Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pewnie było ale…
Portal "i.pl" podaje że Szymon Marciniak ma szykować pozew przeciwko stowarzyszeniu "Nigdy Więcej" za pomylenie eventów- politycznego z ekonomicznym, przez co ucierpiało jego dobre imię!
Oby to była prawda i obrzydliwe hieny dostały za swoje
1
@klopx o jezu ale suche...plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Dokładnie tak się czuje
https://zapodaj.net/e138f318492c3.jpg.html
0
@Kazragore każde źródło to tak cytuje
0
@Pedri16Future Na rzeznikach kartomani napisali. Zaraz podam źródło jak znajdę
Edit. https://sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1063391/jest-reakcja-uefa-na-donos-ws-szymona-marciniaka
4
Oświadczenie UEFY wobec oskarżeń Szymona Marciniaka!
UEFA jest świadoma zarzutów dotyczących Szymona Marciniaka i domaga się pilnych wyjaśnień. UEFA i cała społeczność piłkarska brzydzi się ''wartościami'' promowanymi przez wspomnianą grupę i traktuje te doniesienia bardzo poważnie. (...) Kolejne oświadczenie zostanie wydane jutro, po zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami
Nie cierpie Konfy ale nie ma to jak powiedzenie „nie łączymy piłki z polityka”. Żenująca decyzja
1
@ranger3120 powiesz coś śmiesznego o La Rambli w telewizji?
2
@martin43 no utrzymują i powoli ciągle go tracą. Mega mocarna ta rosja i jej 3 dniowa operacja specjalna XD
3
@martin43 ale bzdury gadasz xddd Rosja rzuca na front sprzęt który pamięta jeszcze czasy powojenne, tak dalej mają sprzęt i będą mieli ale ich jakość to już inna sprawa. USA tą wojnę wygrywają na każdym froncie nie tracąc żadnego żołnierza. A sojusznicy to juz wgl beka, Brazylia XD To że Indie się wstrzymują od głosu w ONZ nie znaczy że są sojusznikami, jakbyś troche poczytał to byś wiedział że takie Indie szybciej będą miały wojnę z Chinami niż pomogą Rosji. Jak slyszę ze Rosja nie leży bo wojna dalej trwa to ogarnia mnie śmiech. No rzeczywiście, pomijając że Rosja dla cywilizowanego świata już nie istnieje, a jej obywatele żrą gruz. A na koniec pytanie Iwan, specjalnie założyłeś konto w maju żeby nam to napisać?
12
@marcin62 weźcie dajcie spokój z twittami tego pajaca
0
@J4no chuj mnie obchodzi czy mi wierzy jakiś noname z La Rambli bez kolegów xddd
0
@TheKlucha No po tej stronie raczej się spodziewam czegoś lepszego niż gowno arytkułów
6
Złożony..zdecydowanie top Technicsów
https://zapodaj.net/076d115d2f0e3.jpg.html
0
@J4no echhh nawet nie chce mi sie ciebie cisnąć synek
8
@tristan87 bardzo przykry widok
0
@J4no haha ale śmieszne usuń konto
34
Ale piękna satysfakcja. Wracam se z baseniku i po drodze fotoradar. Jakaś pinda na rejestracjach PO wiec nie stąd mi mruga światłami bo jadę 50 w zabudowanym i fucka pokazuje. Wyprzedziła mnie poboczem, jeszcze raz fucka pokazała i ja strzelił fotoradar przy myśle ponad 100 xD to prawko bye bye
7
Kun Aguero został dokładnie 2 lata temu piłkarzem Barcelony. Szkoda ze ta przygoda się w ten sposób zakończyła. Aczkolwiek wciąż ma więcej występów i goli niż Hazard w El Classico :)
1
@Medium nie musiałem otwierać i wiedziałem co to będzie xD swoją droga świetny film
7
Artykuł w stylu pisać byle co ale pisac
0
@Nazio87 a myślałem ze tak o Messim gadasz, nie ze ogólnie. No to wiadomo ze 100 mln
0
@Nazio87 nie 100 a 350 i nie w innym klubie tylko w kraju w którym kobieta jest bita na ulicy za pokazanie kawałka nogi.
