0

@Rifek klub podał taki komunikat wiec pewnie wyszedł od sztabu medycznego

0

@Isso89 nie mogę skrytykować gości co pracują w klubie któremu kibicuje bo jakiemuś randomowi ze strony się to nie podoba? Krytykuje bo mam powód, mamy gowniany skład medyczny, mnóstwo kontuzji tego samego rodzaju ciagle, przeciągające się daty powrotów. To jest konstruktywna krytyka a nie gadanie z dupy

0

@Rifek była mowa o 4 tyg razem z Araujo

0

@Isso89 nie zgłoszę bo nie mam kompetencji, jak widać tak samo jak oni skoro od kilku sezonów kazda kontuzja się przeciąga w czasie kilkukrotnie i nie widać poprawy

0

A wiadomo coś kiedy Pedri wraca? Miał pauzować miesiąc około. Pseudo sztab medyczny. Frenkie już napewno w tym roku nie zagra z tymi śmiesznymi lekarzami

1

Czekamy na wywiad od Xaviego

0

Dobrze ze już zmian nie ma bo na ratowanie wyniku znowu Roberto by wszedł

0

Nowy kontrakt jest pora na csa xdddddddd

4

Ferran od początku gra piach. Stare znałem

1

@Mario96w za dzieciaka nie mogłem tej misji z helikopterem przejść na padzie xD

4

Jest sobota, jest wrzesień, ale nie 2023, tylko 2007 roku. Wracasz do domu ze sklepu mama już czeka na ciebie z obiadem. Następnie siadasz zadowolony do komputera, instalując GTA San Andreas. Płytę CD z grą pożyczył ci dobry kolega z klasy. Gra tak cię wciąga, że sobotniego wieczoru za jednym zamachem kończysz wszystkie początkowe misje u Sweeta i Rydera. Przed tobą niemal cały weekend grania, zero trosk i zmartwień. No, może oprócz pracy domowej z matmy i misji "Wrong Side of the Tracks" u Big Smoke'a. Ale to dopiero jutro.

1

@Emhyr od topowej Barcelony minęło już wiele lat. A od Guardioli 12. Podziwiam ludzi którzy dalej żyją tymi czasami

104

Troszkę się naczytałem nie niemiłych komentarzy o przedłużeniu kontraktu dla Xaviego. To jest bardzo proste dla baranów. Chłop przyszedł tu za psie pieniądze, dopłacił do transferu, wygrał ligę, uzdrowił trochę kadrę mimo ze styl jest średni, zasłużył żeby zarabiać dobrą kaske i ją dostał. Jak będzie trzeba to i tak pewnie odejdzie bez problemu bo jest Cule 100 razy większym niż 99% kibiców tego klubu. Można go cisnąć ze nie jest topowy ale gadanie o tym kontrakcie jest śmieszne. Należał mu się nowy kontakt jak psu buda. I mówi to osoba która nie jest specjalnie zadowolona z jego pracy. Nie widzę w tym zadnej kontrowersji

0

@udarpawarotam nie mam piwnicy mieszkam na 4 piętrze

0

Komentarz usunięty

1

@Transu96 nie chciałbym aczkolwiek można się obronić tym ze oni kiedyś byli topowymi piłkarzami a kobiety nie były i nie będą

13

Ale mnie denerwuje to wciskanie lasek do Fify. Ja nie jestem jakims wielkim fanem, ostatniej nie kupiłem bo nie miałbym czasu grać, teraz sie zastanawiałem ale tez odpuszczam. Powie mi ktoś a co za różnica skoro to tylko gra. Dla mnie ogromna bo zależy mi na realiźmie a jak widzę jakąś babe która ma lepsze staty od topowych piłkarzy to mnie ogarnia taka żałość. Wszędzie trzeba wciskać na siłę to równouprawnienie żeby tylko przypadkiem ktoś się nie zesrał. Echh nie ma to jak zepsuć i tak popsutą grę

2

Leverskusen Xabiego może namieszać w tym sezonie w LE i Bundes. Oby oby bo fajnie się ich ogląda.

0

@KacperVEB 1,3 to fajny kurs?

3

Marta Linkiewicz dostała swoją kartę w nowej Fifie
https://zapodaj.net/plik-FlzQyMza76

2

@ParlesCuyol5 ta na bank xD

0

@Kgorecki2500 napewno jakiś jest

6

I na chuj ten Roberto? Nie lepiej dac szanse komuś ze szkółki?

3

Słyszeliście ze jest taki piłkarz jak Dembele?

5

Mame nie teraz

1

Ter stegen jaki szef xD

2

Ostatnio na L4 składałem dość długo klocki, jako że jestem uzależniony od bodźców to coś musiałem sę oglądać w tle. Padło na cała serie Szybkich i Wsciekłych. Jezu jakie gówno to jest xD pierwsza wiadomo klasyka, potem za Szybcy za Wsciekli nawet ok, świetny Tokio Drift i potem to jakaś abstrakcja co sie dzieje xD aktualnie zacząłem 9 część i skala absurdu mnie dobija, tym bardziej jak patrze na box office i setki milionów wydane. Kto to ogląda w kinach to ja nie wiem xD ofc wiedziałem ze tak będzie ale chciałem się sam przekonać

1

Kupon zjebany przez Napoli ale chociaż Denzel ball daje radę. Dodatkowo Polska mistrzami Europy. Duma

2

Ale nasi siatkarze po potwory. Mega szacun dla chłopaków, szkoda ze to taki niszowy sport

1

@MesQueUnClub96 oczywiście. A Haaland to słaby piłkarz, a Siurkacz to poziom Djokovica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?