Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG ale gdzie Kubańczyk w studiu? Na El Classico? Żartujesz chhha XDDD
0
@AFA90 liczę ze to zart
1
@YeastMoss zależy jakie, te największe zestawy są warte dużej kasy, to ile maja detali to głowa mała. Wiadomo ze nie aż tak dużej ale płacimy zawsze za markę więcej niż powinnismy. Już teraz po pierwszym worku złożonym mogę potwierdzić ze zajebista ta cada, mega fajnie się składa, nawet ciężej trochę niż Lego. Jest trochę innych klocków co daje świeżość, jednak jakościowo 1 do 1 moim zdaniem
1
@Kidd na Allegro, z Ceneo patrzyłem to najtańsza oferta. Strony producenta czy to Lego czy Cada nie oddaja bo zawsze zabulisz więcej, ewentualnie jak masz promo jakieś duże jak ja gdy kupiłem Camp Nou z Lego za 900
1
Kupiłem sobie pierwsze klocki z Cady. Na testa wleciał Mclaren Senna z 2088 ilością elementów. Cenowo z Lego wyszłoby zapewne około 1000 zł za taki zestaw, tu zapłaciłem 220. Klocki są bardzo dobrej jakości, w sumie nie różnią się jakością od Lego wcale, widzę na starcie ze jest kilka technologii nowych. Na minus napewno pudełko bo wyglada jak chinol, No i gorszej jakości instrukcja. Ja doceniam takie rzeczy jak historia pojazdu na pierwszych stronach jak to ma miejsce w Technicsach, jednak tu wiadomo ze nie ma takiej możliwości bo samochody nie sa na licencji (ten Mclaren nazywa sie Dark Knight). Jednak z drugiej strony widać ze nie jest aż tak ułatwiona, troszkę więcej trzeba pomyśleć przy składaniu, Lego jednak przesada ze szczegółami składania, zestawy 18+ powinny być wyzwaniem, a jedyne wyzwanie to czas. Auto z wyglądu nie powala na zdjęciach ale zobaczymy, napewno ciekawy zamiennik dla osób którym szkoda wydawać tysięcy na Technicsy. Warto zaznaczyć ze to nie jest Ali Express tylko normalna firma z fajnymi modelami.
https://zapodaj.net/9b48a20a9f08b.jpg.html
5
@Rewolucja123 pchasz się w gips kolego
4
@BorzyKrzys nie wiem czy mówisz o Sentino, Sebastianie czy Alvarezie
1
@Kidd No niestety zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek Norwegia już zapowiedziała ze nie będą występować, Polska tez miała bojkotować. Może inne państwa tez dołączą
2
@Kidd liczę mocno na bojkot Igrzysk
1
@HighestInTheRoom racja Sory
0
@wyrek No jakim mocarstwem są to pokazała już wojna, sraja dalej do dziury co nie jest raczej przykładem mocarstwa. Ale fakt, wiem ze wszystko wróci do normy niestety i dalej będą współpracować z kacapami
5
Mega mnie cieszy jak cywilizowany świat pluje na Rosję. Mam tylko nadzieje ze oni już nigdy nie będą traktowani jak ludzi. Zwierzęta są bardziej cywilizowane od tego pseudo państwa. Nigdy dla komuchow, lepiej być martwy niż być kacapem lub mieć coś z Nimi wspólnego
25
Javier Tebas dostarczył prokuratorowi fałszywe dowody przeciwko Barcelonie w sprawie Negreiry. Dokumenty przesłane przez Tebasa dotyczyły innej sprawy, która nazywa się: Soule.
Wezwał prokuraturę do sprawdzenia fałszywych dowodów, które wysłał „tak szybko, jak to możliwe”, ponieważ może to potencjalnie pozwolić La Liga na nałożenie sankcji na klub.
(La Vanguardia)
WTF
0
@PatrykBarca jasne ze nie, ale szanse wzrosły mocno bo z Potterem to bym brał 3:0 w ciemno
26
Nie ma to jak gwizdać na swojego najlepszego zawodnika xD ale to PSG wiec mnie to wgl nie dziwi. Same barany
0
Dla nas zwolnienie Pottera to świetna wiadomość. W jego miejsce Nagelsmann i efekt nowej miotły na Real.
0
@Emhyr nigdy tak nie chciałem przegrać zakładu
0
@Emhyr a ja mówiłem ze nie przejdzie tak?
21
Dobra tak całkowicie poważnie zaczynam wierzyć w przyjście Messiego. Zaden piłkarz nie zasługuje na wygwizdanie przez swój klub a tym bardziej Messi który jesy królem futbolu i prawda jest taka ze i tak daje bardzo dużo PSG. Jestem pewny teraz ze nie przedłuży z PSG kontraktu a to znaczy ze odejdzie. Być może skusi się na niego jakieś City albo Manu ale watpie ze tam pójdzie. Po pierwsze myśle ze Leo nie chce iść do PL a po drugie to już nie młodzieniec i rodzina ważniejsza niż piłka i nie chciałby pewnie mieszkać w Manchesterze. Tak naprawdę jedyny sensowny kierunek to Barca.
1. Jego dom i jego miasto
2. Wszyscy go kochają i oddaliby za niego wszystko
3. Barca go szczerze chce
4. Xavi go szczerze chce
5. Szansa na zakończenie kariery tam gdzie chciał
6. Powrót na stałe jego rodziny do miasta w którym czuli się najlepiej
Sam byłem sceptycznie nastawiony i mówiłem ze tylko debil wierzy ze wróci ale teraz się wszystko zmieniło. Zreszta może być ze ja tez jestem debilem bo wierze strasznie ze się uda go tu sprowadzić spowrotem. Najlepszego piłkarza w historii po to by po raz ostatni zaczarował w Barcelonie i może jeszcze potem na Camp Nou. To jest po prostu przeznaczenie aby ta historia, najpiękniejsza historia się skończyła w ten sposób. Przy pełnym Camp nou i kibicach ze łzami w oczach żegnających Boga Futbolu.
0
Jest sens kupowania Ps+ premium zamiast extra? Osobiście nie jestem fanem grania w stare gry z poprzednich generacji.
@IronSanHybrid @Objectivo @4drian0 @Mario96w @macio_944 @clyde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślałem ze jestem geniuszem i tylko ja pojadę do Silesii w niedziele handlowa xD
1
@Conradxc usuń konto madrytczoku
0
@Katalończyk 99 ja pełno, oczywiście nie od ludzi prywatnych tylko jakiś stron typu strona z mojego miasta na facebooku
4
Ale 1 kwietnia to jest rakowe święto. Nie wiem jak was ale mnie totalnie nie śmieszą te żarty, do tego ciężko znalezc coś poważnego w internecie bo wszędzie bezbeki wkrecajace innych. Spoko to było jak byłem w gimnazjum. Trzeba żyć trochę z jajem, ale to święto mnie mega irytuje. A wy co sądzicie? Bo w moim gronie w sumie wszyscy mamy to samo zdanie.
PS. Nie mówię, zdarzają się śmieszne żarty ale większość to rak
1
@Ptasior fajna i ciekawa nitka
1
@Yolas @Kamiloza91 mi sie podobał
1
Bardzo polecam „Wszystko wszędzie naraz”, ten co zdobył w tym roku 7 Oskarów. Dawno nie widziałem takiego zakręconego filmu. Jest na Prime
0
Jak wgl Eric na pivocie? Oglądałem mecz kątem oka i nie zbyt miałem jak się skupić
0
Ale abstrakcja xD