5

Postanowiłem ze dziś obejrzę w końcu mecz. No i wróciłem teraz z silki i miałem odpalać ale jednak odpuszczam znowu. Dziękuje Generale. Sprawiłeś ze rzygac mi się chce jak odpalam Flashscore

2

@Rust_Cohle No obok Ferrari

0

@Mario96w ze wam się nie znudziło z tymi nie śmiesznymi żartami

0

@agaFCB po kilku miesiącach na dokladce z przodu żadne drogi mi nie straszne

3

@FCB_dimiC czerwona szybsza

6

Minął nieco ponad rok od zdjęcia w tym samym miejscu po tym samym zabiegu które wzbudziło tak wiele kontrowersji, że niekorzy na stronie dalej nie mogą się otrząsnąć. Pozdrawiam serdecznie rok później @JimMorrisonFCB @ranger3120
https://zapodaj.net/plik-5xDG8cZyt5

1

@Firestone widać tylko jakie są kobiety a jacy mężczyźni

19

Kobiety wykorzystują grube „przyjaciółki” by wyglądać przy nich lepiej. Faceci wykosztują grubego jako bramkarza

0

@MarioVeB! W sumie to banku

3

@ranger3120 dzisiaj odbieram znowu z tego samego miejsca co rok temu po ceramice bo odnawiali mi powłokę żebym gwarancje utrzymal, tego samego miejsca w którym narodziła się ta chora dyskusja. To chyba dolewam oliwę i wrzucam znowu fote

3

@ranger3120 wez bo czuje się urażony..

0

@Criss18Barca znam go, a nie polecał ich po prostu jak ktoś dba o formę? Bo jakoś nie widzi mi się zeby dobry dietetyk polecał cukrowe napoje podczas diety odchudzającej. W innym przypadku jak najbardziej ale nie jak się odchudzasz i chcesz mieć deficyt

0

@michal26 jak ktoś liczy kalorie to dwa takie piwa to jakieś 300 kalorii. Moim zdaniem sporo jak na coś bez żadnych wartości odżywczych. Oczywiście mówię o ludziach którzy się odchudzają

0

@Gh0st od wszystkiego co ma cukier się tyje. Wciąż to lepsze niż jakikolwiek alkohol ale jak chcesz schudnąć to pij wodę albo colę 0 lub inne napoje bez cukru i kalorii.

2

@Deviler @mekston niestety ale gustuje w nowych sztukach które rdzewieć dopiero zaczną za kilka lat

5

@MesQueUnClub96 akceptuje każdego oprócz tych co spamują na La Rambli głupimi pytaniami

4

@Volk mamy gowniany sztab medyczny. Jakby Pedri grał w City albo Bayernie to by go poskładali.

7

@arasz1819 oni nie mogą tej wojny wygrać. Rosja to kraj gdzie się dalej sra do dziury i ich jest tyle ze będą się bili lata. Na Ukrainie już jest tragedia jeśli chodzi o ludzi

1

Na nowy rok niech każdy sobie do serca weźmie te słowa Ronaldo i ciężko pracuje. https://vm.tiktok.com/ZGeYwvMcV/

18

Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy, uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych, oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis. Wleczesz się tym chodnikiem, dookoła szara polska zima bez grama śniegu, na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…

Aż tu nagle jakaś pożal się Boże reporterka z lokalnej telewizji wpycha ci mikrofon w twarz i pyta „Gdzie pan będzie spędzał sylwestra w tym roku, jak pan spędzi sylwestra?”. Już masz jej odpowiedzieć soczystym „W dupie”, bo od technikum nikt cię nie zaprosił na sylwka i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Powstrzymujesz się jednak w ostatniej chwili, bo wszystkich trzech widzów się oburzy i wyczerpany odpowiadasz „Bede grał w gre”. Już chcesz iść dalej, a ona dalej się dopytuje „A w jaką?”. Doskonale wiesz, że odróżnia trzy gry: pasjansa, pasjansa pająka i strzelanki do zabijania ludzi, ale zamiast wyjść z siebie i stanąć obok, stawiasz się ponad to i odpowiadasz „TOMB RAJDER”. Daje ci spokój, więc idziesz spokojnie dalej do tych tłuczonych ziemniaków i komputera, ale to nie jest już normalny powrót do domu - za tobą niesłyszalna, niewidzialna i nieuchwytna podąża nieśmiertelność.

0

@kaczor14 No nigdy nie zaprzeczyłem ze mnie interesują pato gale. Fame oglądam i kupuje ppv szczerze. Ale Clout chociaż nie wspieram bezpośrednio, to ze się o nich mówi ze da im kasy na zapłatę swoim zawodnikom. Ppv to jest ich główny zarobek bo sponsorzy po takich akcjach jak wczoraj tez się wycofują

5

Oczywiście gali nie oglądałem bo nigdy już nie zapłacę za to scierwo zwane Clout, oby upadli, ALE… to co zrobił Natan to majstersztyk XDDDD (widziałem na tiktoku). Rozegrał dwóch gangusow i całą federacje jak dzieci haha. Coś czuje ze Fame maczał palce w tej sytuacji. Pseudo gangusy. A Załęcki wielki prawilniak co lezal pol walki rewelacja

3

@Przemek2323 chociaż tego samego dnia powiadomili a nie jak za Pisu ze rakieta leżała kilka miesięcy w lesie

1

@konrad1661 Teraz lata jakiś rotawirus bo u mnie jelitówka w ostatnim tygodniu chyba 20 osób

2

Uważam ze Pan Donald Tusk powinien złapać tą rakietę. Skandal. Do dymisji

1

@LS kiedy mam się zacząć śmiać?

14

W 2023 będą latające samochody.
2023: grupa tiktokowych debili wchodzi na czworaka do sklepów i robi z siebie idiotów. Echh a miałem nie być boomerem sobie obiecałem, ale się nie da

0

Komentarz usunięty

1

@michal26 No ja nie mam nic do strzelania w sylwestra, daje mojemu psu środki uspokajające i śpi. Raz w roku niech se walą a nie cały grudzień o każdej godzinie

0

@Peciak dzięki temu zobaczyłem ilu smutnych ludzi jest na tej stronie, z drugiej strony ilu normalnych co ich nie boli ze komuś coś wyszło w życiu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?