Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys akurat z rapu jeden z tych który zasłużył, do tego spoko gość co nie sra wyżej niż dupe ma. Obczaj a potem oceniaj
0
@Medium ale Aviego to ty szanuj
1
@Foro najlepsze jest to ze im dalej to jest lepiej, wiec jakbyś zwątpił to pamiętaj ze najlepsze przed tobą
0
@Foro No dialogi są świetne ale to kropla w morzu
0
@matirix20 ja mega doceniam jak zagrała, choć tez mnie irytuje. Jednak do Skyler jej daleko
4
Dawno nie widziałem tak dobrego serialu pod każdym względem jak Sukcesja. Teraz nominowani do Emmy są prawie wszyscy aktorzy. Nic dziwnego, naprawdę dla fanów seriali to jest must watch. Wielkie kino dla którego warto poświecić wolny czas. Jeszcze zostało mi kilka odcinków a jeszcze przede mną zakończenie które podobno jest topowe
0
@Survier nie dlaczego?
1
@Survier dlatego właściciele to ziomki Kadyrova xD to ze wspierają to tylko i wyłącznie akcja pod pr
0
@Survier wspierają Kadyrova to wystarczy
1
@partymaker wiem, teraz jednak mimo ze to praktycznie to samo to gnój nad Clout jest ogromny
3
@Cotutajsiedzieje jak nie bedziesz szukać na Instagramie ideału to szanse są duże, o ile sam nie jesteś zakompleksionym debilem z wykopu. Da się znalezc, ja znalazłem
0
Szkoda ze Karwat się pcha do takiego uniwersum jak Clout mma. Bardzo go szanuje, uważam ze jest super mądrym gościem. Oby się nie przejechał na tej czeczeńskiej twórczości
8
@Bartek_VEB No nie dziwie się ze walczą ale wyrażają totalny brak szacunku do tych dzięki którym żyją
20
Nic dziwnego. Zeleńsky i Ukraińcy trochę przesadzają, każdy dobrze wie ze aktualnie przyjęcie do sojuszu nie jest możliwe. Jakoś przed wojna kraj w korupcji im nie przeszkadzał bo kasa się zgadzała. Słabo z ich strony bo gdyby nie NATO już by ich nie było
1
@PatrychoO Co do tej afery z laską na openerze to też się wypowiem, bo sam akurat w tym roku byłem. Ogólnie jak napiszę teraz co się na takich festiwalach odwala, to może zrozumiecie tą całą sytuację i zrewidujecie swoje poglądy.
Syf, smród, na glebie leży jakiś nieprzytomny gość, cały obrzygany, spodnie mokre bo się zeszczał. Trzeba uważać żeby nie wdepnąć w jakąś strzykawkę, bo wala się tego co nie miara.
Jakiś gość w dredach pije wodę z kałuży bo chyba odwodniły go piguły. W przeciągu 1 godziny podeszło do mnie pięciu różnych dilerów i pytali się czy chcę może kupić [substancja którą akurat mieli]. Jakaś laska w koszulce z Che Guevarą z nieogolonymi nogami i zarośniętymi pachami podniosła spódniczkę pokazując włochatą mówiąc "to może być twoje za 20 złotych".
Wszędzie walały się odchody. Ludzie bez kozery walili na hejnał jabole z butelek. Obok jakiś typek posuwał na trawniku leżącą tam kompletnie gołą grubą lochę, taką ważącą luźno ponad 100 kilo. Oboje wydawali z siebie dźwięki jak zwierzęta. Po chwili typek skończył i zmienił go kolega, który do tej pory się tylko przyglądał. Głośniki bombardowały uszy jakimś niezrozumiałym bełkotem przeplatanym piszczącymi dźwiękami. Mało co nie przewróciłem się o faceta, który zwyczajnie pomiędzy ludźmi kucnął, ściągnął pory i zaczął walić kloca. Smród zmieszanego potu, moczu i fekaliów był nie do zniesienia.
A to był dopiero dworzec w Katowicach.
0
@Kessie nie No bana nie ale usuwają zawsze xD ale bana tez się zdarzyło wyłapać
2
@wpwelement i @Eoren czytając moją pastę
https://zapodaj.net/plik-6bJ1QuUpwm
6
@Luciano99 zaproponowałem mu tez prace na moim polu, ale odmówil. Nie wiem co mu naobiecywałes ale nigdy nie widziałem zeby ktoś tak chwalił szefa
19
Zrobiłem mema, szkoda ze tak serio jest xD
https://zapodaj.net/plik-800trfMW61
0
@KlonaZepan sprawdził się w Totkach. Zagrał solidny sezon z kilkoma babolami. Patrząc na to ile wydają angielskie kluby to gdyby go sprzedawała jakaś Aston Villa a nie Barca to już by dawno było po transferze w granicach 30 baniek
1
@MesQueUnClub_87 racja, zapomniałem o nim. Oczywiście sprzedaż z zyskiem
1
Zapraszam do kulturalnej dyskusji na temat naszym graczy którzy powinni odejść definitywnie/na wypożyczenie
Dest - musi odejść choćby za darmo. Nie ma miejsca dla niego i kolejnych szans. Flop
Lenglet - odejdzie na 100%, jedynie boli ze nas dymają na cene. Gość jest dobrym piłkarzem na średniaka PL, lekko by go ktoś sprzedał za 30, No ale niestety my się nazywamy Barcelona
Eric - również nie widzę dla niego miejsca, z tych piłkarzy co grali wcześniej w drużynie jest pierwszy do odejścia. Pewnego poziomu nie przeskoczy i Guardiola dobrze o tym wiedział
Ferran - po przyjściu Roque tym bardziej se nie pogra, kolejny piękny flop. Guardiola jest za dobrym trenerem, jeszcze 55 mln za niego xddd ale niestety zostanie u nas kolejny sezon
Ansu - dałbym szanse, jak go sprzedamy to za czapkę gruszek a jego potencjał jest wart pozostania mimo wszystko
Nico - wypożyczenie lub w przypadku nie ściągnięcia DM niech powalczy o skład, wole dac mu szanse niż ściągać Romeu wynalazek na poziomie Elche
Abde - na skrzydło go dac, będzie miał szans sporo bo pewnie znowu plaga kontuzji przed nami, jeden z niewielu co zasłużył na szanse po wypożyczeniu
Torre - jakby go ten Betis wziął to petarda, chłopak musi grać a może będzie z niego piłkarz na miarę Barcelony
O kims zapomniałem? Minus taki ze nie ma tu za bardzo na kim zarobić zeby podreperować budżet
3
@Herato nie nazwałbym Dembele mimo wszystko flopem. To w formie nasz najgroźniejszy piłkarz
0
@MOLESTA nie będe. Bardzo w niego wierze
1
@MOLESTA kiedy mamy zacząć się śmiać?
1
@barcelonaLM @TheNekro94 widziałem „pierwszy taniec” i widzę ze Anka się trochę nauczyła…
2
Najbardziej szkoda tej odnowionej przysięgi Roberta. Zmniejszają się szanse na spłodzenie turbo sportowców przez Igę i Roberta. Echhh piękne by to było
0
Igunia i tak jesteś królową. Zostań moją żoną
0
@Colon No nie wiem. Mi się osobiście ciężko ogląda kobiecy tenis pomijając czołówkę jak Iga, Sabalenka itp
14
Czemu kobiety grają do dwóch wygranych setów a nie 3 jak faceci? Bo chcą niby wyrównania płac a czemu skoro ich mecze są krótsze i mniej atrakcyjne? Pytam serio bo nie wiem czy jest to czymś spowodowane oprócz płci?