12
https://www.wykop.pl/wpis/71523071
Kopyto Messiego xddddd
2
@RoberDzik nie ma co dyskutować. UE złe bo zakazuje samochodów spalinowych, ale ludzie już zapominaja że gdyby nie UE to by 3/4 firm w Polsce nie istniało bez dofinansowań, a poziom życia byśmy mieli na poziomie Białorusi
4
@JoeBlack nie chce tu mówić co bym chciał zrobić z PiSem bo dostane bana. Aczkolwiek nie, nie uważam że tylko PiS szkodził Polsce po 89, ale to co się aktualnie dzieję nie jest juz zabawne, to jest cholernie niepokojące
7
@mate92 gdyby nie UE to byś dalej jezdził po drodze z wielkiej płyty
2
Były zabory, WW2, komuna ale potem przyszedł lepszy okres, wolność, NATO i wejście do UE. Człowiek myślał, że jakoś już może będzie w tym kraju normalnie.
Ale nie, musiał wejść pis i kaczyński cali na biało i wszystko rozpierdzielić.
~wykop ale jakże w punkt echh
2
Mega chciałbym powrotu Leo, ale nie kosztem kolejnego wysokiego kontraktu i prowizji dla rodziny. Była mowa, że Leo chce grać tylko dla Barcy i przyjmie niską ofertę, a już zaczynają się artykuły o wywieraniu presji i prowizjach dla agentów. Kocham Messiego, jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, ale jestem zdecydowanie przeciwny jego powrotowi, jeśli ma się to wiązać z ogromnymi pieniędzmi. Czas wtedy zamknąć ten rozdział. Bądźmy szczerzy, Messi kocha Barce, ale jeszcze bardziej kosa kasę.
0
@Garga bardzo prawdopodobne że już nie wróci u nas do swojej dyspozycji, a nie skorzystać z dobrej oferty to przy naszej sytuacji samobójstwo. Wielu już miało takich być co byli inni niż Krkic czy inni. Jak wpadnie oferta za 60 baniek to się nie zastanawiać
0
PATOSTRIMY ALERT - jak cię nie interesuję to pomiń
Akcja z Magicalem i Nikolą, a dokładnie sytuacja z Ferrarim, Ciosem i Truemanem pokazuje jak bardzo to środowisko jest zepsute i jaką patologie szerzy. Dla mnie patostrimy w postaci jakiś magicalów czy kiedyś rafonów to nie był największy problem internetu. Gość który pije lufy na streamie i wyzywa się z matką jest o wiele mniej szkodliwe niż fałszywi influencerzy flexujący się bogactwem i rolexami. Dzieciaki wyrabiają sobie opinie o świecie, myśląc że tak własnie wygląda rzeczywistość. Szczerze mówiąc to brzydzę się tymi ludźmi. Ten cały trueman to zwykły oszust który naciąga nieświadomych na hajs. Ja nie wiem jakim cudem takie rzeczy przechodzą bez echa. Ferrari to wiadomo że top farmazon, kwestia czasu jak tą Nikolę wykorzysta do swoich celów. Ogólnie to zawsze byłem fanem polskiego interentu, fame i HL były dla mnie czymś co mnie mega ciekawiło, ale od dłuższego czasu mam dość tych fałszywych mord. Każdy z nich to zwykły frajer i kłamca. Nieliczni z tych środowisk są coś warci, np. Filipek, Pasha czy Don Diego. Reszta to debile niszczące młodym światopogląd, od flexowania się nie swoją kasą do wyzywania od konfidentów ludzi którzy mieli jakikolwiek kontakt z policją. Czuję, że to powoli początek końca polskich twórców, ludzie są coraz bardziej świadomi jakim rakiem jest większość z nich.