1

@Toretto @matirix20 1 minuta i już 1:0 xD

0

@Toretto ale mogą tez strzelić bramkę lub nawet zremisować. Imo warte dorzucenia za mała stawkę bo kursik wysoki bardzo

0

Dziś bardzo ciekawy kurs na handicap +2 na Lichenstein, aż 6,40. Słowacja ostatni raz wygrała 4:0 w 2008 roku, poprzednie 3 mecze to 2:0, 1:1, 1:0. Ogólnie Słowacja nie strzela za dużo bramek

20

Ja pierdole ale idiota

2

@okiemtypera_lucaxx95 nie siądzie

0

@BartqRKO nie zauważyłem go nawet xD
@macio_944 @MesQueUnClub_87 raz już próbowałem ale był to okres ze miałem 40 min dziennie na granie a czułem ze tu muszę się wkręcić. L4 tylko do czwartku ale potem tez będzie czas grać :)
@Fenyx o jakim Remake mówisz bo chyba nie w temacie jestem xD jedynka nie ma Remake, mam ją na Xbox one i grałem na XSX i wyglada świetnie, lepiej niż nie jedna gra z tych czasów. Trochę gorzej niż Starfield xD

4

Na L4 jest czas to trzeba sprawdzić w końcu tą gierkę która aż się prosiła na półce zeby w nią w końcu zagrać…
https://zapodaj.net/plik-uxi6MTUpUX

3

@Awtameok_Klana i wszystkie afery to tez wina Bońka? Prezes powinien nasz godnie reprezentować a aktualnie wstyd ze ktoś taki nim jest

12

@Awtameok_Klana nie ma kompetencji do pełnienia tej funkcji. Więcej afer niż wygranych kadry. Chyba nie trzeba nic więcej dodawac

34

@Awtameok_Klana bo to pijak, komuch, skorumpowany gnój, człowiek który tylko przynosi wstyd tej federacji i Polsce.

0

Pierwszy raz wziąłem l4 online i jestem w szoku. Byłem świadomy ze można ale to śmiech na sali jak to wyglada. Nikt nawet do mnie nie zadzwonił tylko cyk antybiotyk jeszcze taki na który mam uczulenie na dwa tygodnie xD to już wiem skad ćpuny z mojego miasta maja recepty na leki. Mega dziwie się ze takie coś jest dopuszczalne w naszym kraju. Sama konsultacja i zwolnienie spoko bo miałem duży problem rano w przychodni i mnie nie przyjęli powiedzieli żebym przyszedł jutro, ale fakt ze przez 2 minutową rozmowę na czacie lekarz mi przepisał silny antybiotyk jest dla mnie żartem. Oczywiście nie mam zamiaru go brać bo od piątku choruje i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej wiec wziąłem l4 tylko do czwartku i nie mam zamiaru się truć antybiotykami jeśli nie jest to konieczne

0

@Michael24 niestety już nie gra Federer

0

@goryllo dlatego sugeruje żeby nie umieszczać każdej wypowiedzi od byłych piłkarzy. Od legend jak Leo, Suarez, Villa, Mascherano czy nawet Neymar który może legendą nie jest ale robił coś legendarnego rozumiem, ale nie od najemników którzy nic nie wnieśli do drużyny, wydoili ją z dziesiątek milionów i odeszli jak frajerzy. To sugestia a redakcja i tak zrobi jak uważa

6

Wujek Hansi Flick to największy Polak.
Najpierw dał Lewemu Ligę Mistrzów, a później rozdupił reprezentację Niemiec od środka < 3

4

@Kubsoleon to nie jest powód dla którego odszedł tylko powód który mu napisał na kartce agent. Odszedł dla siana i nie rozumiem po co pisać o tym najemniku

9

Bardzo przykre obrazki z wczoraj
https://zapodaj.net/plik-hqsPKxmjyB

29

@hyzar czuje się częścią Barcelony jako kibic od wielu lat wiec napisałem nas. To między innymi przez niego jesteśmy w kryzysie

26

Ale po co tu dodawac jego wypowiedzi. Nie jest naszym piłkarzem, nie jest naszą legendą, zwykły najemnik który tylko napsuł nam krwi i wydoił nas z kasy. Niech już Barca zapomni ze taka osoba istniała oczywiście do meczu z PSG jak będą gwizdy w jego stronę

4

@Comentateiro mój stary by zadawał lepsze pytania niż te pseudo dziennikarzyny

8

Wojciech Szczęsny:

Nie wierzę w pecha w piłce nożnej. Nie stworzyliśmy sobie żadnej sytuacji, nie strzeliliśmy gola. (...) Zawód i kupa wstydu!

Czy widzę jakiś punkt zaczepienia, coś co może pomóc rozwiązać tę sytuację? Nie
~TVP Sport
Jakbym miał kogoś szanować to tylko Wojtka z tej śmiesznej drużyny

1

@MesQueUnClub96 dzień jak codzień

1

@Maker0 Lewy nie potrafi

10

Santos wyleci i co? A na stanowiskach dalej pieprzone komuchy i alkoholicy z Kuleszą na czele. Tam trzeba rewolucje zacząć od środka zeby wyplewic tego raka z PZPNu. Ale rewolucji nie będzie bo ręka rękę myje, hajs się zgadza a wyniki to inna sprawa

1

Dzięki Bogu nie będzie trzeba oglądać tych pajaców na prawdziwym turnieju.

3

@Rust_Cohle No patriota się włączył xD a fajne kursy mi siadły i te klauny mi zabiją kupon

1

Jeśli przegramy to będzie mnie bolec jedynie to ze prawdopodobnie przegra mi to kupon. Mam w dupie czy awansują czy nie, wole zeby odpadli niż oglądać tych patałachow na Euro. Nie zasługują zeby ktokolwiek się nimi interesował i ich wspierał

13

Meczy nas piłka

0

Parkuję na ręcznym pod bankiem Audi, wbiegają do środka czerwone kominiarki Podchodzę do kasy, kopytem celuję w pysk i mówię habarala habarala hesk

0

To gang z Albanii otwieraj drzwi i VIP nam dawaj lożę
Przyślij tutaj kilka świń niech się tarzają po podłodze
Polej wódki braciom mym a dla mnie z pomidorów soczek i zabierz stąd swój świński ryj bo jesteś brzydka aż się patrzyć nie mogę…

0

Holandia już w dupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?