0

Passa po Fame mma trwa. Dziś kupon wygrany na UFC. Piłkarski w połowie siedzi, jutro 3 mecze i 3 z rzędu siedzi. Chyba trzeba pomoc szczęściu i leci singiel za 10k

43

Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj w Empiku w Galerii Katowickiej będę podpisywał książki. Od 16 do momentu gdy mnie nie wyprowadzi ochrona.

0

@koziar nie wiem, dla mnie 2 lata za wcześnie, wciąż mógł się bić o miano najlepszego w danym roku. Szkoda

0

@koziar patrząc na jego legendę, a PSG i gwizdy od kibiców, potem transfer do Barcy i smród w postaci jakiegoś gownianego wywiadu, to tak, dla mnie to jest słaba końcówka kariery. Kilka lat temu jakbyś mnie zapytał jak z piłka pożegna się Leo to bym ci powiedział ze pełne Camp Nou po wygraniu LM z płaczem oddaje mu hołd w ostatnim meczu

1

Messi widzę już wolnego walnął jak za starych dobrych czasów. Będzie La zabawa w tej śmiesznej lidze. Szkoda, jeszcze mógł pograć w Europie i przebić Ronaldo w LM, końcówka kariery pomimo wygrania MŚ imo słaba

3

@Gracek10 te to się wszędzie pchają beztalencia

0

@Luciano99 nie No nie gadaj, kubanczyk ksywa tromba nudziarz ale wygrał sprawiedliwie. Kopy swoje punkty dostają

0

Wygrałem pierwszy kupon w historii Fame. A oglądam od początku. Dziękuje Kubańczyk

0

Dubiel się wypowiedział jak człowiek, można umierać

1

@kolomen2 przydupas nudziarza tromby, dla mnie od początku kiep

1

Pierwszy poważny rywal Nowaczkiewicza i w dupe. Zwykła faja

0

Ale izi 2,5 kurs siadł teraz. Dobrze ze Tybori wytrzymał

2

Ale to jest piękna walka pokazująca frika z zawodowcem z prawdziwego zdarzenia. Pięknie wampir

0

@urbie999 przypominam ze Medusa nie może uderzać

16

Imo pierwsza walka w historii fame gdzie serio ten remis najlepsza decyzja

1

https://zapodaj.net/plik-YmzRwQAsA4

Megane Rs, barierki, Kraków. Nie ma przypadków, są tylko znaki. Klątwa jednorękiego dalej działa…

2

@Dari0G pisze takie teksty bo codziennie obok mojej pracy się spotykam z policja która mierzy prędkość przy nieczynnym skrzyżowaniu na nowej obwodnicy gdzie przez moment jest 50 a potem 90, bez przejść, bez bloków, puste pola. Tak to jest nabijanie kabzy a nie dbanie o bezpieczeństwo. Dodatkowo kilkukrotnie byłem świadkiem hamowania przed pasami zeby tylko wpierdzielic mandat za wyprzedzanie. Wiec to są normalne argumenty a nie komentarz pod zielone. Policja mnie nie złapała bo nie wyprzedam tam gdzie nie wolno, nie jeżdżę w zabudowanym szybko, nie przejeżdżam na czerwonym, nie pije i nie wsiadam za kółko. Mam oczy dookoła głowy bo jestem odpowiedzialny a nie debilem jak kierowca Megane. Wrzucasz wszystkich do jednego wora

0

Komentarz usunięty

5

@Przemek2323 przy 2,3 promila widział pewnie 3 przechodniów a nie jednego wiec to potrójnie wina przechodnia

29

@Firestone sprawna Polska Policja XDDDDDD oni wolą stać i łapać na z dupy ograniczeniach żeby nabijać kabzę niż łapać tych co powinni

1

@matirix20 wampir wygra imo 100% ale decyzja bo tyburski mocny koń. Wampir to jest profesjonalny zawodnik

6

Internet nie jest dla każdego xD


0

@Tigermaus wiem, to film od Nolana, tak czy siak wolałbym Oppenheimera, ale umówiliśmy się ze pójdziemy za tydzień

3

@jacobFCB ja za tydzień idę bo w niedziele mnie kobieta wyciągnęła na Barbie XDDD

28

Cześć i chwała bohaterom
https://zapodaj.net/plik-tMMlmuSu95

0

@pt9 1 sezon najsłabszy. Aczkolwiek może po prostu tematyka cię nie interesuje. Ja bym oglądał bo dla mnie top

0

@Zoker 4 sezon jest najlepszy, 3 tez lepszy niż dwa poprzednie. Im dalej tym lepiej

4

Skończyłem Sukcesję. Nie będę się rozpisywać za bardzo, napisze tylko ze dla takich seriali warto poświęcać swój wolny czas. Arcydzieło jeśli chodzi o grę aktorską. Najlepszy serial od czasów Breaking Bad jaki widziałem, a widziałem wiele. Kino przez wielkie K

3

@Deviler czemu na złom, bez przesady wyklepie sie

6

Pov każdy wczoraj po meczu Ferencvaros
https://zapodaj.net/plik-CyWTdFgQov

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?