Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Barcelona została ukarana grzywną 602 euro przez RFEF, ponieważ Edu Polo, rzecznik prasowy Barcelony zatrzymał asystenta sędziego Sancheza Martineza, który próbował podsłuchiwać szatnię Barcelony i powiedział mu "co tu robisz".
[Mundo Deportivo]
Co jest XDDDD
1
Wejście Fabjańskiego rewelacja XDDD to mu wyszło
0
XDDDDD W nagrodę kolejne mecze od początku do końca
6
Lewy jest cienki jak sik węża a i tak cały mecz dostaje. Xavi to beton jak Koeman tylko ze Rudego młodzi nie oglądali to łatwiej było im go zwalniać
0
Xavi chyha tez na bahate chodzi ze Lewus dalej na boisku za ten piach, a Felix na ławkę
1
@Gronek nikt tak nie mówi. Xavi out nawet przy 5:1
5
Ja pierdole nie wiem czy chce tak spędzić wieczór we wtorek xD
0
Mecz z cyklu strzał życia obrońcy o którym nikt nie słyszał i 1:0 w dupe
0
@Foro no właśnie to mnie mega denerwuje, co to wgl za reklama której nie da się wyłączyć
0
Ktoś wie co sie stało na stronie że adblock nie działa na kompie? Reklam tyle że się nie da przeglądać, adblock włączony a nie blokuje reklam wcale
2
@insp1re mój syn Fredi Kamionka Gmina Burzemin również nie rozumie
1
@Tom0VeB niestety ale drugi bilet ojciec kupuje, mozecie iść w 3
0
Wiecie gdzie ogarne bilety na Eda Sheerana w lipcu 2024? Wszystko widzę na oficjalnej już poszło. Kurde zaspałem trochę a chciałem mamie na swieta kupić. Cena nie gra roli (w granicach rozsądku)
26
Piłka nożna nie sprawia mi radości od dłuższego czasu. I nie chodzi tu nawet o Barce Xaviego, ale ogólnie. Jakoś utraciłem zdolność jarania się futbolem. Przez korupcję, przez błedy sędziowskie, przez fakt że moja ukochana drużyna przynosi tylko wstyd, pewnie przez inne aspekty również. Powiem szczerze że nie pamiętam kiedy się jarałem jakimś meczem. Ostatnio to był finał Mistrzostw Świata Leo, a tak to nie umiem sięgnąć pamięcią. W sumie to oglądam już tylko mecze Barcelony choć też już nie wszystkie, a kiedyś potrafiłem oglądać wszystkie hity kolejek jednego dnia. Nie że mam to w dupie bo śledzę zawsze, ale czasami jak pomyślę że znowu mam oglądać piach to wole porobić coś pożytecznego (wczoraj sobie poszedłem na saune w czasie I połowy). Nie wiem czy ta radość jeszcze kiedyś wróci, szczerze wątpie. Tak jakoś ostatnio nad tym myślałem i postanowiłem się podzielić przemyśleniami. Już zamykam morde
0
Komentarz usunięty
0
@Nikarams oglądałeś mecz?
6
Świetnie się czyta ze sędziowie nam zabrali punkty xD owszem błąd ale te punkty zabrali sobie ci pseudo piłkarze zarabiający miliony wraz z pseudo trenerem z Kataru
7
Remis z kelnerami po samobóju to jest to na co czeka każdy kibic
1
@BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 ja tez piłem wczoraj xD O to chodzi ze trzeba umieć pic
@Kubix93 bardzo porządny
0
Pijoki śpią dalej albo umierają na kacu. Porządne chłopaki już po treningu i saunie. Miłej soboty życzę.
0
Jak do każdego xD
0
@tbas gdzie niby? Ja widzę jednego za ponad 600
0
https://www.pepper.pl/promocje/lego-technic-42141-samochod-wyscigowy-mclaren-formula-1-756023
Mega niska cena ma Lego F1 jakby ktoś chciał. Wiem ze ktoś szukał ostatnio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Jak nie odpowiesz na wszystkie pytania to już nigdy nie pijesz.
Mój stary: https://zapodaj.net/plik-yxuaSSDsAF
0
@FCB24 przecież jest pula pytan zawsze dla uczestników, jest ogromna ale oni wiedza jakie będą pytania
7
Wydaje mi się ze to już się kwalifikuje pod leczenie psychiatryczne
2
@Rewolucja123 nie rób nóg. Prawdziwy wielki chłop robi tylko górę, je smalec, trembolon i jeździ na wózku zeby nie nadwyrężać nóg
3
- Dzieńdoberek, witam w RMF, zaczynamy kolejną masakr... hehe poranną rozmowę Roberta Mazurka, czyli mnie. Dzień dobry panie Pośle. Czy Panu nie wstyd?
- Dzień dobry. Ale o co cho...
- No pan poseł oczywiście udaje, że nie wie o co chodzi. A ładnie to tak okłamywać wyborców?
- Zaraz, ja...
- Pamięta Pan co Pan mówił 14 września 2001 roku o godzinie 12.37?
- Nie no skąd?
- A to bardzo niedobrze bo mówił Pan zupełnie co innego niż teraz. Jakie to uczucie?
[w tym momencie Poseł dochodzi w końcu na dłużej do głosu i zaczyna sensownie odpowiadać i zbijać argumenty Mazurka]
- A no niestety czas na antenie nam się skończył, zapraszamy słuchaczy do internetu. Zmieńmy może temat. Co pan sądzi o tej głupiej wypowiedzi innego posła z pana partii?
[Poseł próbuje dokończyć poprzedni wątek]
- Ale Pan poseł to by tylko o tym gadał jaka wasza partia jest świetna. To może ja panu dam 2 minuty i pan sobie pogada, a potem pan odpowie na moje kolejne pytanie
- Przecież, ja...
- O, czas nam się powoli kończy. To jeszcze proszę powiedzieć hehe jakiemu zespołowi piłkarskiemu Pan kibicuje. Co? Nie interesuje pana piłka nożna? No szkoda XD Do widzenia i do jutra drodzy radiosłuchacze.
Jakbym widział każdy wywiad Mazurka z Konfederatą xD
0
@Kidd za 2k to oczywiście Hogwart i Rivendell :) oba rewelacja. Pierwszy najlepszy jaki składałem, drugi w planach dopiero