1

2

@Deviler to swoją droga :p nie pierwszy i nie ostatni youtuber który odwalił jakaś mega krzywa akcje

2

Nie kumam trochę bólu dupy ludzi o tym nowym oficjalnym napoju Prime. Mega dużo osób pisało (nie mówię ze tu ale tez się zdarzyło) w jaką stronę idzie Barcelona i ze wspieramy takiego debila jak Logan. Gość ma na koncie skandal ale i tak jest 10 razy mądrzejszy od swojego brata. Do tego KSI który moim zdaniem jest spoko gościem. Jedni z najbardziej popularnych youtuberow od których nasze polskie gwiazdy ciagle czerpią inspiracje (Ekipa to zerżniety pomysł od Logana i Goats gdzie w stanach ten format już istnieje od dawna i KSI jest chyba nawet współtwórca, a jak nie to i tak bierze w tym udział). Barcelony nie trzeba przedstawiać nikomu ale na Stany to kolejny duży krok marketingowy. Mi się to podoba i oby więcej takich pomysłów. Ja rozumiem że boomerzy nie mogą się pogodzić że tak wyglada teraz świat że ludzie wola oglądać przygłupów z internetu niż sportowców ale czas się z tym pogodzić

3

@masq No najlepsze jest to ze jak słucham jej kawałków to się łapie za głowie bo nie wiem o czym są, ale i tak bujają

8

Sanah wyprzedała narodowy. Mega szanuje to jakie wyniki generuje śpiewając taką gowno muzykę z bezsensownymi tekstami.

0

@Borneo i tak Polska nie miała by nic do gadania

2


I jak z takimi ludźmi rozmawiać o czymkolwiek? Dla mnie to jest kraj do zaorania, życzę im jak najgorzej, każdemu kacapowi z osobna. Oby ten pseudo kraj się rozpadł to może przez chwile na świecie nie będzie raka mózgu

0

@DonCarletto strzelili se w kolano bo wielu zawodowych kierowców potracilo prawo jazdy

11

-875 spotkań w karierze
-321 bramek
-301 asyst
-Mistrzostwo Świata
-Król strzelców MŚ
-2x Liga Mistrzów
-12x wygrana Bundesliga(rekord)
-2x Klubowe Mistrzostwa Świata
-2x Superpuchar UEFA
-6x Puchar Niemiec
-8x Superpuchar Niemiec
-7 miejsce w historii strzelców LM
-2x wygrany tryplet
Cała kariera w 1 klubie

Ten człowiek nigdy nie był w top 3 Złotej Piłki, nigdy nie był w drużynie roku UEFA, nigdy nie był wymieniany jako jeden z najlepszych na świecie.

Muller to najbardziej niedoceniany piłkarz w historii a zaraz za nim Di Maria
~Rzeźnicy Kartomani

2

@DonCarletto wycofali ale wlasnie wróciły, przynajmniej tak zrozumiałem.

1

Są tu jacyś znawcy nowych przepisów drogowych? Od dziś zdobyte punkty kasują się po roku a nie po dwóch latach jak wcześniej, dodatkowo wróciły testy redukujące 6 pkt karnych. I teraz moje pytanie, jako ze punkty zdobyte w okresie gdy kasowały się 24 miesiące, wciąż będą się tak kasowa bo prawo nie działa wstecz, to jak wyglada sytuacja z testami redukującymi? Mam 5 pkt które skasują mi się w tym roku (zalapalem się akurat na tydzień przed nowymi przepisami) i 14 pkt na dwa lata. Jak pójdę na test i wykasuje sobie 6 pkt, to czy w tym roku jak minie rok od mandatu to nie skasuje mi się zaden czy te 5 które powinno? Nigdy wcześniej tych testów nie robiłem i nie wiem czy tam się kasują najbliższe datą, czy losowo czy jak to działa.

17

Śledztwo prowadzone przez UEFA nie wykazało żadnych dowodów wskazujących na wpływ Barcelony na sędziowanie. Klub został oficjalnie poinformowany, że weźmie udział w kolejnych rozgrywkach LM.
[Mundo deportivo]

Ale co sobie madryciarze poszczekali to ich. Do budy!

0

@eckov zdarzyło mi się na zdalnych pospać do 12-13

0

Jak człowiek do roboty idzie to do 15 można kimać ale jak ma się wolne to o 9 już oka nie mogę zmrużyć

0

@barpol11 jak chcesz coś małego to jbl go 2 jest malutki, poręczny i spoko gra, kosztując bardzo mało. Jak chcesz coś większego to jbl charge 5 ale to już 600 zł i jest dużo większy ale tez 5 razy lepszy

4

Brutalny atak latarni na czarnoskórego protestującego z Francji
https://streamable.com/kn1skz

34

Co tu się odwaliło XDDDDD
https://streamable.com/pb7d1m

1

Po prostu nie wiara jak ta Barcelona kiedyś chodziła…człowiek se pomyśli ze to w sumie nie było aż tak dawno. Maszyna do wygrywania. Wiele bym dał zeby zobaczyć jeszcze raz MSN w prime
https://vm.tiktok.com/ZGJXMHRrF/

1

@Pawlak1992 jak trzymasz diete i ćwiczysz to jeden kebab ci nie zaszkodzi, byle byś nie jadł ich teraz często jak ci bardzo zasmakuje. No i nie pij przede wszystkim alko

0

@Danny Gaucho no jasne ze tak, wszystkie sprawdziłem. Fejk

0

@Bykunn no i prawidłowo, mój szwagier ma 2 dzieci po 3 i 5 lat i ani jednego zdjęcia nie wstawił ani nie dodał ich na relacje. Za dużo świrów w necie

0

@Danny Gaucho niestety profilowe się nie zgadza

0

@Survier jest różnica między dodaniem fotki z dzieckiem na wakacjach a spamowaniem każdej czynności która wykonuje, a dodanie dziecka świeżo po porodzie to już gruba przesada która jest po prostu obrzydliwa

0

@ro3ak jak ktoś dodaje takie zdjęcia to niech się liczy z tym że inni mogą to krytykować. Ja jej nie obrażam, po prostu mam troche bekę i troche mi szkoda tego dziecka

0

@voetballer a to powód żeby dodawać takie zdjęcia? XD
@Lucerfi waham się od miesięcy, jak były studia to trzymały mnie grupy, ale teraz jak i tak można z messengera korzystać bez facebooka to sie zastanawiam

0

@Survier żadnymi. Pociecha czy nie pociecha, internet to nie miejsce żeby się chwalić jak wyglądają twoje największe pociechy, tym bardziej na nie prywatnym koncie

27

Rozwala mnie jak ludzie wszędzie spamują zdjęciami swoich dzieci, szczególnie w tych czasach gdzie świrów nie brakuje. Jednak moja znajoma przeszła samą siebie dodając dziś rano zdjęcie prosto po porodzie dziecka całego ze śluzu. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby stwierdzić że to dobry pomysł i ludzie chcą to oglądać. Oczywiście nie brakuje komentarzy że prześliczny bombelek xD Dobrze że jak sie rodziłem to nie było fejsbuka bo nie wiadomo co by moim rodzicom strzeliło do głowy

0

@bartekvisca COD w sumie lipa bo na Multi pewnie 12 osób a fabuła na 5h. W Alana nie grałem, ale czytałem że ten remaster to crap, co zresztą pokazuje ocena 4,3

0

Moim zdaniem powinni o nim zrobić film na Netlifxie

0

Czy uderzyłbyś go za 758 milionów?
Ja: https://vm.tiktok.com/ZGJXdFU9D/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?