1

@MesQueUnClub96 oczywiście. A Haaland to słaby piłkarz, a Siurkacz to poziom Djokovica

1

Ostatnie okrążenie F1 w Abu Dhabi w 2021 roku z polskim komentarzem. Czy jeszcze kiedyś doświadczymy takich emocji jak wtedy? Wydaje mi się ze przez kolejne lata nikt nie zagrozi Maxowi, chyba ze Checo zmieni team
https://streamable.com/x0ktzb

5

Kochel fan Looserpoolu, jego syn Huberta Siurkacza. To nie przypadek

20

Hahaha pet nitro znowu zgaszony


0

@AduŚ07 wiem wiem, będzie na 10 wkrętach i 3M wiec nie odpadnie

1

@ranger3120 oni mi zwrócą potem kasę. Prawda?

4

Czas dodać trochę charakteru temu nie swojemu Audi
https://streamable.com/urwhk2

36

Rok 2038

Pilne
Pep Guardiola zwolniony z funkcji trenera reprezentacji polski.
"Nie rozumielismy za bardzo jego pomyslu na gre. Gość nie mial w ogole koncepcji" komentuje Grzegorz Krychowiak.

0

@ranger3120 heheszki

17

@ranger3120 ze wszystkich historii które się nie zdarzyły ta nie zdarzyła się najbardziej

6

Denzel jak usłyszał o kontuzji Gundogana i ze będzie mógł wystawić znowu Roberto w pierwszym składzie
https://zapodaj.net/plik-6EnK02qY3J

13

Nic gorszego dziś nie zobaczycie
https://x.com/FabrizioAfr/status/1701302068982493586

1

@AssisMoreira 59,7 x 27,3 x 13,5 cm
Te prawie 60 długości to serio sporo jak na klocki. Ogromne są te modele

1

@AssisMoreira No wyglada przekozacko. Szkoda ze nie ma licencji Ferrari

5

Ostatnio wygrałem kupon i se kupiłem za wygrana nowe klocki. Tym razem zamiast Lego znowu Cada. Raz składałem Mclarena z Cady, był bardzo ciekawy i skomplikowany ale miał tylko 2k elementów. Teraz kupiłem LaFerrari z 5k elementów i serio to są klocki dla dużych chłopców xD Lego jest dla dzieci w porównaniu do tego. Poziom trudności nie do opisania. Taki Sian z Lego był czasochłonny ale myśle ze 10 latek by to złożył jakby się skupił a te klocki są naprawdę trudne. To pewnie przez instrukcje bo jest inaczej napisana i każda czynność nie jest pokazana klocek po klocku tylko wszystko na jednym obrazku. Jak ktoś chce spróbować czegoś trudnego to polecam. Cena tez świetna bo za 700 zł kupiłem chyba dotychczas najładniejszy i największy model. Jakby to było Lego to by kosztowało conajmniej 2k bo ma więcej klocków niż Sian i Chiron. Zreszta uważam ze to jest najładniejsze auto jakie zostało skonstruowane w historii. Przepiękny model. Zdjęcie już złożonego nie moje tylko z neta. Narazie składam 2 godziny i nawet jednego worka nie skończyłem bo trzeba się zastanawiać ciagle co gdzie będzie pasować. Jest zabawa
https://zapodaj.net/plik-NA6sUZHx5J

1

Arkadiusz Onyszko:
"Przypominam sobie finał EURO 2016, jak Cristiano Ronaldo dyrygował z ławki całą drużyną. Wtedy było to dla mnie dziwne, że podważa autorytet trenera. Teraz już wiem, dlaczego tak robił – wiedział, że Santos nie ogarnie."
A moim zdaniem robił tak bo jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia. Widzę ze dalej zwalanie całej winy na trenera zapominając ze największy problem to PZPN

0

@Tabaluga37 No może równie dobrze pracować w jakimś gowno wartym hr w korpo i utrudniać ludziom życie. Lekarze nie, ale psychologowie to ludzi którzy musza potrafić zrozumieć drugą osobę i jej pomoc

0

@Tigeros93 tylko nie chodzi o bycie normalnym. Psycholodzy z problemami to coś spotykanego, ale dla mnie osoba która jest złym człowiekiem imo się nie nadaje i nie powinna mieć prawa leczyć ludzi

0

@kamar24 ale po drodze może narobić komuś z poważnymi problemami gowno z mózgu. Oczywiście równie dobrze może będzie jakaś nic nie znaczącą kadrową i nie będzie pracować z chorymi ludźmi

4

@mrboom tak, dziewczyna mojego znajomego aktualna. Wiem jakie gowno mu robi ciagle z głowy. Ale co ja mu mam powiedzieć jak wiedział dobrze z czym się wiąże związek z nią

8

@BorzyKrzys żart bo pomijając gowno kierunki które nic nie dają, coraz więcej osób idzie na poważne studia i je kończy bo poziom jest niższy niż kiedyś. I potem w branży coraz więcej debili, co między innymi widzę w swojej branży a dokładnie budownictwie. Nie wszystkie to żart, trochę zle to napisałem

3

@mrboom moim zdaniem człowiek niestabilny emocjonalnie, do tego bez empatii nie powinien pracować z chorymi ludźmi

39

Studia w dzisiejszych czasach to żart. Moja znajoma właśnie się pochwaliła ze została magistrem psychologii. Dziewczyna bez empatii, dziewczyna która przez całe liceum śmiała się z przegrywow, na imprezach dawała komu popadnie i miała licznik dwucyfrowy, laska która zdradziła każdego faceta z którym była, dziewczyna która ma problemy psychiczne i kilka prób samobójczych na koncie, w tym wiele szantaży emocjonalnych, będzie teraz pomagać ludziom z depresją, z problemami xD dla mnie to abstrakcja i mi smutno ze ja o tym wiem. Mogę tylko współczuć tym którzy będą z nią współpracować. I dobrze wiem ze bardzo wiele jest takich pomylonych, wykształconych psycholożek. Coraz mniej ludzi idzie tam z powołania, zrobił się z tego kierunek dla głupich Julek. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo napewno jest tam wiele inteligentych i dobrych ludzi.

4

Zastanawia mnie czy Messi osiągnąłby taki sukces w czasach gdy media były bardziej bezlitosne jak teraz. Był nad pilkarzem od zawsze ale z jednej strony miał farta ze gdy zaczynał nie było aż takich hien dziennikarskich i gowno newsów jak teraz (przynajmniej tak mi się wydaje). Myśle ze i tak osiągnąłby to samo, ale jednak może by psycha siadła przez presję? Oby nasza perła Yamal tą presję wytrzymał

1

Jest świetny, ale wielu już świetnych było. Daleko sięgać pamięcią nie trzeba bo ostatnio jeden świetny poszedł do PL na wypożyczenie. Zawsze schemat się powtarza, pojawia się nowy Messi, trener zaczyna na niego stawiać, gra świetnie, pobiją rekordy, media pompują balonik i albo kontuzja albo psycha siada. Chciałbym choć raz żeby kariera takiego mlodziaka była poprowadzona z głową. Nie mówię ze tu będzie tak samo ale nie zdziwi mnie to

0

Bośnia gra a Islandia strzela xD standard

0

@pioz123 ktoś musi mu rodzic nowych Ronaldów

0

@Emhyr strzelili go tylko dlatego ze postawiłem handicap +2 Lichenstein i chcieli mnie wkurwic

5

Ale Kriszcziano wściekły przed telewizorem ze tyle goli a on w krainie wielbłądów i braku praw kobiet ;(

2

@Toretto 3:0 już xD ja pierdole to jednak nie był dobry pomysl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?