3

Najlepsze gole Chelsea w tym miesiącu
https://vm.tiktok.com/ZGJuAHQ6f/

20

Frenkie to jest cudowny piłkarz, dobrze ze nie udało się go wypchnąć (sam byłem za). Przepraszam za to, oby tu został na lata

0

@Dzieniu nie, wyjebali mnie na 4 bilety.

1

@MesQueUnClub96 seatsnet.com

1

@Deviler No niestety, ale No mimo wszystko jeden z największych pośredników na świecie to się nie spodziewałem

1

@Striker absolutnie. Ale chyba wleci bajka ze z polski przyleciałem specjalnie i ze jestem fanem Interu od 15 lat

1

@Deviler właściciel nie wróci chyba bo jak zacznę robić dymy pod kasa to mnie w kaftan wsadza

0

Godzina do meczu a ja dalej nie mam biletów. Mega czuje się wyruchany i zawiedziony. Ciężko uwierzyć ze taki ogromny pośrednik odwala takie jaja co odzwierciedlają opinie których niestety kumpel nie przeczytał. Jeszcze będziemy próbować pod San Siro w kasie coś walczyć na podstawie zamówienia. Dobrze ze chociaż ten mecz to był dodatek do Mediolanu a nie ze przyjechaliśmy na niego specjalnie

0

Sory panowie, lewa

0

@marcin62 ma 16+15 dokładnie we wszystkich rozgrywkach

0

@marcin62 nie wiem jak to policzyłeś ale nie ma 20+20, nawet nie jest blisko

0

@Lanosss nie No nie ma nigdzie, mam nadzieje ze bezpośrednio przed meczem będą jutro

0

@uziq XDDDD ta chyba na treningu

0

@Lanosss No to jutro mecz a ja biletów nie mam dalej a miały być 28

5

@tbas @Deviler @Kettger jako bukmacher oczywiście nie odpuściłem i na kuponie widnieje Betis z podpórka po kursie 3,5

0

Nie dziwi was kurs na Betis 8,5? Drużyna walczącą o Ligę Europy vs Barca totalnie bez formy grająca totalny paździerz. Wiadomo ze Barca faworyt ale kurs trochę oplute na Betis

0

Zamawiał ktoś bilety przez Seatsnet.com? Czekam dalej na bilety na Inter jutrzejszy, miały być 28, jutro o 12 mecz a odzewu żadnego. Trochę żenada z ich strony, kontakt zerowy. Myślicie ze bilety przyjdą bezpośrednio przed meczem?

0

@Antimadridista~ a ja postawiłem xD

0

Almdudler? Top G

5

Co ten Otyły Pan tu wymyślił hehe
https://streamable.com/fx922h

0

@Rhaan serio petarda, choć na początku trzeba dac szanse bo długo sie rozkręca

1

@Toretto chłopie co to za pytanie xD. Wiedźmina przeszedłem z 4 razy i wbiłem platynę. Najlepsza gra w jaka grałem w historii

6

Dawno nie grałem w tak dobrą fabularnie grę jak God of War Ragnarok. Serio to jak napisali historie jest tak cholernie wciągające ze się po prostu nie mogę doczekać jak to się skończy. Dawno tak nie miałem nie znając fabuły, chyba ostatnio przy RDR2 i trylogii Mass Effect która ogrywałem po czasie. Brakowało mi takiego tytułu przez ostatni rok. Arcydzieło, już rozumiem te zachwyty, myślałem ze to trochę fanboje Sony tak pisali.
@Objectivo @clyde @IronSanHybrid @marcin62 @macio_944 @Nazio87

7

@Encore a wyżej sra niż dupe ma. Zwykły buc, wcale mi go nie szkoda

2

@Luciano99 a nie ogarniesz mi obok @Sysia11 ?

0

Czy wy tez kiedyś czekaliście na bilety na mecz tak ze dostajecie je kilka dni przed meczem? W niedziele jadę na Inter a biletów dalej nie ma, miały być dzisiaj. Zeby mnie nie wydymali xd

0

@Rust_Cohle i co rozłożysz i dasz synowi @MesQueUnClub96 żeby poskładał od nowa? tylko przypilnuj żeby nie połknął żadnego klocka

7

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Luciano99 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że codzienne picie 10 browarów sprawi że stanę się przystojny, znajdę kobietę jak Jowita i zniknie moja fobia społeczna...Tymczasem straciłem prawko na rok za jeżdzenie po pijaku i musze oddać @Rust_Cohle jego Audi, wywaliło mi bęben, a każda laska do któej podbijam mówi że pachne jak wacik. A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

9

@Rewolucja123 a po co to komu? Skoro rezygnują to znaczy ze się nie opłaca. Wymierajace media

0

@Trojanek23 kto pytał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?