Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak myślicie, dać swojej dziewczynie to A45 od buddy jak wygram? Po co mi 3 sportowe auto
0
Jak jutro przegramy ale po pięknym meczu i wyrównanej walce to nawet nie będzie mi jakoś specjalnie smutno. Fajnie jakby po meczu mówili że Barca dała z siebie wszystko. Jednak czuję sromotny wpierdziel bez stylu i głupie tłumaczenia Denzela że w sumie 6 i pół minuty graliśmy dobrze
0
@Unique z innych informacji jutro jest sobota, a w przyszły miesiąc to luty
0
Komentarz usunięty
6
26 lat na karku a dziś kolejny ziomek odszedł z tego świata. Echh a w poprzednim roku nikt z młodego pokolenia mi nie umarł i mamy początek roku. Rozmawiajcie o depresji jak tylko macie możliwość…
1
@Tom0VeB no nie nadaje się na siłkę, raz poszedłem i upocony po 10 minutach jak cholera
3
Oby Puma wygrała wyścig o koszulki Barcelony. Mam kilka koszulek piłkarskich, z Bayernu, Napoli, City, Live i zdecydowanie Barcy jest najgorzej wykonana. Pomijając już fakt gumowych herbów a nie haftowanych w mojej koszulce Lewego to po prostu beznadziejnie mi się w niej chodzi. Puma mam nadzieje podniesie standard bo jest słabiutko w porównaniu do innych klubów, a cena to nie 100 tylko 500 zł.
20
Współpracownicy Mariusza Kamińskiego poinformowali, że rozpoczyna on protest głodowy.
Jak Sakiewicza wieprza zamkną to na proteście 3 lata wytrzyma xddd
0
@FcPortoFan1999 ja myśle ze tak. Poczekajmy na komisje do spraw Pegazusa. Polecą głowy oj polecą
3
Prezydent Andrzej Duda zwróci się do głów państw i szefów instytucji międzynarodowych z pismem informującym, że "mamy do czynienia z łamaniem polskiego prawa i Konstytucji przez władzę wykonawczą" - poinformowała szefowa kancelarii prezydenta.
Na Dudę tez przyjdzie kolej. Zwykły pajac który chroni przestępców. A kiedyś to było gdy aferą było wejście na krzesło albo czy prezydent przypadkiem nie wypił za dużo. A teraz? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile razy Duda złamał konstytucję i ile razy robił paskudne rzeczy. Zwykły śmietnik. Pisiory bójcie się bo to wasz koniec
0
@Janas11224 mama dumna ze o mnie gadajo na La Rambli
0
Hahahah dopiero teraz zobaczyłem w quizie to pytanie o Audi i nie powiem uśmiech się pojawił na ustach słuchając redakcji xD aj są tu barany niezle na stronie ale przynajmniej moje kc < 33
2
Kazimierz Smoliński, PiS: to jest pucz. To koniec państwa demokratycznego.
XDDDD Cudownie sraja po gaciach
24
Zaraz żona Andrzeja przyjdzie do Pałacu i powie, że już późno i koledzy niech wracają do siebie ~wykop
XDDDD
2
Łukasz Kaczmarek dla Kanału Sportowego, kiedy został zapytany o Lewego:
"Ma słabszy sezon i ludzie się od niego odwracają. Nie podoba mi się to. Tyle zrobił dla kraju, że to naprawdę niesamowite.
Był, jest i będzie naszą wizytówką. Każdy kraj chciałby mieć taką ikonę sportu."
7
Komentarz usunięty
1
@AxelF Valverde XDD proszę cię. Gość przy Xavim ma ksywę Guardiola
@Sheva77 jak już musisz wiedzieć to
Oglądałem pierwsza polowe
3
@MarioVeB! Będę. Nie mam nerwów już na Barce Denzela mimo ze kocham tą drużynę
2
@MarioVeB! Nie oglądam meczów od jakiegoś miesiąca. Nie oglądam aż nie odejdzie
8
@MarioVeB! O nieee jak można! Zasłużył to dostajemy wylewu, na to się nie da patrzeć i słuchać i oglądać. Gość niszczy ten klub od środka
13
@Rust_Cohle nie wytrzymie zaraz
@LS chyba lepiej cisnąć niż chwalić za nic i wchodzić do dupy
106
Przypominam ze gracze przeciwnej drużyny z wczoraj zarabiają około 500-1000 euro na miesiąc za grę w piłkę, jest kilku studentów, jest nawet pracownik klubu, a Denzel mówi ze drużyna stworzona z graczy którzy zarabiają po 5-10 baniek na sezon sprawiali dobre wrażenie przez wiele minut XDDDDDDD Rewelacja po prostu. Ja już nie mam siły tego czytać i chce mi się rzygac jak go widzę. Już wolałem Koemana który cisnął tych fawelarzy bo w sumie w pewnym sensie miał racje bo święte krowy zarabiają miliony a im się nie chce biegać.
13
Czekam bardziej na konferencję Denzela niż na mecze Barcelony xD gość z legendy klubu stał się klaunem. I mówię to z pełną odpowiedzialnością. Jak ktoś zaraz powie ale hur dur jak możesz tak mówić o generale to przypominam jak każdy wieszał psy na Koemanie który tą legendą również był, ale to trzeba kibicować dłużej niż od pierwszego trypletu albo sie interesować historią klubu. Sam sobie na to zapracował, a dzisiejszy zapis konferencji to gwóźdż do trumny i kolejny kabaret w jego wykonaniu.
19
Już po meczu Denzel: „Druga połowa meczu z Barbastro to przykład jak powinnismy grać w tym sezonie”
8
Xavi ball dzisiaj w pełnej krasie. Mecz z kelnerami a kibice drżą czy napewno uda się strzelić i wygrać na spokojnie ten mecz xdddd dziękujemy ci generale. Dzisiaj odpoczynek dla Lewego zeby wszedł na drugą polowe jak będzie 0:0. A jutro chłopaki z Barbastro do roboty na rano
1
@FCKubanczyk89 Porsche 911 GT3 RS 1:8
0
@maroon to takie wykopowe powiedzenie pasujące do wszystkiego. Ale tak serio to mega wygryw
2
Op se klocki kupił używane i tera będzie składał miesiąc śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-a2pelWMi2O
8
Nieważne kto przyjdzie i tak zostanie zmarnowany w Barcelonie Denzela.
0
@ProMILs ja napewno jedną, Leo Messi. Tak mówie ogólnie, jakoś nie dostrzegam nic dobrego w tych jego latach trenowania, to że zlał pojedyńczą drużyne raz czy dwa nie robi na mnie wrażenia, tym bardziej Realu który zlał a w ważniejszej potyczce o PK dał dupy