła ostrzega, że Rosja przygotowuje się do konfliktu z NATO, z pełną świadomością tego, że sojusz jest strukturą obronną ~ KIKŚ

Czy ktoś może mi realnie przedstawić w jaki sposób Rosja miałaby zaatakować NATO skoro nie potrafią od dwóch lat zająć 1/5 Ukrainy i stracili już setki tysięcy żołnierzy? Bo w konflikt nuklearny nie wierzę. Jak oni mają cokolwiek zrobić NATO

0

O nie, jeszcze im ktoś każe biegać

1

@Romario87 typowy transfer obecnej Barcy

3

@tristan87 chłop co parówkę mu daje pewnie niemiecki wurst. Fur Deustchland

0

Thierry Henry po zakończeniu meczu:

"Sposób w jaki Pedri doznał dzisiaj kontuzji i jego płacz pokazuje nam tylko jedno - ten zawodnik jest już oficjalnie skończony. To już czwarta kontuzja w tym samym miejscu. Dla byłego zawodnika to przewlekła kontuzja i będzie mu towarzyszyć przez całą karierę."

Trudno się nie zgodzić. Jedyna szansa jest że odejdzie z tego cyrku do jakiegoś klubu z porządnymi lekarzami a nie amatorami.

11

@tristan87 tęczowe rodziny xD żyjemy w symulacji

0

3 min xdddddddddd

3

@pluszek no tak, nigdzie o tym nie jest napisane tylko random z youtuba tak mówi więc to musi być prawda

4

@pluszek źródło: no mówię ci stary

55

Kowal: My mamy rozmawiać o jakichś skandalach sędziowskich w Hiszpanii? Żadnego takiego nie było.

Borek: To nie oglądałeś meczu Valencia - Real, tak?

Kowal: Oglądałem, ale wiedząc, że mam rano program, jak sędzia gwizdnął koniec meczu, wyłączyłem telewizor.

XDDDDDDDDD

0

Spieprzyliście nam początek marca

6

W 1904 roku, Athletic zdobył Puchar Króla.
40 lat później, w 1944r. wygrali kolejny Puchar Króla.
40 lat później, w 1984 r. kolejny.
40 lat później w 2024 roku, są w finale Pucharu Króla.

45

Niech choć cząstka Mes Que en Club w nas pozostanie. Jesteśmy biedakami i kasa potrzebna, ale dla mnie ważniejszy jest gość co wkłada głowę tam gdzie inni sie boją nogę i kocha ten klub. Taki piłkarz jest wart czegoś więcej niż pieniądze.

0

@Mixtape a jaki model?

0

Poleci mi ktoś jakieś buty do biegania? Najlepiej z Decathlonu bo mam kupon co dostałem na urodziny z pracy :p nie zależy mi na czymś topowym, raczej początkujący. Trenuje od dłuższego czasu ale biegać w plenerze zacząłem niedawno, jednak planuje zrobić formę bo mi się mega podoba a w sport jestem wkręcony od dawna

16

@jacobFCB cringowa ale Amerykanie nie powinni się wypowiadać o odklejonych aktywistach bo to głównie oni się kładli na asfalcie i palili miasta bo spacyfikowali ćpuna kryminalistę xddd

3

@Kgorecki2500 ja wiem że TikTok i Facebook to jest wysyp kretynow ale tam się roi od zwolenników przegranej Ukrainy. Biorę pod uwagę że większość to pewnie trolle ale jednak dziwnie się to czyta. To jest to co chciała osiągnąć Rosja

10

Ja wciąż wspieram Ukrainę i jestem za nią w tej wojnie. Nie zapominam czym jest Rosja i jaką politykę prowadzi. Ukraińcy też mnie wkurzają, też nie popieram ich produktów w naszym kraju, też czasem czuję że jest ich więcej niż Polaków w moim mieście. Ale cholera czy ci co krzyczą Upadlina albo żeby Rosja tą wojnę wygrała bo hur dur Ukraińcy się panoszą są poważni? Czy ludzie sobie zdają sprawę co to znaczy żyć pod butem Rosji? Ten scenariusz naprawdę nie jest niemożliwy w przypadku przegranej Ukrainy. Wystarczy kryzys na zachodzie, Wojna na Tajwanie, cokolwiek i się okaże że znowu wszyscy nas będą mieli w dupie jak w 39 jak się Rosja odbuduje. Ukraińcy walczą o życie i muszą tą wojnę wygrać, możecie ich wyzywać ze mają wracać do siebie ale każdemu Polakowi który trzeźwo myśli powinno zależeć żeby Ukraińcy dalej gruzowali kacapow. Każdy kolejny pokonany rusek to mała cegiełka do naszego bezpieczeństwa, a to się w tym wszystkim liczy naprawdę

1

@Mroziu zrobił to będąc piłkarzem Barcelony jak przyszedł tu jako legenda gdy grał za czapkę gruszek :) ten gwałt był w jednym z Barcelońskich klubów a nie w Brazylii

0

Dla mnie jedyna szansa żeby został to wygrana LM w finale z Realem 10:0

0

@Bobo25 słoń to jeden z inteligentniejszych gości w rapie polskim. Mega normalny i fajny gość. Ta wypowiedź mi się wydaje że jest trochę dla beki, przynajmniej takie odnoszę wrażenie bo normalnie są z nim fajne i ciekawe wywiady

1

Ale sztos. Drogą ale mega wygląda

10

Kolejny ogromny sukces amigosa

1

Tuchel xdddd to ja chyba nie oglądam już żadnego meczu

1

Liga Negreiry znowu daje się we znaki

10

Według najnowszych szacunków policji w Szwecji ok. 62 000 osób aktywnie uczestniczy w sieciach przestępczych lub jest z nimi powiązanych. Rok temu za powiązanych z gangami uznano ok. 30 000 osób ~KIKŚ

Inżynierowie z Afryki robią swoje

2

Imagine być tak zapowiadanym przez Bruce’a Buffera. Swoją drogą jeden z najlepszych zawodników w historii dyscypliny
https://streamable.com/ux7rx4

5

@agaFCB ja to rozumiem tak że idzie siedzieć na 4,5 roku, a następne 5 lat po wyjściu będzie na warunkowym, więc jak coś odwali to wróci do paki

3

@MesQueUnClub96 tak. Najlepsza zabawa na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?