Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz bo wyglada jak gowno dalej bez zmian? XD
@vangoor mi tam się trójka podobała, była gorsza niż 2 i teraz 4 ale pierwowzór tez był słabszy
0
@vangoor @kuz wiem co to Remake a remaster. Tylko ze Remaster tez powinien cokolwiek zmieniać oprócz troszkę lepszych tekstur i to jeszcze za cene 260 zł
3
No i po połowie GTA III definitywnej wersji usunąłem ja z dysku xD nie mogę i nie umie grać w takie drewniane gry. Jeszcze jak widzę modele postaci to chce mi się płakać ze śmiechu. Nie trafiłem na jakoś dużo bugów, jakieś pojedyczne śmieszne glicze, ale mechanika tej gry to jest takie drewno że nie mogę w to grać xD ciężko to nazwac remasterem. Mam Nadzieje ze Vice City będzie lepsze
@macio_944 @Objectivo @clyde @IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @Mario96w
0
@koksik2700 ja ani trochę, czy to za kółkiem czy to na rynku czy gdziekolwiek. Nie chodzi o to że się boję że mnie spałują ale że zaraz mi za coś mandat nie wlepią
0
@mleczkoo onet ściek nie czytam, losowo na tt sie wyświetliło
@hayek nie wymazałem, za Tuska jednak nie było takie zomo jak dziś. Czlowiek czuje się nie pewnie gdy jest obok policji. Tak nie powinno to wyglądać
1
hahahaha a jak gazowali ludzi i z uśmiechem na ustach chronili kaczora to było fajnie jak PiS płacił za znęcanie się nad obywatelami. Polska policja może i pałuje obywateli ale chociaż jak ci ukradną rower to umorzą sprawę. Polacy wam nie zapomną ostatnich 8 lat
1
@JohnA oni tak zawsze. Po 48 h pewnie rozlicza dopiero
0
@JohnA ja na betclicku dalej czekam
9
@michal26 raczej zakład zamknięty
17
Hahahahaha Korwin co dał. Gość jest rewelacyjny
1
@MarioVeB! No niektórzy bukmacherzy rozliczają po 1.0, betclick dalej czeka. Maja 48h zeby rozliczyć chyha ze w tym czasie wznowią spotkanie
0
@tristan87 i jego i dziennikarza
2
Pierwszy kupon od dawna wygrany i będę teraz czekał aż rozlicza bo zamach był xD
40
Głosować na PiS to jedno ale głosować na tego odklejusa to serio trzeba mieć nie równe pod kopułą XDDDD
2
@zadafcb sorka, marszałkiem senatu
25
Już mi się nie podoba pierwsza decyzja opozycji. Marszałkiem senatu ma zostać Kidawa-Błońska. Dawno takiej głupiej baby nie słyszałem. Już na prezydenckich pokazała na co ją stać i w sumie to dzięki niej Duda ma drugą kadencje.
69
Największym wygranym tych wyborów jest zdecydowanie reprezentacja polski bo każdy ma w dupie ze są dziadami bo wybory ważniejsze xD
13
@Benz ty tak serio czy udajesz?
0
@Barcelonka070 możemy się założyć jak chcesz
0
@Barcelonka070 nie wrócą już nigdy, nikt im już nie uwierzy po tym co zrobili tym bardziej ze stracą machinę propagandy TVP. I tak, koalicji uwierzyli bo oni nigdy nie zbliżyli się poziomem do tego co robił PiS
0
@Barca1992 przecież napisałem ze reka rękę myje
31
„Muszę przyznać, że PiS dokonał czegoś, czego nie była w stanie dokonać wcześniej żadna władza w III RP.
Wkurzyli ludzi tak bardzo i przegięli tak mocno, że nawet ludzie mający od zawsze gdzieś wybory, bo uważali że nie ma znaczenia czy i na kogo się głosuje, bo i tak to nie wpłynie na ich życie, poczuli się zobligowani do tego, by stanąć naprzeciwko żelaznego elektoratu PiS. Aby tym razem w wyborach zwyciężyła faktyczna demokratyczna większość, a nie tylko ta wiernie głosująca. Dzięki temu pobiliśmy absolutny rekord frekwencyjny osiągając 73%!
Sprawili, że formacje polityczne, które jeszcze nie tak dawno temu spierały się ze sobą o pierdoły zjednoczyły się przeciwko wspólnemu wrogowi i przypomniały sobie, że przecież potrafią rozmawiać i wypracowywać kompromisy.
Spowodowali, że ludzie zobaczyli jakim zagrożeniem jest oddanie władzy zmanipulowanym mediami emerytom i na pewno zapamiętają to na długo.
Najważniejsze jednak jest to, że pokazali iż Polacy to nie są w większości idioci - ich jest około 1/3. Dzięki PiS odzyskałem wiarę w przyszłość tego narodu i nadzieję na lepsze jutro.
Dziękuję Jarku, dziękuje PiS, za tą cenną życiową lekcję. Niech zostanie na kartach historii i nigdy więcej się nie powtórzy.”
~wykop
Ciężko się nie zgodzić. Piękne napisane
1
Komentarz usunięty
4
@ranger3120 można wymieniać i wymieniać…
21
Bardzo bym chciał zeby te zdradzieckie mordy zostały rozliczone po wyborach i ponieśli konsekwencje:
1. Ziobro
2. Sasin
3. Czarnek
4. Obajtek
5. Glapiński
Do tego Holecka i ten drugi wywaleni na zbity pysk z TVP i opluwani przez naród do końca życia za sianie propagandy i robienie sieczki z mózgu Polakom.
Lista jest oczywiście jeszcze bardzo długa ale takie najważniejsze przekretasy i zdrajcy narodu. Oczywiście wiem ze nikt nie poniesie żadnych konsekwencji bo reka rękę myje ale pomarzyć zawsze można
1
@michal26 najlepsi są Konfiarze którzy nie chcą koalicji z Pisem ale tetaz się modlą o to zeby PiS-owi już nie spadło popracie xddd
0
@Criss18Barca wyliczone wzorem Hajto?
0
@AlwaysBlaugrana wiem, aczkolwiek to wciąż mega smutne w kraju z mimo wszystko dostępem do innych mediów
5
@gumaz pewnego grona nie stracą już do czasu śmierci wyborców
20
4461474 osoby zagłosowały na razie oficjalnie na PiS. PiS który namelał nam tyle razy w ryj że serio można pomyśleć że deszcz pada. PiS który nazwał afere wizową aferką, a w innym kraju skończyłoby się to więzieniem xD gdzie ja żyję