Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@david89 w Fatiego wierze
1
Komentarz usunięty
0
@david89 prawie tak słabe jak Ferran Torres
0
Spróbowałbym za wszelka cene ściągnąć Mbappe do nas, tylko nie wiem czy jest sens skoro mamy na jego miejsce lepszego Ferrana. Francuz za drogi zeby siedzieć na ławie
2
@matirix20 jak mi smutno to włączam hejt park z najmanem
8
Jak ktoś pracuje na budowie to uważajcie na siebie bo dziś miałem najbardziej powaloną akcje w robocie, co gościowi na budowie koparka przejechała po nodze i wciągnęła go pod gąsienice, dobrze ze była szybka reakcja i nie pojechał dalej bo byłby trup, a tak to na szczęście tylko kostka złamana (na początku wyglądała na zmiażdżoną, dzięki Bogu tylko tak wyglądało). Oczy do około głowy trzeba mieć bo ktoś nieświadomie może wam zrobić tak cholerna krzywdę ze głowa mała…
0
@MatBac1991 no jeszcze nie przedłużył bo jeszcze umowa nie jest zarejestrowana
2
Może jednak Barca pójdzie po rozum do głosy i ostatecznie nie przedłuży umowy z Alonso
4
@BordowyPtak szukaj baru na urlopie co puszcza mecz, dwie pieczenie na jednym ogniu bo jeszcze browarka walniesz
13
Witam. Chciałbym przypomnieć ze komendant główny policji odpalił granatnik na komisariacie i nie poniósł żadnych konsekwencji. Miłego dnia i smacznej kawusi
0
@Kgorecki2500 a ty nie masz prawka już ponad pół roku? XD to co ty chłopie na podlasiu mieszkasz czy co
1
@ranger3120 to musisz mieć iclouda żeby ci przerzuciło wszystko na next telefon od razu
5
Kurek z fajnym zaskoczeniem dla fanki z Filipin. Ogólnie Bartek bardzo fajny gość, miałem okazję zrobić sobie z nim zdjęcie i pogadać chwile na krk live festival kilka lat temu. Jedynie beke miałem jak stanął obok mnie taki gigant xD a tymczasem nasi piłkarze i ich piękna niespodzianka dla najmłodszych fanów. Detale
https://streamable.com/bstke0
4
https://x.com/Giannis_An34/status/1683549442287255552
Mamy Mbappe w domu
Mbappe w domu
0
@Rust_Cohle No to niezła cebula w takim razie
0
@Dzieniu ja w Vansach całe życie Old schoolach
0
@Rust_Cohle coś ci nie wyszła szydera tym razem
@Barcasub tania sprawa bo wychodzi jakoś 30 zł za zegarek, a już od dłuższego czasu nosiłem bez baterii (traktuje zegarek jako cześć garderoby i nie sprawdzam na nim godziny) i tak pomyślałem ze w sumie wszystkie rozładowane se powymieniam.
0
@4drian0 No ja nie grałem xD ale czytałem na grupce z xboxa ze mega dobra. Pierwsza cześć oczywiście tez miała być rewolucja a była gniotem
0
@macio_944 No pewnie nie, ale opinie narazie mega dobre, bardzo podobna do Forzy jednak z o wiele bardziej symulacyjnym modelem jazdy
0
Ostatnio wymieniłem baterie w 5 zegarkach i jako ze wiadomo ze nie nosze ich wszystkich ciagle (w sumie to regularnie tylko dwa), to czy ich wyłączenie jest dobrym pomysłem (wyciągnięcie koronki do góry)? Kiedyś coś czytałem ze zegarki nie powinny być wyłączane i chodzić cały czas, z drugiej strony trochę szkoda zeby bateria się zużywała bez sensu. A może takie wyłączenie tez zużywa baterie?
0
@macio_944 ja tam nie wierze, kolejny gniot. Za to czytałem ze nowe The Crew zapowiada się lepiej niż Forza Horizon
0
@barcelonaLM ja bym chciał zeby Gornik spadł do 4 ligi najlepiej
12
Transfer Fabinho do Al Ittihad zagrożony!
Jak poinformowały angielskie media, na przeszkodzie mogą stanąć psy Fabinho. W Arabii Saudyjskiej niektóre rasy są zakazane, bo uważa się je za "niebezpieczne i agresywne". Brazylijczyk jest posiadaczem dwóch buldogów francuskich i choć trudno w to uwierzyć, to istnieje obawa, że nie zostaną one wpuszczone na terytorium Arabii Saudyjskiej. Fabinho nie chce się nigdzie ruszać bez swoich pupili.
XDDDDDDD
0
@JohnA No myśle ze dużo tu daje poprawność bo film jest bardzo poprawny i pewnie duże grono osób tym się kieruje oceniając dobrze film
1
@Gwyn idę za tydzień
@MesQueUnClub96 watpie, to jest po prostu słabizna
4
Byłem na Barbie właśnie i muszę przyznać ze dawno nie widziałem tak gównianego filmu. Nie wiem nad czym się tu zachwycać, przerysowany do granicy z żałosnymi scenami. Na plus jedynie gra aktorska Goslinga i pięknej Margot. Daje 2/10 i nie polecam nikomu nawet jak was druga połówka prosi. Wiem ze ten film ma głębszy przekaz ale ciężko się to oglądało, czekałem tylko aż się skończy.
1
@MesQueUnClub96 na reklamach można
@Kgorecki2500 @MarioVeB! cinema city, Barbie
0
Niezle reklamy w kinie, 25 min już
1
@pauletaa dokładnie, 30 zł na kupon to nie przelewki
0
@Rust_Cohle chłopie bo ja już po 3 drinkach chcesz screeny moich ogromnych zwycięskich kuponów?