3

Od roku regularnie chodzę na saunę. Średnio 3 razy w tygodniu, chyba nie było tygodnia oprócz jakiś wyjazdów tygodniowych żebym nie poszedł chociaż raz, choć raczej trzymam się 3 razy w tygodniu. Efekty są naprawdę niesamowite, pomijając już odporność konia, nie miałem przez ten rok kataru nawet, o jakiejś większej chorobie nie wspominając. Jednak największym plusem jest tolerancja upałów. Ogólnie od zawsze miałem duże problemy z potliwością, w klubach na parkiecie to zawsze jak po basenie, a teraz całkowita odmiana. Byłem teraz w Grecji to wgl nie odczuwałem upałów a za dnia bywało 35 stopni. Polecam każdemu taka kuracje sobie zrobić. Droga sprawa ale teraz i tak większość ma multisporta albo medicover

0

Komentarz usunięty

1

@Barcasub było 5 na początku a już jest 30. Co innego jakby było 5 a ludzie wpłacili 35 i 5 dalej by widniało a tu widać ze chcą zarobić jak najwiecej a nie na dany cel

1

@Chaoss No 250 za wizytę jakoś. Nie mogę skomentować?

1

@mrboom No nie wiem, tym bardziej to żałosne jak ktoś zgarnie kasę nawet bez jej kontroli

15

Widzę ze już Julka ze strzelaniny z Poznania ma zbiórkę na terapie, która w kilka godzin ma prawie 35 tysięcy wpłacone. Niby spoko nie moja kasa, ale jak widzę ze cel się zwiększa coraz bardziej z 5 na już 30k to trochę uważam za żenadę. Takie korzystanie z tragedii zeby nabić kabzę. Ciekawe która terapia kosztuje 35k i więcej. Szkoda ze np na rodzine chłopaka nie ma grosza zbiórki.

4

@Comentateiro wlasnie ostatnio kupiłem se koszulki 100% bawełny za 90 zł a wcześniej ciagle za 20 z HM i niebo a ziemia w wytrzymałości praniu i suszeniu

0

@michalgajdek No nie chodzi o to ale dziennikarstwo to rak i wy jako redakcja powinniście potrafić odróżnić typowy fejk news od czegoś konkretnego. Może Onet będziecie cytować zaraz?

5

Ale bzdura. Po co wgl dodawać takie artykuły, chyba tylko żebyśmy się denerwowali

12

Przegląd Sportowy: Telewizja Polsat postawiła Tomaszowi Hajto ULTIMATUM!

Walka we freakach albo praca jako ekspert w TV.

No i git. Koniec z pajacerką. Chodź Hajto możliwe ze pójdzie za większa kasą która dostanie pewnie za walki

1

Komentarz usunięty

9

Chłop został zabity przez psychola co się nie mógł pogodzić z zerwaniem (ponoć 2 lata temu zerwali), kobieta straciła ukochanego na swoich oczach i widziała dwa trupy na raz a na wykopie i w internecie wszędzie komentarze że za tydzień założy tindera i będzie skakać po bolcach dalej. Chyba to odpowiedni czas żeby usunąć tam konto.

0

@marcin62 to najlepszy portal na świecie onet (specjalnie z małej) podał info że to narzeczony zastrzelił jej kochanka :)

0

Czacie ze są osoby które się dziwią czemu kobiety zarabiają mniej w tenisie XDDDDD ale meczycho ja pierdziele. Gracze na miarę finału książkowi

2

@MesQueUnClub96 dzięki za info nie umiem sprawdzić na flashscore

0

A ja w sumie będę zadowolony jak jeden albo drugi wygra. Do Djoko czuje mega sympatie, fajny z niego gość co wiele razy udowadniał. Alcaraz za to tez nie jest jakimś rozwydrzonym młodziakiem który wyżej sra niż dupe ma, przed nim cała kariera i fajnie jakby wygrał dziś

1

Tak sobie słucham tego Nypla i ciężko mi uwierzyć ze SB wzięło takiego kasztana do składu. Ktoś mi powie ze jest młody, może jeszcze się jeszcze wyrobi (choć watpię bo to po prostu przeciętniak jakich wiele) ale w głowie od razu Schafter który był młodszy od niego a zastrząsł tak mocno rap sceną ze do dziś uważam ze jest jednym z najlepszych jakich słyszałem. Unikalny styl, bity które sam robił, miał coś w sobie że jego kawałki leciały w pętli, a do tego mocne featy jak Taco Hemingway który sam był fanem jego twórczości. Swoją droga liczę ze Wojtek jeszcze wróci na poważnie i ponownie rozwali Polska scenę rapową. W końcu ma dopiero 20 lat

6

To niezły Rice za 140 milionów do Arsenalu XDDDDDDDDDDD fajnie się premier league bawi. Panie Tebas jeszcze trochę pana prezesury i może La liga będzie na poziomie Ligue 1

0

@Kinginiesta No wlasnie nie wiem czy to błąd lokalizacji czy co xD pudełko na słuchawki jest rozładowane dlatego pokazuje tylko same słuchawki

2

@Comentateiro to dalej kogoś śmieszy?

3

No i niestety wróciłem z wakacji stratny, wczoraj jeszcze cały czas były na lotnisku ale jak widać ktoś sobie już przygarnął. Będę mu odtwarzał dźwięk do momentu aż je wywali do kosza. Oznaczenie jako utracone chyba nic nie da bo i tak można je używać, choć sam nie wiem. Szkoda ze nie można nimi sterować zdalnie bym gościowi robił kawały do końca życia xD
https://zapodaj.net/plik-c26igwpOf9

7

@AlexDark00 a nie poniosą żadnych

34

Dawno nie zirytowało mnie coś jak uniewinnienie Mendyego i świadomość ze te które mu zniszczyły karierę nie poniosą żadnych konsekwencji. Żadnych. Wrócą se do domu jak gdyby nigdy nic po tym jak zgotowały bez powodu gościowi piekło i zakończyły jego karierę dzięki której mógł stać się topowym piłkarzem i zabezpieczyć kilka następnych pokoleń za swoją grę. I następnym razem również będzie tak samo, nic się nie zmieni a kobiety będą pomawiały i niszczyły życie facetom. Pojebany świat

0

@FCB24 gowno jej zrobią, wróci se do domu i tyle

9

BENJAMIN MENDY UNIEWINNIONY ZE WSZYSTKICH ZARZUTÓW!

Sąd w Chester orzekł, że 28-latek nie dopuścił się gwałtu oraz jednej próby gwałtu. W związku z tym został zupełnie oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Po wyroku piłkarz miał zalać się łzami.

Ale co dostał łatkę gwałciciela od każdego pozostawanie w nim na zawsze. A kobiety dalej bezkarnie mogą niszczyć facetom życie

0

@tomcias10 myśle ze bardzo podobnie

5


E tam i tak nie jest taka piękna jak nasz pOlka witaminka Agata Duda

16

@gumaz debaty nie da się edytować jak tik toka

3

@Medium XDDDDDDDDD Niezły wykop guy z ciebie

0

@BorzyKrzys akurat z rapu jeden z tych który zasłużył, do tego spoko gość co nie sra wyżej niż dupe ma. Obczaj a potem oceniaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?