0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO muszę obczaić bo dopiero nadrabiam, ale jeszcze kilka dni temu żyłem w przekonaniu ze mrozu to ten pseudo raper co każdy ma z niego bekę, a tu proszę…

1

Ostatnio żyłem w muzycznym bębnie, ciagle to samo, nie sprawdzałem nowych płyt nawet z zeszłego roku No może oprócz jakiegoś Kubana czy Otso. Na Fryderykach przykuła moja uwagę wygrana Mroza. Myśle se, co jest, gość od Milionów monet wygrywa, przecież chłop nie istnieje od lat. No i sprawdziłem sobie ten nowy album i muszę przyznać ze jestem pod dużym wrażeniem. Naprawdę ciekawa płyta z gościem o dużym talencie. Największe dwa hity siedzą najmocniej ale reszta tez daje radę. Fajnie ze dla mnie zapomniany wokalista znowu robi karierę, choć w sumie nie wiem czy nawet ja skończył bo jak mówiłem żyje w bębnie muzycznym. Zaznaczę ze nie słucham nigdy radia wiec nie znałem tych piosenek

3

Sanah to jest dla mnie fenomen. Ma fajny głos nie neguje ale jej teksty pisze chyba stary @Luciano99. Totalnie bez sensu słowa które tworzą jakiś zlepek. Nowa piosenka Marcepan to abstrakcja xD co ona tam wgl pierdzieli xD a najlepsze jest to ze mimo ze to nie ma sensu to mi się to podoba. Fenomen

2

@Esteban_ to swoją droga, wywalić takich debili co nie wiedza z jakiego kraju są ich piłkarze

6

Nie dziwie się ze rezygnują z Barca Tv. Kibicem jestem od 2007 roku a nigdy tego nie oglądałem. Mamy 2023 rok, Barca ma największy kanał na YouTube ze wszystkich klubów na świecie. Zaoszczędzone pieniądze zainwestowałbym w dużej części w social media bo to słaba strona obecnej Barcelony.

1

@Rust_Cohle on to z moimi rodzicami i ogródkiem ma lepiej niż ze mną

21

Jutro jadę do Włoch i oddałem rodzicom już dziś rano psa bo nie będę miał czasu jutro. Po powrocie z pracy taki szok ze nikt cię nie wita w drzwiach, aż się wydawało ze go słyszę jak wszedłem jak stuka pazurkami o parkiet. Echhh psiaki to najlepsze co spotkało człowieka, współczuje ludziom co nie maja zwierzaka. To trzeba być mega smutnym cały czas bez sierściucha

2

@maroon nie jego wina ale tez nie usprawiedliwienie ze się urodził w Norwegii

3

@MesQueUnClub96 z tego co wiem to po meczu z Eintrachtem jest zakaz wywieszania flag rywali Barcelony. No ale wiadomo ze troche patola

3

Polski kibic Atletico, Konrad został osobiście zaproszony przez Koke, kapitana zespołu na mecz z Mallorca na trybunę VIP!

Klub w ten sposob chce wynagrodzić sympatykowi sytuacje do jakiej doszło w ostatnim meczu Atletico.

Polak w trakcie spotkania Barça - Atletico wywiesił flagę, wspierającą Atletico. Nie spodobało się to jednemu z kibiców Barcelony, który postanowił ją zerwać. Fan Los Colchoneros stanął jednak w obronie flagi i udało mu się ją odzyskać. Po chwili został jednak wyprowadzony przez ochronę.

[TVP Sport]

1

@Rust_Cohle nie wyczułem żartu

0

@Rust_Cohle chyba chodziło o „trzecią” z rzędu

0

@Danny Gaucho no dlatego zaznaczyłem że to czysto teoretyczne przemyślenia, zakładając że szanse City na ten wyczyn są ogromne

1

@Criss18Barca no tak, ale wtedy miał ogólnie cudowny sezon, był kosmicznie wyhajpowany przez media i nie miał rzeczywiscie mega silnego rywala

3

@TheNekro94 No Mundial zawsze był wyżej ceniony, jednak potrójna korona też robi ogromne wrażenie i może być kluczowa dla głosujących

0

@JarekS krótko mówiąc zostawienie Torre na sezon to było zmarnowanie jego talentu, który bez wątpienia posiada. Mógł iść od razu na wypożyczenie, a nawet zostać w poprzednim klubie gdzie był kluczowy. Mam nadzieje ze jeszcze będą z niego ludzie.

3

Jeśli Haaland wygra LM, PL, FA Cup, zostanie królem strzelców PL, LM i zdobędzie Europejskiego Złotego Buta to czy powinien wygrać złotą piłkę zamiast Messiego za ten sezon? Messi wygrany Mundial na którym Haalanda nawet nie było, gdzie Leo był najlepszym zawodnikiem, w PSG całkiem spoko statystyki i jeden z najlepszych graczy, jednak Norweg kosmiczne liczby dające 3 najważniejsze trofea. Oczywiście mówię czysto teoretycznie bo City jeszcze nic nie wygrało, ale moim zdaniem tutaj Haaland chyba jednak w takim przypadku trochę bardziej zasłuży na balona. Zapraszam do kulturalnej dyskusji opartej o merytoryczne argumenty.

1

@Gaz Puig jedyne co miał to fajna fryzurę i dużo followersow na insta

1

@Ojciec5tkidzieci fajnie jakby spadli po wydaniu tych setek milionów. Płakać nie będę

1

@Miracle_aligner ponad 100 to delikatne powiedzenie. My wydaliśmy na nich 300 mln

1

@Rust_Cohle masz szczęście ze to Barca mi kupon zepsuła a nie Liverpool

1

@LM10GOAT taki świetny skład ze wypada jeden gość z ataku i dwóch z pomocy i nasza drużyna nie istnieje. Skład to nie tylko pierwsza 11

0

@LM10GOAT z gowna kija nie ukrecisz i nawet Pep tu cudów nie zdziała

15

Denzel utrzymał przewagę 11 pkt, pora na csa

3

@HighestInTheRoom No choćby gość z gorących sugeruje jakby przyjście Leo miało coś zastopować. Jak tu nie ma czego stopować bo nie ma drużyny xD

59

Pamiętajcie ze Messi zastopuje rozwój tej drużyny. ROZWÓJ TEJ DRUŻYNY XDDD

2

A ja dzie odpuszczam, nie chce mi się patrzeć na ten paździerz. Mam lepsze rzeczy do roboty a wystarczająco ciezki miałem dzień. Kibicem będę zawsze ale trzeba odpocząć od Barcelony Denzela

28

Bohaterscy policjanci pozbyli się rodziców
https://zapodaj.net/65769f61f79e6.jpg.html

2

Koleżanka co chciała oszukać Michałka XDDDDD Ale nie ze mną te numery
https://vm.tiktok.com/ZGJmWyLvG/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?