4

Badźmy szczerzy, to było małżeństwo z rozsądku. Robert bez Ani nie osiągnąłby nic! To Ona napędzała go do cięższych treningów, diety i pracą nad sobą. Gdyby nie Ona to do nadal grałby w Lechu. Taka jest prawda i to Was boli. Robert, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Przeproś Anię, że ją zaniedbywałeś, podziękuj za wszystko, spakuj się i odejdź dokąd jeszcze masz twarz.

22

@tomek8756 myśle ze Robert się średnio czuje z tym jak Anka potańcuje z Hiszpańskimi chadami ale to moje zdanie. Ja bym czuł sie mega słabo

0

@KlonaZepan a okej xD

0

@KlonaZepan słucham?

14

Posmarkalem się ze śmiechu XDDD już pomijam fakt ze mecz jest w niedziele
https://zapodaj.net/1cfd9a808a5ce.jpg.html

1

@VbamboeB No zdaje se z tego sprawę, nawet dziś mi robili przed badaniem prześwietlenie, to z ciekawości pytałem ile kosztował sprzęt to mówił ze dwie banki

3

@takisobiektos No ja dziś na kozaka bez znieczulenia to myślałem w połowie ze się zesram

3

Dentysta to jest świetny zawód, 25 min cyk 350 zł skasowane. I nie cisne teraz tylko w sumie podziwiam jak se radzą i jaką kasę trzepią. A zęby ma każdy i mieć będzie, No może oprócz Kononowicza

1

@Rust_Cohle ty jesteś moim idolem a cię nie bronie

0

Messi będzie tylko blokować młode talenty i ciągnąć w dół Barcelonę.
Messi w losowym momencie sezonu jak ma dobry dzień: https://streamable.com/7kcvk8

1

@Transu96 wiem przecież, tak czy siak kara powinna być w zawieszeniu a nie jakieś cyrki z prokuratura

3

Cristiano Ronaldo może mieć poważne kłopoty. Po obscenicznym geście, który wykonał w meczu z Al-Hilal, będzie miał do czynienia z saudyjskim wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu więzienie i wydalenie z kraju.

Prawnik Nouf bint Ahmed, profesor Uniwersytetu Genewskiego napisał na Twitterze, że złoży wniosek do saudyjskiej prokuratury o ukaranie i wydalenie Ronaldo z kraju. "Nie śledzę sportu. Chociaż kibice Al-Hilal prowokowali, to zachowanie Cristiano jest przestępstwem" – czytamy.

"To czyn nieprzyzwoity należący do grupy przestępstw przewidzianych do aresztowania i wydalenia, jeśli został dokonany przez obcokrajowca. Złożymy zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie" – napisał profesor Nouf bint Ahmed. Jakby tego było mało, nie jest to jedyna skarga na piłkarza. W 57. minucie wściekle zaatakował swojego rywala, za co został upomniany żółtą kartką. "To też jest przestępstwo. Atak na zawodnika Al-Hilal nie ma nic wspólnego ze sportowym pojedynkiem" – dodał ceniony prawnik.

Można się śmiać z Ronaldo ale to tylko pokazuje ze takie kraje nigdy nie będą nic znaczyły w futbolu. Zeby chłop się po jajkach nie mógł podrapać

38

Z jednej strony spoko ze Bayern odpadł a z drugiej zajebiscie

1

@PatrychoO czuć tam fajny klimat, poprawiaja humor takie gruby takimi jasnymi żywymi lokacjami

0

Frank Lampard w ostatnich 17 meczach odniósł 14 porażek, 2 remisy i tylko 1 zwycięstwo. Fatalny wynik

0

@clyde ja wlasnie dawno nie grałem w takie gry, od Dying Light 2 się odbiłem a po kupnie ps5 miałem ograć znowu obie TLOU ale najpierw wpadł nowy GOW w którego nie grałem

5

Recenzje Dead Island 2 jak narazie bardzo pozytywne. Ponad 10 lat oczekiwania, praktycznie zerowe nadzieje ze powstanie a tu jednak naprawdę dobrze zapowiadająca się gra. Fajna odskocznia od fabularnych długich gier z którymi aktualnie się mierze i luźne obcinanie kończyn zombiakom rożnego rodzaju brońmi. Ja się mega jaram bo jedyne wspominam do dziś jako super grę. Szkoda ze już nie tworzone przez Polska firmę ale i tak kupie. Nie na premierę bo ogrywam teraz GOW Ragnarok a w kolejce czeka Resident Evil 4 Remake, ale jak stanieje to kupie.
@Objectivo @macio_944 @IronSanHybrid @clyde @Nazio87 @marcin62

0

@chavez mecz na Signal marzenie

2

No i bileciki na Inter vs Lazio kupione

9

@MesQueUnClub96 niech ci tata kreskę posypie

25

Stary @Luciano99 to bohater na jakiego nie zasługujemy
https://streamable.com/5kqwwm

0

@DaKy ale ja im nie umniejszam, po prostu to fakt ze maja farta

21

No to jutro City awans, tydzień później De Bruyne, Haaland i jeszcze jakis kluczowy gracz dostaje kontuzji i cykl Realu Madryt w Lidze mistrzów sie zamyka po wygraniu finału z Milanem który znalazł sie tam przypadkiem. I tak to sie kręci

11

Patrzę na skład Milanu i ciężko uwierzyć ze oni są prawie w polfinale a my nawet nie wyszliśmy z grupy xD nie dziwie się ze bekę z nas ma cały piłkarski świat

1

@Rust_Cohle No niestety ale jesteśmy najbardziej zakompleksionym narodem na świecie

13

Ten wywiad z Ikerem na Kanale Sportowym ciekawy, ale nie dało się nie odnieść wrażenia ze na sile zadawane były pytania związane z Polakami zeby tylko się trochę dowartościować bo wiadomo ze nie powie nic negatywnego. Typowe polskie dziennikarstwo

1

Czerwone czy czarne? Czerwone ponoć szybciej biegi zmieniają
https://zapodaj.net/bbe948afc3114.jpg.html

2

@Kondziubarca są jakieś zdjęcia? Ten tchórz najdalej gdzie wyszedł to do kibla w swoim bunkrze

0

@Survier Alonso najgorszy? Patrząc na cene i w sumie to co dał drużynie to taki Raphinha wypada o wiele gorzej imo

0

@Batys nie posiadam już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?