Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY bo nawet jak jest ciepło a jest wiatr to jest zimno
43
Redakcja FCBarca.com podczas tegorocznego okienka https://zapodaj.net/plik-l9vVYlfOxR
3
15:00 Samuel Marsden (ESPN): Lenglet ma oferty z Hiszpanii, Francji i Anglii. Ma podjąć dziś decyzję.
16:00 Samuel Marsden (ESPN): Lenglet ma oferty z Hiszpanii i Anglii. Ma podjąć dziś decyzję.
17:00 Samuel Marsden (ESPN): Lenglet ma oferty z Hiszpanii. Ma podjąć dziś decyzję.
18:00 Samuel Marsden (ESPN): Lenglet nie ma ofert. Barcelona przedłuży z nim kontrakt. Ma podjąć dziś decyzję.
8
@oddychaj to niezła gorsza liga xd
15
Uważam męskie kiwanie głową za szczytowe osiągnięcie kultury. Nic lepszego nie powstanie. Ten kod jest rozumiany i respektowany przez mężczyzn na całym świecie i nikt nawet nie zastanawia się dlaczego. Wszyscy wiedzą że machanie głową w górę i w dół oznacza "tak" (chociaz nawet nie wszędzie) a w prawo i lewo "nie". To jest zbyt proste na tęgie męskie mózgi. Nasz kod jest dużo bardziej zaawansowany. Jedno kiwnięcie głową w dół to oficjalne przywitanie w męskim świecie, korzystają z niego biznesmeni na całym świecie, ale też mężczyźni którzy chcą sobie pokazać szacunek bez słów, bo na przykład stoją po drugiej stronie ulicy. Natomiast dwa, lub trzy kiwnięcia w dół pokazują że zaimponowało mężczyźnie wykonującemu ten gest, to co zrobił odbiorca kiwnięcia. Sprawa się komplikuje przy kiwnięciach w górę. Jedno kiwnięcie w górę oznacza zazwyczaj "siema", po prostu luźnie przywitanie z ziomeczkiem, ale jeśli nadawca kiwnięcia robi to powoli, to stawia drugiemu mężczyźnie wyzwanie, chce pokazać swoją wyższość, a w ekstremalnych przypadkach nawet obrazić odbiorcę. Kod ten jest używany na codzień przez miliardy mężczyzn na całym świcie i większość nawet sobie nie zdaje sprawy.
Moja teoria jest taka, że w chromosomach XY gdzieś jest zapisana mowa głowoszyjna i ewidentnie powinno to zostać badane przez naukowców jako niezwykle ciekawy element biologii człowieka. Innym ciekawym pytaniem badawczym jakie można zadać jest "na co machasz głową czytając jakąś pastę głupi cepie".
11
@Antajbandaj bo ktoś na tym zarobi grube siano, a mówiąc ktoś mam na myśli Pisowskich śm******
2
I jak tam ten Cancelo? Wylądował już? Zara się benzyna skończy w tym samolocie
0
Ktoś wie czemu się linki z TT nie wklejają tak jak zawsze?
1
Kolejny powód zeby nie wierzyc w kościół
1
Piękne są te aktualizacje XDDD Klub mem niestety pozostanie z nami przez wiele lat. Wstyd i jeszcze raz wstyd
1
@MesQueUnClub96 przecież było o tym w szkole
5
Ciekawostka na dziś:
Michael Jordan po zakończeniu kariery sportowej założył własne państwo - Jordanię (a po angielsku to po prostu Jordan). Flaga kraju zawiera w sobie biel, czerń i czerwień w hołdzie barwom Chicago Bulls, czyli klubu, z którym MJ zdobył legendarne 6 mistrzowskich pierścieni. Dolna zielona część symbolizować ma cudowną przyrodę Jordanii oraz nadzieję na szybki rozwój państwa.
3
Aktualizacja
16:50 Toni Juanmarti (Sport): FC Barcelona wciąż nie otrzymała zaległych pieniędzy za dźwignię finansową. Klub liczy, że pieniądze wpłyną dziś wieczorem lub jutro. Na wypadek jeśli wpłynęłyby dzisiaj, Cancelo ma zarezerwowany lot do Barcelony dziś wieczorem. W Manchesterze czekają na telefon z Barcelony, aby podpisać umowy i zamknąć sprawę.
Zaczynamy XDDDDDDD
0
@Zoker jeszcze by się przydał Roque za cyrkowca z Polski
2
czekam na aktualizację że jednak sie opóźni kilka dni xD
1
Nie wiem komu robi na złość tym protestem xD
3
Here we go!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Firestone szkoda ze widzi to każdy zapewne nawet jego koledzy z drużyny ale Denzel nie
22
Porozmawiajmy o Sergim Roberto. Dla mnie fenomen ze dalej widzimy go w La Liga a co dopiero w Barcelonie. On nigdy nie był świetnym piłkarzem, zawsze był średni. Jest jak taki kebab osiedlowy, nigdy nie jest bardzo dobry, zawsze jest średni albo bardzo słaby, zdarzają mu się przebłyski jak dostawienie nogi z meczu z PSG czy rajd z Realem. Zawsze argumenty były takie ze taki piłkarz jest potrzebny bo może obskoczyć kilka pozycji. Ale co z tego skoro na każdej jest średni albo słaby xD teraz to już wgl jakaś abstrakcja ze on gra i to od pierwszej minuty. Razem z Alonso powinni się spakować i odejść gdziekolwiek dalej od Barcelony. Moim zdaniem zepsuł swoją legendę (jeśli można go nazwać legendą, bo imo to mocne słowo a on nigdy nie był fundamentem tej drużyny, ewentualnie fundamentem blamaży w Lidze Mistrzów. Jedynie go broni fakt ze jest wychowankiem). Uważam ze aktualnie jest za słaby na grę w Europie, ewentualnie w jakimś średniaku Ligue 1. Nie kumam po co go zostawili i przedłużyli kontrakt. Kapitan…
17
Lewy jest do przyspawania do ławki i to od zaraz. Tragedia co on gra, drewno takie ze żal patrzeć na te jego popisy. Niech Denzel da w końcu szanse Ferranowi od początku a nie ciagle tego Lewego bez formy upycha w składzie. Dziś graliśmy w 8 na 11 i to cud ze udało się wygrać.
1
Wstyd ze ktoś taki jak Roberto nosi opaskę. Wieczny średniak bez umiejętności.
8
Bracia pierdolec zawalili gola? Stare znałem
15
@KobeFR ty tak serio czy udajesz?
0
Generał z RiGCZem
0
Znowu on echhh…
1
@VamosRakieta czy aborcje robić to nie wiem, wiem za to ze sobie możesz kupić psa i go zgwałcić zeby sprzedać jego dzieci jak ci się podoba bo nikt z tym nic nie robi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Czyli ogólnie to można jeść psy bo inne kultury tez jedzą, ale aborcji nie można robić mimo ze cały świat robi. No tak xD
5
To zaszczyt mieć na bramce taką osobę jak MATS na kolejne lata. Przykład dla każdego jak prowadzić karierę na boisku i poza nim. Mega się cieszę że został z nami, mam nadzieje że skończy tu karierę.