1

@David_Beckham brakuje Alvesa na bank. Pique również. Tak naprawdę to jedynie Maguire nie do ruszenia

0

@Zoker dzieci raczej tego nie zrozumieją i tak, to po prostu jest mega głupie xd

0

@LS No wiem ze z niego xd

0

Ja jestem tolerancyjny ale to jest serio przesada XDDDDD
https://vm.tiktok.com/ZGJasu1yq/

0

@ToWinaSedziego ja się nie burze, mnie to po prostu nie bawi xD

0

@ToWinaSedziego No nagrałem bo miałem bekę z całej sytuacji i chciałem go zgasić co się udało. Kumam ze ta sytuacja to mem na stronie ale memy tez musza być śmieszne a ten już jest imo trochę żałosny, ale to moje zdanie

1

@LS nie znudzil się wam jeszcze ten bezbekowy żart?

4

Recenzja Klocków Cada Mclaren Senna
Cena 229 zł , 2088 elementów i 50 cm długości wiec cena do ilości świetna. Ogólnie to jakościowo 1 do 1, największy minus to brak licencji, przez to jakieś dziwne naklejki (na 4 zdjęciach jest z naklejkami, na ostatnim już je odkleiłem i imo wyglada świetnie, tylko przydałby się znaczek na przód co zamierzam ogarnąć). Instrukcja 10 razy trudniejsza od tej z Lego, raz się pomyliłem i w sumie pod koniec się okazało ze muszę składać od nowa. Dla zaawansowanych klocki, nie dla amatorów jak Lego. Uważam ze Lego wygrywa napewno tą licencją samochodów, ale to ze to kosztowało 229 zł a normalnie za taki zestaw dałbym 1000 sprawia ze napewno kupie sobie kolejny i tym razem droższy. Mega polecam dla osób które chciałyby poskładać a szkoda im kasy na takie zestawy jak Sian czy Chiron, a nawet Land Rover za 800.
https://zapodaj.net/63bcb31a521c5.jpg.html
https://zapodaj.net/546eaeda8d5d7.jpg.html
https://zapodaj.net/4c867b828925b.jpg.html
https://zapodaj.net/eaa2e1f566e92.jpg.html
Po zdjęciu kiczowatych naklejek
https://zapodaj.net/d7438a111a393.jpg.html

15

@paweldunajecfcb w tym roku City w końcu ich pokona w półfinale i wygra finał

1

@Rust_Cohle ja bym sie sprawdził z @DaPidejpi ale on jak ten gość z wykopu co go Rafon pod mcdonaldem zgasił bombą na łeb to szkoda takiego bić. No i wiadomo @AbelKabel, ale cos ostatnio sie dogadujemy pod komentarzami to może topór zakopany. Jest jeszcze jeden co mówił że przyjedzie mnie pobić, podałem mu adres ale chyba już usunał konto jak mu to zasugerowałem

0

@RosjaninBut dwa lata, zeby na Camp Nou skończył karierę

0

@MesQueUnClub96 widzę ze sam nie rozumiesz xddddd

1

@MesQueUnClub96 No to wytłumacz bo chyha nie skumał nikt oprócz ciebie

2

@misteriosoVEB jakbyś miał konto dłużej niż miesiąc swiezak to byś wiedział ze to mój

2

1

@AlexDark00 No bo już go wykapalem

4

Przyjedź do rodziców na sniadanie. Twój pies na ogródku tarza się w gównie i wszystko śmierdzi teraz a jego trzeba wykapać xD a jaki zadowolony
https://zapodaj.net/00ba39b2393ff.jpg.html

0

@JohnyMemonik widok smutnych madrytczakow to miód na moje serce

3

Przegrałem kupon przez Real ale było warto

0

@ChampionLW Roma 2,49 czy Sociedad 1,74 to są wysokie kursy śmieszku

0

Te cashouty na betlicku to jest żart. Taśma postawiona, 8 meczy siedzi, największe kursy trafione, a oni mi oferują wypłatę 12 zł przy wygranej 350

3

@TheNekro94 No chyba będę rzigol

4

Ramen to nadzupa

2

XDDDDDDD I ten Suarez co tam robi
https://vm.tiktok.com/ZGJaPXaCk/

10

Jeden herb i dziaram sobie na łapie. Może mi uwierzycie wtedy ze to moje a nie kolegi
https://zapodaj.net/dce79faa9a850.jpg.html

2

Syn Bonusa w piosence uwolnić Bonusa
https://streamable.com/lo5wnm

0

@Kaioken88 XDDDD a kim ty jesteś zeby mi mówić o czym mam pisać?

0

@Criss18Barca kup se łychę dobra za te 200 lepiej. Polecam Singletona w tej cenie

0

@Chaoss w moim szczególnie, nie wiem jak się to nazywa dokładnie ale przy maksymalnym wciśnięciu gazu jest takie kliknięcie i wtedy automatycznie zrzuca na 2 czy 3 zależnie od prędkości. Stworzone do zapierdzielania

2

@Gwyn w Golfie co miałem poprzednio tsz sportowym tez 30 zalecali. Wniosek jest jeden. Japonce się znaja lepiej od Niemców na samochodach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?