Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xavi890 warto jednak zaznaczyć ze swego czasu był bardzo solidnym grajkiem u nas wiec nie jest to totalny flop. Jak odejdzie za 14 to będzie duży sukces
4
@VegetaPolska to niezły Alvaro ja cię gacie. 13 lat masz?
6
@VegetaPolska dobra po tym komentarzu widzę ze znowu się nabrałem na trolla xD jak dziecko
0
@VegetaPolska ale nie bądź na sile dobry bo rzadko która dziewczyna to docenia, raczej uważa to za słabość. Myśli pewnie ze jesteś pipą a ona chce chada co ja porządnie wiesz co zrobi
4
@VegetaPolska z tego co wysylales kiedyś to jesteś bardzo natrętny, pytając ci chwile czemu ci nie odpisuje czy coś sie stało itp. Czasem warto nie pisać nawet kilka dni zeby zobaczyć czy sama napisze. Ja tak jeszcze kilka lat temu przez poznaniem obecnej dziewczyny z która mieszkam od kilku lat tez pisałem z taka laska. Najpierw pisaliśmy dużo a Potrm zaczęła mnie zlewać. Tylko ja nie męczyłem jej dupy a odpuściłem i to ona zaczęła pisać do mnie.
10
@VegetaPolska kobiety nienawidzą natrętów. Być może chcą być adorowane przez większość czasu ale nie przez chłopa którego czasami spotkaja, a do tego zgaduje ze mega slodzisz i jesteś dziwakiem. Skoro ja to widzę to ona napewno. Odpuść sobie, jak widzi dziewczyna ze ci za bardzo zależy to tez zle, a tobie chyba zależy na każdej dziewczynie która ci odpisze cokolwiek
0
@derlysy1979 jak masz jakieś pytania to wal
0
@derlysy1979 @Bobo25 @Dari0G jeżdżę rs3 8y choć wielu nie wierzy ze to możliwe będąc użytkownikiem tej strony, w sumie sam nie wierze i chyha serio mi to auto ktoś podstawił pod garaż
0
@Luciano99 tylko czy napewno fat. Bo to jest seria ta pierwsza wersja, w punkcie z grami mi powiedzieli ze nie skupują tych modeli już
1
@NeKenI ja wale nastukac tyle bramek ze kompilacja trwa 2 godziny xD abstrakcja
0
@Luciano99 to ja myślałem ze z 400 to jest warte tera
0
@ChessInfo jakbym ja je**** to i tak bym poniósł większe konsekwencje niż hajto
0
Zna się ktoś na konsolach? Ile może być warte PS4 fat 500 GB(kupiona praktycznie na premierę), sprawne, po wymianach pasty i ogólnie kilku serwisach(plomby oryginalne ściągnięte). Nie chce wyjść na Janusza sprzedając, a ceny są tak rożne ze sam nie wiem. Chce sprzedać znajomemu po fajnej cenie, niższej niż jest warte ale nie wiem ile jest warte xD
@IronSanHybrid @clyde @Objectivo @macio_944 @marcin62 @Mario96w
6
Króciutko z pijakiem i zabójcą starszych kobiet
0
@RomanHoffer jednak u mnie to kwestia głowy, a może i nawet ciśnienia. Tylko z tym da się żyć biorąc leki. Ty masz gorzej, ja bym na twoim miejscu po prostu się regularnie badał zakładając ze w rodzinie miałeś takie przypadki. Wiadomo ze pewnie jesteś obsrany ale takie badanie i zapewne wynik negatywny ci oczyści głowę. Ja tak miałem po badaniach
0
@RomanHoffer No musisz sobie sam odpowiedzieć czy jesteś w stanie, czy możesz funkcjonować. Ja byłem świadomy ze mi to siedzi w głowie tym bardziej po rozmowie z lekarzem. Niestety czasem psycha siada mimo ze uważam ze mam silną psyche. Nie jestes jedyny
0
@RomanHoffer zacząłbym od psychologa i rozmowy z nim. Nie polecam na start wchodzić na leki od psychiatry. Ja osobicie cierpiałem (dalej cierpię ale już mniej) na strach przed wysokim ciśnieniem, jak mierze to zwykle mam bardzo wysokie ale jesy to spowodowane strachem. Było tak ze co mi się robiło ciepło, zaczerwieniony byłem czy bolała mnie głowa to od razu był strach przed ciśnieniem i chęć mierzenia. Poszedłem do kardiologa, zbadał mnie powiedział ze jesyem zdrowy ale jestem debilem tak w skrócie. Potem wróciło i poszedłem na spotkanie z psychologiem i pomogło. Aktualnie jest lepiej, już nie mierze i czuje się dobrze, ale czasami zdarzają się jakieś ataki paniki. Leki ryja banie, chociaż czasami są konieczne
0
Czasem lubie se puścić taki ordynarny remix do szybkiego chodzenia PDK
0
@Kitek1640 imo zajebiscie
13
Messi w 13 z 14 ostatnich meczy reprezentacji zdobył gola lub asystę, w sumie 7 asyst i 21 bramek. Jedyna drużyna której nie strzelił ani nie miał asysty przeciwko niej to…Polska
Czesiu jest geniuszem i tylko on potrafił zatrzymać GOATa
0
@Kitek1640 a kiedy kupiłeś? Powinni ci przysłać jak jakiś czas temu
1
@Mario96w pewnie by mi tez nie przeszkadzał gdyby nie wystrój, czarne
Głośniki, czarny stolik, czarny XSX, czarny amplituner i taka biała wielka budowla
1
@Transu96 ma XSX, wlasnie się przesiadłem na PS5 bo już nie ma w co grać na xboxie, nawet nowego Residenta nie da się kupić nigdzie bo większość płyt wydali na ps5
@Gaz @Toretto @vangoor No to chyha zamawiam taka obudowę bo nie dość ze mi się nie podoba i wyglada tragicznie to jeszcze mi dziewczyna sapie ze jej popsułem wystrój 40 cetrymetrowym routerem xd
0
@Rust_Cohle ale zaczepy mogę połamać jak się nie mylę
19
Ale farsa to jest masakra. Chora liga z psychicznym prezesem
0
Dobra pytanko do graczy ps5. Wymieniał ktoś obudowę na czarną? Czy mogą mi uwalić za to gwarę jak ja wymienię (chodzi o sam plastik po bokach). Tragicznie wyglada ta konsola xD @Objectivo @marcin62 @Mario96w @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @Nazio87 @4drian0
0
“Średni koszt samobójczej śmierci kosztuje państwo około 300 tys. zł, a roczne straty z tego powodu, to około 2 mld zł. Samobójstwo osoby w wieku 25 lat kosztuje państwo ponad 597 tys. zł, bo jest to osoba w wieku produkcyjnym.”
To chyba PiS-owi zależy żebym się nie wydyndał, bo kto będzie robił na darmozjadów
1
@LionelM95 @Rust_Cohle pierwsza rzecz to zakup auta +400 koni
0
Był ktoś na meczu Interu? Jadę nad Gardę w majówkę i chcemy się ze znajomymi wybrać do Mediolanu na wycieczkę, a 30 grają z Lazio. Wie ktoś jak to wychodzi cenowo?
PS. Wolałbym na Milan ale niestety grają na wyjeździe :(
0
@Objectivo No ja i tak grałem w 90% na ps4, ale teraz będę odświeżał