Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co sądzicie o Hotelu Maffija 3? Dla mnie najgorsza z trzech płyt, przede wszystkim za dużo ludzi. Już sam nie wiem kto jest gościem, a kto jest z SB. Wydali chyba już 22 kawałki i tak naprawdę żaden nie jest jakiś wybitny. Siedzi mi tylko 3 w nocy w Międzyzdrojach (fajnie ze Mata tam wrócił do swojego klimatu z Łajciorem) i Bad Bunny, choć to nie wiem czemu mi sie podoba ale buja xD Tak samo vlogi o wiele gorsze niż ostatnio, wielu osób po prostu nie znam, fajnie jakby na początku ich przedstawili czy coś bo ciężko się z nimi utożsamiać. Taki Nypel to pomyłka wgl, ja nie wiem jak taki gość może robić kariere w SBM. Na plus na pewno powrót Tomba i powrót do starego stylu Żabsona i krótki wątek z Bungee (bardzo ich lubie za autentyczność). Oczywiście poziom vlogów ratuje Lanek bez którego ten Hotel nie istnieje. Chłop powinien solo vlogi robić. Imo w złą stronę poszli, dalej mega szanuje Białasa i Solara ale w tym przypadku trochę poszli na ilość zamiast na jakość. Widać też brak Janka w drużynie
0
@Dejvo ty chyba czytać nie umiesz, skoro pisze ze bie mam haftu to nie mam haftu. Pisze jak ja mam a nie jak jest
0
@against_modern_football ja wiem, takich od chinola (ze sklepu jakiegoś w pobliżu stadionu za 40€ mam ze 3 sztuki i jakość jest 1 do 1, nawet metka jest ta sama
0
@Antimadridista_WR No może tak jest ale nie lubie jak ktoś mi mówi ze farmazony pisze
1
@Medium czy ja wiem, ostatnio ziomek se kupił 3 komplet (swoją drogą tani bo 280 zł tylko) i też jakość taka se jak wszędzie
0
@cules100pro to nie pisz mi że sieje ferment bo wiem co mam w szafie. To chyba tylko logo z meczówki mam bo czuje po materiale że to nie meczówka. A napisałes to po edycji
0
@cules100pro XDDDD dobra bo widzę ze odklejony kolejny na stronie. Wiesz lepiej co dostałem
0
@cules100pro @Dejvo jako ze lubie udowadniać ludziom ze się mylą
https://zapodaj.net/plik-DInzy1z3qT
0
@cules100pro podróbka z oficjalnej strony Barcelony xD
0
@Dejvo no przecież mam tą tańszą i mam herb gumowy a nie haftowany XD to ty się nie znasz tylko wyczytałeś coś w necie i się mądrzysz. Zamów se to zobaczysz
0
@MesQueUnClub_87 wiem wiem, jednak wielu turystów kupuje koszulke po raz kolejny, wiadomo są ludzie którzy ich nie noszą tylko zbierają, ale jak ktoś je nosi i mu sie podoba ta jakość za te kilka stów to szanuje za miłość do klubu
0
@cules100pro no mam tańszą i jest gumowa przecież
0
@KrwawiaceoczyVEB no ja mam tą nie meczową, ale z tego co sie naczytałem i nawet pytałem tu na stronie to ona jest do grania w piłkę, średnio się w niej chodzi na codzien. A większość osób kupuje taką koszulke żeby sobie w niej po prostu chodzić a nie uprawiać sport
0
@kakusus jak wierzysz że ta trójka rozegra razem bez kontuzji chociaż pół sezonu to gratuluje wiary
0
Ja ogólnie dziwie się że Barca sprzedaje tyle koszulek rocznie. Wiadomo można se kupić jedną koszulke za 500 zł w karierze swojego idola, ale jak kupisz raz to dopiero zobaczysz jaka to jest gówniana jakość nieadekwatna do ceny. Wspieranie klubu to jedno, ale jakościowo te koszulki nie są warte 1/4 tej ceny. Kiedyś chociaż herb był haftowany, a teraz chamska naszywka gumowa. Kupiłem w zeszłym roku koszulkę Lewego i przekonałem się o jakości. W 2010 roku jak byłem na Camp Nou ostatnim razem to kupiłem koszulkę Messiego, a mój ojciec Iniesty. Jakość w porównaniu do tego co jest teraz kilka poziomów wyżej.
8
@seba1324 ale kolega nie pytał o ksywę twoja tylko co to za piłkarz
0
@sedziaoxford a ty bana miałes ze dopiero teraz odpisujesz? XD
1
@ToWinaSedziego xD chyba nie zrozumiałeś tego tweeta fejkowego. Spojrz jeszcze raz na emotikony ;)
15
Luis Suarez pokazuje wsparcie dla Viniego Juniora. Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek
https://zapodaj.net/fb559b1de6056.jpg.html
0
@Bogan chodzi stricte o Arabów ktorzy wiadomo jaka maja kulturę
0
@KlimO to chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w moim komentarzu xD ze United się pruło ze szejki ze petrodolary a teraz sprzedali się za dokładnie to samo
0
@pride1899 ceny tanieją jak nie ma chętnych, na takie loty raczej chętnych nie brakuje
8
United wcześniej: City to klub zbudowany na petrodolarach, jak tak można chlip chlip
United teraz: my przed szejkami chociaż mieliśmy historie
XDDDDDDD
Klub mem
1
@pride1899 cena średnia, ale czy będzie taniej to ci nie powiem. Jak cię stać to kupuj
0
Komentarz usunięty
0
@Medium dla mnie to on już polak jest
0
@Kapiczek myślę że jego główną ambicją jest 300 baniek rocznie
2
Ja uważam że Mbappe nigdzie nie pójdzie w tym roku. PSG jest w dupie jak co roku i nie dopuści do odejścia swojej gwiazdy. Za rok nie mówię że nie, ale coś czuje że znowu przedłuży kontrakt. Nie wiecie jak działają media? Messiego sprawa zamknięta, sprawy Neymara nikt nie traktuje poważnie, więc trzeba nakręcić karuzele z Mbappe, żeby gówno artykuły się sprzedawały. Mogę się z kimś założyć o flaszkę że nigdzie w tym oknie Francuz nie pójdzie
0
@Cygan BRC o panie, ten kebsik na filmie to wgl bym nie zaliczał do fastfooda, takie cos to można codziennie wdupiać z takimi świeżymi produktami i jakością
0
@gumaz a to można sie dobrze czuć po kebsie?