Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor On chyba nie wie ze PiS już nie płaci za propagandę
1
@Arkon raczej prześmiewczo to napisałem, tak jak z dupy liczby od Wyborczej. Aczkolwiek z tą przestępczością to prawda ale nie znam danych dokładnych
0
Na każde 1000 uchodźców z Afryki przypada 300 przestępców. PS: przepraszam ze to akurat od niego ten Tweet…
25
Oh No, anyway. Wcale mi go nie szkoda xD niech się kisi tam jeszcze z sezon i w końcu odejdzie tak gdzie jego poziom i miejsce czyli do Arabii :)
4
@LS przecież przyznałem ze jak się wycofają to zwrócę honor. Nie idę w zaparte bo wiem jaki jest Tusk, po prostu nie oceniam bo narazie nie maja z czego się wycofać skoro nie rządzą i tyle
2
@MysticCat ale jak się miał wycofać skoro jeszcze nie maja władzy xD
4
@LS to jest mega zabawne jak tacy wyborcy jak ty zarzucają innym ze jesteśmy oświeceni a sam atakujesz bez powodu jak jakiś stary emeryt co go kanały na yt pytają czy wie ze PiS straci rząd xD beka z was
2
@ObiwanKenobi okej, nie mówię ze nie. Ja czekam az utworzą rząd i wtedy chętnie wrócę do tego komentarza, jak serio się wycofają z tych postulatów to wtedy z przyjemnością zwrócę honor.
7
@LS ty jesteś normalny chłopie? Napisałem xd wiec mnie oceniasz? Typowy Konfederata masakra. Grzecznie zapytałem o co chodzi bo jedynie czego wiem ze nie zrobili to KPO ale przy okazji tłumacząc @against_modern_football byc może was to zawodzi ale każdy myślący wie ze nie jest w stanie tego zrobić skoro nie rządzi. Jak będzie rządził i tego nie zrobi to zwrócę honor ale aktualnie to jest pierdzielenie ludzi co zachowują sie jak ci co oglądają TVP.
0
@Dalhi No wiadomo, mówię o nowej generacji
10
@LS co xD pytam o to z czego się wycofali. Gdzie tu pójście w zaparte xD?
5
@LS proszę o te postulaty z których się oficjalnie wycofali
8
@El Madridista. @ObiwanKenobi z czego się oficjalnie wycofali?
1
@Dalhi Control ogrywalem na XSX i jest świetne, bardzo dobra optymalizacja
0
@Striker ta już widzę jak grasz w 60 klatkach na kompie za 4K 3 letnim w takiego Ac Mirage Hogwart czy Starfielda
28
@MesQueUnClub_87 już nawet pomijam to co ludzie piszą tutaj, zwykle to ludzie którzy nie znaja się na polityce, ale takie frazesy są powtarzane nawet w telewizji i to nie TVP xD
75
Czasem się zastanawiam czy ludzie którzy piszą ze Platforma znowu oszukała bo naobiecywała robią se jaja czy to na serio. Jak coś wprowadzić skoro PiS jest dalej u władzy XD? Wy jesteście poważni?
1
@Deviler dlatego mam dwie konsole i mam w dupie te wszystkie problemy PC towców. Wole mieć czasem 30 klatek (ale zazwyczaj 60) niż martwić się ze mój komp za 7k za rok udźwignie najnowszą gre
1
@OldMc84 kto pytał El Jarek
12
Rewelacja xD kiedyś to były reklamy
https://wykop.pl/link/7250751/kiedy-dasz-agencji-reklamowej-nieograniczony-budzet
9
„Seks gejowski jest bardziej męski niż seks heteroseksualny ponieważ bierze w nim udział dwóch mężczyzn” ~ Józef Piłsudski
61
Tez macie wrażenie ze syn Ronaldo ma 12 lat od 5 lat? XD
14
ale kozackie, sam bym se takie kupił
23
Uważam że taka ilość odmiennych ludzi i charakterów w rządzie może wyjść nam na plus. Po to jest sejm żeby ludzie wymieniali się przemyśleniami, podejmowali wspólnie najlepsze decyzje. A nie że król Jarek powie coś i wszystkie gęsi biją brawo.
0
@Dankho94isback oni maja nieograniczony budżet. Pod stola dostał pewnie drugie tyle
29
Szkoda go, zmarnował sobie karierę. Mimo wszystko przez lata topka światowa. Myśle ze nigdy sobie nie wybaczy ze odszedł z Barcelony pomimo ze zarobił 20 razy więcej poza Katalonią
0
@clyde przy III tez? Bo zacząłem Vice City i już czuje ze będzie lepiej
0
@vangoor ja nie grałem, zacząłem serie od Remake, czytałem tylko ze słabszy
0
@kuz bo wyglada jak gowno dalej bez zmian? XD
@vangoor mi tam się trójka podobała, była gorsza niż 2 i teraz 4 ale pierwowzór tez był słabszy
0
@vangoor @kuz wiem co to Remake a remaster. Tylko ze Remaster tez powinien cokolwiek zmieniać oprócz troszkę lepszych tekstur i to jeszcze za cene 260 zł