Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Rodzenie dzieci nie mając możliwości na ich rozwój, spokojne dzieciństwo i swobodne kształcenie to znęcanie się nad nimi. Jak słyszę ze największym darem dla dziecka od rodzica było to ze cię rodzic urodził, a teraz radź sobie sam to się nóż otwiera w kieszeni. Kiedyś tak było ale czasy się zmieniły. Mieszkasz na 30 metrach, nie macie w sumie żadnych oszczędności, żyjecie od 10 do 10 i staracie się o dziecko które będzie miało tak samo gówniane życie jak wy. Jeśli nie stać cię na to żeby dziecko mogło się rozwijać, czasami mogło wyjść w fajne miejsce czy pojechać na wycieczkę szkolna to rodzisz je tylko żeby udowodnić coś sobie lub swojej rodzinie, a nie myślisz ze dziecko będzie miało gowniane dzieciństwo. Pisze to bo miałem wczoraj spotkanie ze starymi znajomymi ze szkoły średniej, gdzie cześć właśnie w czasach szkoły i poza szkołą poszła na studia, imprezowała, jeździła na erazmusa, chodziła na dodatkowy angielski i inne zajęcia, gdzie kilka osób nigdy nie miała życia towarzyskiego, nie poszli na studia bo trzeba było iść do roboty, ledwie skończyli szkole bo od 16 roku życia trzeba było tyrać w kołchozie bo rodzice nie ogarniali. Co to za życie? Potem taki gość w wieku 26 lat (bo tyle ma) jest zniszczony przez życie jak 50 latek, nie ma żadnych fajnych wspomnień i tak wyglada jego egzystencja. Bardzo mi szkoda takich ludzi, uważam ze to przede wszystkim wina ich rodziców którzy nie byli w stanie zapewnić im godnego życia. I nie, godne życie to nie IPhone 14 pro Max na urodziny. Społeczeństwo wydaje mi się ociupinkę mądrzejsze aktualnie i myśle ze to tez ma wpływ na aktualny poziom dzietności w Polsce.
4
No z ta bramka z dupska i ze tylko Real tak ma to bym się wstrzymał oglądając Barce w tym sezonie xddd
0
@MesQueUnClub96 ze piłkarz któremu umniejszasz ciagle jest królem strzelców i jednym z najlepszych na świecie jak nie najlepszym obecnie
3
Komentarz usunięty
24
Paweł Fajdek:
Szczęsny został nominowany w Plebiscycie Przeglądu Sportowego, bo akurat rzucił się w lewo i obronił karnego Messiego.
Ale to jest głąb XDDDD
17
Jack Grealish na temat obecnej formy Haalanda
"Jest najlepszym profesjonalistą jakiego widziałem. Regeneracja, siłownia, wanna z lodem, dieta i zapobieganie kontuzji na wszelkie inne sposoby. Ja nie mógłbym być taki jak on. Często po meczu mówi mi, żebym dzisiaj nie wychodził imprezować, odpowiadam mu żeby się zamknął i wskakiwał do swojego ice bath'a"
Źródło: mailsport
1
Jak widzę takie newsy ze chcemy Olmo nawet za darmo to się zastanawiam czy te pismaki to takie głąby czy nasz zarząd nie uczy się na błędach. Gość jest gorszy niż Ferran, przyjdzie za darmo i kolejny darmozjad co się potyka o własne nogi do siedzenia na ławce. On tez się spotyka z córka Enrique? A może z córka De La Fuente?
24
Javier Mascherano o sytuacji między Leo Messim a PSG:
„Szkoda, że nie zdawali sobie sprawy z tego, jakiego piłkarza mieli szczęście mieć w swojej drużynie. Myślę, że 10 lat temu żaden kibic Paryża nie wyobrażał sobie, że może mieć najlepszego zawodnika w historii w swoim zespole. Zamiast się nim cieszyć, to spędzili dwa lata krytykując go”.
„Za 10 lat PSG i ich fani będą tego żałować. Każda drużyna na świecie oddałaby wszystko, by mieć Messiego chociaż przez pięć minut. Żadna ze stron nie zasługuje na takie zakończenie”.
,,Jeśli jest coś, czego nie można skrytykować, to jest to profesjonalizm Messiego. Trudno znaleźć kogoś z jego profesjonalizmem. Jest prawdopodobnie najlepszym piłkarzem w historii. Nie można go krytykować”.
0
@MesQueUnClub96 z garażu
2
+10 do szybkości zmiany biegów
https://zapodaj.net/c1889034325b9.jpg.html
0
@FCBurnley nie znam. I tak presja jest mniejsza bo Barcelonie każdy patrzy na ręce i trzeba liczyć kazda kasę a kluby który wymieniłeś sraja kasa.
