Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie ten artykuł mega śliski. Czemu nikt wczoraj o tym nie pisał? Trochę wyglada jakby to był kolejny wymysł dziennikarzy zeby mieć kliknięcia. Ja na spokojnie czekam na coś oficjalnego ze strony klubu a nie wieszam już psów na wszystkich. Bardzo łatwo sprawić zeby każdy uwierzył w największa bzdure
0
@DIPENSE na dopingu tez bym dał radę
༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
4
@karolszymek nie dziękuje. Zamykam
63
To jak Karasiowi wykasuja rekord to wychodzi na to ze ani ja ani on nie mamy rekordu świata w 10 krotnym ironmanie. Tyle ze on się męczył przez tydzień a ja nie. I kto tu jest zwycięzcą?
0
@Bobo25 odnoszę się do klauzuli i informacji ze 25% idzie do Dembele i agenta. Szczerze to watpie ze puszcza go PSG za mniej niż klauzula i ja tez na to liczę. Nie ma zniżek dla nich
2
@Jarek92Barca wciąż lepiej zeby zagrał rok niż odszedł za 25 baniek teraz
4
Mi tam Dembele zaimponował o ile oczywiście te wszystkie doniesienia to prawda, a PSG po prostu nie zaspała. Mógł już być w Paryżu a nie chciał zostawić po sobie smrodu i jak teraz odejdzie to z plusem dla wszystkich stron. Dla nas 75 baniek, dla niego reszta plus pensja od PSG. Wszyscy zadowoleni. A jak zostanie to tez git bo jest wartością dodaną
0
@JaroCoach pisali ze 20-25% dla agent i Dembele
1
@Kidd @Rust_Cohle https://www.lego.com/pl-pl/product/hogwarts-castle-71043
Ale chciałem przycebulic i kupiłem używane w całości, rozłożyłem na Jana i teraz zacząłem składać (wcześniej nie miałem czasu i miejsca). Dziś szukałem jednego klocka 40 min xD
1
No trochę składania będzie…
https://zapodaj.net/plik-3KZBeU5fjN
0
@LM10GOAT Sory skończył 26 w maju
0
@Firestone Mbappe niestety za drogi
10
@LM10GOAT 25 latek za starego brazola który myśli już o emeryturze? Nie dziękuje
0
60 baniek dla nas, 20 dla Dembele i Hakimi do nas i jestem zadowolony
1
Największym minusem sprzedaży Dembele jest kwota transferu. Dosłownie za 16h jego wartość wzrośnie do 100 mln, a my go puscimy za 25. Masakra jaki gówniany pod względem finansowym deal. Tak to płakać nie będę, Abde gorszy nie będzie a może i nie będzie leżeć w szpitalu pół sezonu
8
Waliłem wczoraj wóde, o 2 w nocy dmuchaliśmy w alkomat i miałem 1,9 promila a ledwo stałem na nogach. I teraz pomyśleć ze Peretti miał 2,6 i wsiadł za kółko idiota
1
@wasacz mecz trochę jakby Iga grała ze mną. Pewnie wynik byłby ten sam a może bym ugrał więcej niż 1 punkt
0
Oglądam ten finał i niesamowite że jakieś placki faceci graja a te mecze i tak się ogląda o wiele lepiej
1
@Sau_Ron Mercury
1
POTĘŻNY Real Madryt dostaje w dupe od średniej Barcelony która dostała w dupe od WIELKICH Kanonierow
1
@waletpl No akurat serio medyczna na receptę z wapa
2
@hayek wóde tez waliłem i zdecydowanie wole ziółko
0
@mateusz33 dziewica chyba smiechawa jak w liceum
8
Nie paliłem ziółka 2 lata i dziś pierwsze 3 buchy. Trzymajcie się na tej La Rambli, niech dobry przekaz leci
1
A Anka i tak woli Hiszpańskich chadow…natura
0
@Medium rosyjskiej xD
1
@Medium No i co? Przeciętniak z rosyjskiej ligi za 60 baniek xD
0
Mahrez w Arabii za 30 baniek a Malcom za 60 XDDDD Błąd w matrixie
1
@FcPortoFan1999 jak się kończyła to pewnie nikt się nie spodziewał ze za 21 lat będzie 5 razy gorsza i dłuższa
1
Ronaldo jak zawsze na pustaka
https://vm.tiktok.com/ZGJqvRAhp/