1

@RafiVeB np zobaczyć statystyki ;)

25

XDDDDDDD Uwielbiam wejść na Flashscore nie znając wyniku i mieć takie zaskoczenie

3

Już pomijając fakt ze przegrywający Real to zawsze spoko sprawa nieważne z kim grają, tak Girona to fajna drużyna, taka odmiana od tych śmieci z Espanyolu w Barcelonie. Oby im się wiodło

1

@Zoker wlasnie miałem pisać. Totki wyjątkowo z RIGCZEM

21

XDDDDDD Kto pisze taki bzdury chyba Muniak. Weźcie to usuńcie bo wstyd

0

@Lanosss rs3 8y

0

@Lanosss ale mówisz o tym canlocku tak?

0

@Gaz mam puszkę faradaya, ale to działa tylko na sposób na walizkę z tego co wiem
@FCB_dimiC ten canlock napewno nie wpływa na gwarę, a to o czym piszesz to nie wiem, dopiero zaczynam się interesować

0

Zabezpieczał ktoś auto takim systemem? Rzeczywiście spełnia to swoją role? Zdaje sobie sprawy ze jak ktoś będzie chciał mi ukraść auto to i tak to zrobi, ale zawsze dodatkowe zabezpieczenie się przyda
https://zabezpiecz-auto.pl/urzadzenia/canlock-comfort/

22

Może i Robert nie strzela bramek w trakcie meczu ale chociaż strzela hattricka na treningu

1

@DaPidejpi Sam Smith kontrowersyjny No ale gość ma mega talent i głos. Ralph to jakaś pomyłka i abstrakcja

1

@Lanosss ona już przepodła

11

Dawaj Igunia, po kolejny tytuł, a potem zajmij się Robertem i urodź mu turbo sportowego Polaka, prawdziwego Adonisa, przyszłego laureata plebiscytu sportowca roku przeglądu sportowego

0

@FC_BARCA_Fan xD to niezle

0

Wygrał już ten Filipek?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@DonCarletto daj bez ubrań

0

Wiadomo o której się Filipek bije z Brazolem?

6

Taki słaby Bayern pierwszy w tabeli pokazuje tylko jaka ta liga jest ujowa

3

Gow Ragnarok to arcydzieło. Kurde jak grałem na XSX to mimo gamepassa brakowało mi takich świetnych Exow jak God Of War. Kratos to jest taki giga chad, mega mi się podoba ze w tej części ukazali go z bardziej ludzkiej strony. Niesamowite ze w liniowej grze od 2 godzin pływam sobie łódką i otwieram rożnego rodzaju skrzynki. Mega dobra giera
@clyde @macio_944 @Objectivo @marcin62 @Nazio87 @IronSanHybrid

0

@daniel32778 mam tez kilku znajomych co pracowało to nie ma tragedii podobno. Kołchoz jak to kołchoz

1

@HighestInTheRoom na szczęście to poza Europą, w samej Europie dobrze płaca i lepiej traktują pracowników, aczkolwiek fizole to typowe wymiany pracowników robią. Chcesz podwyżkę? To narazie mamy na twoje miejsce 1000 innych

13

Moment w którym najlepszy w historii przeszedł piłkę nożną https://streamable.com/b6zyzv

0

Mega mi przykro tetaz po tym golu mimo ze Kanonierem nie jestem

1

@Mario96w w aucie było spoko, gorzej jak z niego wyszedłem

6

@KlonaZepan kocham szkrobac szyby po dwóch godzinach postoju na dworze

11

Ale cudowna pogoda, aż chce się żyć, nie jak w tą zimę zafajdaną

3

Rosjanie oficjalnie przyznali, że sami się zbombardowali, a dokładniej to przypadkowo upuścili bombę z myśliwca Su-34. Potężny pocisk spadł na Biełgorod niedaleko granicy z Ukrainą. Wybuch pozostawił po sobie lej o szerokości 20 metrów, uszkodzone zostały budynki i samochody, kilka osób zostało rannych.~KIKŚ

Po co z nimi walczyć jak oni się sami pozabijają xddd

2

@Janas11224 #heheszki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?