0

@Uukasz_93 Ruch będzie w Ekstraklasie

0

@Hosh o tej godzinie za dwa tygodnie nie będzie jeszcze 93 minuty

1

@macio_944 w sumie miliard to nie dużo patrząc ze GTA V kosztowało jakieś 800 mln. Inna sprawa ze zwróciło im się w pierwszy dzień sprzedaży a to co się działo potem to już historia

1

@Kidd najgorsze ze zrobi to w końcówce gdy już będziemy otwierać szampany

2

@Kidd raczej się połamią przed rewanżem, jutro City pewniak. Dopiero w rewanżu wylewy po 80 minucie

1

GOAT, najlepszy w historii, legenda, król. To tylko kilka określeń jakimi można określić tego geniusza
https://zapodaj.net/08bbf4c8f2b2a.jpg.html

0

@YeastMoss sprostowalem już wyżej to znęcanie się ze nie o to chodziło i nie to chciałem napisać

0

@AbelKabel tylko ze ja nigdzie nie napisałem ze praca za małolata jest zła, sam pracowałem. Zła jest praca za małolata jeśli to jest twój obowiązek bo rodzice nie są w stanie ci zapewnić podstawowych rzeczy i przez to zawalasz inne obowiązki, bo chociaż do tej 18 rodzice powinni ci zapewnić między innymi kasę na głupie sniadanie w szkole. O takich przypadkach jest tu mowa

0

@BorzyKrzys jest masa takich skrajnych przypadków, u mnie w mieście chociażby na jednej ulicy w kilku kamienicach żyje sama taka patola

1

Jak patrzę na ten skład PSG to wyglada jakby szejk się obraził i sprzedał wszystkich

0

Komentarz usunięty

0

@Arkadio90 kolejny co nie przeczytał tego co pisałem potem, opisałem ze nie o to mi do końca chodziło, tylko o skrajne przypadki patologii której w Polsce masa.

0

Komentarz usunięty

8

@tomek8756 i ten sierp w awatarze xD

0

@Varkond mi się wlasnie ta zmiana Kratosa podoba, tzn chodzi mi bardziej o takie człowieczeństwo którym zaczął się wyróżniac. Trochę mnie irytował w pierwszej części

0

@Barca2022 No niestety, nie pierwszy taki post gdzie się większość zesrala i zaczęła atakować

1

@mleczkoo No z tym RS3 to tylko pokazujesz jak płytko myślisz i nie czytasz ze zrozumieniem. Bo przecież napisałem ze to jest właśnie potrzebne zeby urodzić dziecko

1

@Comentateiro czasy się zmieniają, kiedyś było inaczej i ludzie nie mieli takich możliwości jak dziś. To nie jest ultramaterialistyczne podejście, nie chodzi stricte o pieniądze tylko po prostu o godne życie. Nie obchodzi mnie w jaki sposób je zapewnisz

0

@Varkond ja to średnio z tych run wgl korzystam

0

@Rust_Cohle a to zakładasz ze wyjdziemy. Dzięki :*

1

@Rust_Cohle znowu mamy z grupy nie wyjść?

0

@Varkond to mi pierwsza o wiele mniej siadła, tutaj nie mogę się oderwać, po prostu przeswietna historia

4

God Of War Ragnarok wskakuje u mnie na top 4 gier fabularnych, wyprzedzając między innymi The Last of Us. Coś pięknego naprawdę. Gry jeszcze nie skończyłem ale dawno nie grałem w tak spójna i genialna historie. Sama gra klasuje się trochę niżej ale fabularnie totalna petarda. Nie grałem w tak dobrą grę od czasów RDR 2.
@macio_944 @Objectivo @clyde @IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @Mario96w

1

@Chaoss mordo przeczytaj uważnie. Nigdzie nie napisałem ze pójście do roboty to coś złego. Uważam ze jeśli jesteś młody tzn masz 16/17 lat i musisz iść do pracy bo np nie stać cię na śniadanie w szkole to coś poszło nie tak, jak idziesz se dorobić to nie mówię ze to coś złego. Sam pracowałem w wieku 17 lat zeby sobie kupić np konsole. Normalna sprawa.

0

@Rust_Cohle luz nie odbieram, aczkolwiek już na samym początku przyznałem ze zle to ująłem

1

@varosso to jest temat na inny post, zdaje sobie sprawie ze ci bogaci co lecą za karierami i nie dbają o dzieci mimo ze maja dużo kasy są gorsi od tych co tej kasy nie maja. Tu tez wśród znajomych mam przykłady, dwóch na cmentarzu co przez kasę i brak zainteresowania rodziców poszli w psychotropy

0

@fotohobby ja niestety znam i wlasnie wczoraj rozmowa z tymi znajomymi mega mnie ruszyła, stad ten post

2

@fotohobby No zgadzam się, tez znam takie osoby i są lepiej wychowane od bananów. Mniej ciągnie ich do ćpania, są odpowiedzialni i szanują innych ludzi. Ale znowu tu wracamy do skrajności czyli do tego do czego się odnosił mój komentarz. Mówię o tych którzy nie wyszli na prosta i nie wyjdą. Bo takich jest tez masa. Zwykle wynika to wlasnie z faktu ze rodzice od początku zakładali narodziny jako jakaś misje i na tym się ta misja skończyła. Nie mówimy to o ludziach którzy mimo słabych możliwości ten dobry byt starają się zapewnić

1

@Przemo1 jak widać da się napisać normalny komentarz :) zgadzam się, nie chodziło o to ze ktoś jest biedny to nie może rodzic dzieci, po prostu wiele osób robi to bo zachciało im się dzieciska a nie są w stanie mu zapewnić godnego życia. I takie dzieci nie są szczęśliwe. To z biegiem czasu może na to dziecko wpłynąć pozytywnie, ale również wryć mu w psychikę same negatywy. Tak jak piszecie, to nie jest wszystko zero jedynkowe, ja wyraziłem swoją opinie po prostu bazując na życiu kilku moich znajomych

0

@Gangol No nie o to chodziło w kazdym razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?