0
@Lanosss No niestety nie odzyskam bo czytając regulamin wychodzi ze zwroty dokonują tylko w postaci biletów na inny mecz w podobnej cenie. Nie wiem jak to działa ale jak dostanę np bilet na Lakersow na za tydzień to beka trochę z nich. Ale tez kasa to była mała wiec mnie to nie boli, boli tylko brak meczu
0
@NeKenI oj tak, sama jazda od punktu A do B sprawiała mega przyjemność przez widoczki
0
@Kubix93 Hiszpania tez jest mega fajnym krajem do życia, ale tam byłem w sumie tylko w Barcelonie kilka razy i na krótko w Alicante, Majorce i Valencii wiec ciężko mi się odnieść jakby to wyglądało na dłuższa metę
0
@Lanosss No niestety nie i na meczu nie byłem, ale i tak się dobrze bawiłem. To niestety wina tej oszukańczej strony o której mam w planach napisać dłuższy post potem
0
Wracam sobie właśnie z nad Gardy i muszę powiedzieć ze być dobrze lub nawet średnio zarabiającym Włochem to jest taki wygryw ze ja pierdziele. Najlepsze jedzenie na świecie, najlepsze samochody na świecie, piękne kobiety, fajna ciekawa liga piłkarska, piękne stadiony, piękny jezyk, zróżnicowany teren, fajny klimat, ciekawa kultura i ogólnie fajna mentalność której brakuje w Polsce. Tak jak ogólnie na zachodzie czułem się po dłuższym czasie gorzej niż w Polsce (głównie przez jedzenie bo takie Niemcy i Austria to jest dramat) tak Włochy to jest dla mnie przyszły przystanek na dłuższy okres w moim życiu. Nie zrozumcie mnie zle, ja kocham Polskę i uważam ze ogólna opinia o naszym kraju głównie przez naszych rodaków jest przesadzona, bo pomijając nasz obrzydliwy rząd jesteśmy naprawdę fajnym krajem ale Italia mi imponuje pod naprawdę tak wieloma względami ze zazdroszczę mieszkańcom tego kraju. Warto tez dodać ze moim zdaniem Włochy nie są zalane imigrantami, szczerze mówiąc to byłem w prawie wszystkich dużych miastach (nie teraz ale ogólnie) i nie czuć tam takiego niepokoju jak np. we Francji.
0
@Awtameok_Klana No ta ale ci niżej musza wygrywać
8
@Firestone gdyby nie Tuchel to ten spadek byłby serio bardzo prawdopodobny. Najśmieszniejsze ze ten 1 punkt do 39 zdobył trener który był na 1 mecz
18
Pomiędzy 38, 39 punktem w PL, Chelsea miała 3 różnych trenerów
0
@AlwaysBlaugrana No tak, ale inne kluby również robiły głośne transfery, ale to o nas było najgłośniej bo jesteśmy bankrutami
16
To bardzo proste. Alemany traktuje to jak prace a nie pasje (co jest zrozumiałe) i poszedł za lepszymi pieniędzmi. Oprócz lepszej kasy będzie miał tez mniejsza presję bo w Barcelonie jest ona chyba jeśli chodzi o dyrektora sportowego największa na świecie (zauważcie ze nikt w sumie nie wie jak się nazywają dyrektorzy innych klubów, a Alemanego zna bardzo dużo osób). I oczywiście będzie łatwiej bo w PL nie ma idioty prezesa ligi który utrudnia ci życie na każdym kroku. Decyzja zrozumiała. Powodzenia Mateu.
0
@Rust_Cohle tak, do dzisiejszego meczu byli 3 najlepsza defensywa PL po City i Newcastle, teraz po równo z Arsenalem wiec pewnie zaraz 4
1
@Rust_Cohle ze wszyscy się z niego śmieją to się zgadza, ale @MesQueUnClub96 nie jest jedna z najlepszych defensyw na La Rambli bo jak ktoś go pociśnie to nie odpisuje
2
Ale fajnie jakby Chelsea spadlo
1
Ale brameczka Odegarda
13
Ten pajac z Legii tylko umie robić dziwne miny bo bramkarz z niego zaden
2
Całe szczęście ze Xavi znowu bez rotacji, w końcu gramy z 9 Ossasuna która ma w dupie już ligę i skupia się na finale PK
1
@Katalończyk 99 są 4 dla zawodników
0
@mrboom nie, to w takim razie 4 żółte
5
Gdy postawisz w finale Under kartek XDDDDD 17 min 5 żółtych i jedna czerwona