Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle jedynie kogo oszukałem to ludzi na stronie ze śmiesznymi obrazkami i kibicowaniem ze mam taki samochód a tak naprawdę jeszcze polonezem
2
O zawineli dzikiego trenera podobno za oszustwa. Ciekawe co na to dziki trener i kiedy wydrze mordę
2
@Sulimo bramkarz to Rafał Gikiewicz :)
32
@Antimadridista_WR w ubraniach nie poznałem
2
Wczoraj Lahoz sędziował ostatni mecz. Chciałbym podziękować za te wszystkie lata wspaniałych decyzji i silnej psychiki podczas meczów. Tak bym napisał gdyby nie był największym pajacem w historii sędziowania. Nigdy już nie wracaj, ani do sędziowania ani do bycia ekspertem. Dobrze ze na MŚ na zakończenie kariery cały świat zobaczył z czym się hiszpańska piłka borykała
1
@tarczon No o to chodzi wlasnie xD ale jak ktoś się staje nudziarzem to oby stracił prace
0
@Nazio87 No ja lubie takie pierdoly oglądać
1
Śmieszą mnie freaky które myślą ze zaczną być prawdziwymi sportowcami i starają się być poważni xD. Taka Linkiewicz która wybiła się na gangbangu z murzynami, robiła dymy i była patuska i teraz jako nudziara myśli ze ludzie dalej ja będą chcieli oglądać. Nic nie wnosi do Fame już, mam nadzieje ze będą rezygnować z takich ludzi, fani chcą dymów od freakow, jak chce poważnych ludzi w federacji to wole oglądać jakiegoś Borysa czy Don Diego a nie laske co ciągnęła druta czarnym raperom xD
1
Ma ktoś nagranie ze zdarzenia?
5
Gdy ktoś zaczyna RDR2 vs ją kończy
https://vm.tiktok.com/ZGJHHKcyG/
@macio_944 @Objectivo @marcin62 @Nazio87 @clyde @IronSanHybrid
43
Aż dziwne ze tego tak nie rozegrali xD
0
Two Door Cinema Club na Fescie. Cudownie. Kocham ich
2
@Kidd ja jestem Piastuchem
9
Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej w Częstochowie:
"Według wstępnego kosztorysu stadion [Rakowa] będzie kosztował od 60 do 70 milionów złotych. Chodzi o przebudowę, zwiększenie liczby miejsc. Z tej puli około 40 milionów przeznaczymy z budżetu państwa"
Ale ze jak to z budżetu państwa XDDDDDD
9
Jak kiedyś umre to mam nadzieje ze rano żebym nie musiał iść do roboty
0
@Krystian1588 taniej wystawić człowieka na mięso armatnie. Tak napewno będą sie kierować np ruscy
0
Według filmiku na tiktoku gdzie kulki leciały między przeszkodami do bramki będzie 2:2 w tym meczu. Mozecie stawiać domy
11
Ten Real gra gowno ale pięknie widać co ma czego my nie mamy. Pieprzonych skrzydłowych. Tymczasem my mamy gościa co gra w Barcelonie bo kręci z córka Enrique
1
Nie No ale w rewanżu już napewno rozwalą Real
24
Nienawidzę Vinicjusa ale to aktualnie najlepszy skrzydłowy na świecie
3
Serio żadna drużyna na świecie nie potrafi grać takiej sraki i tworzyć takie okazje i to z takimi zespołami silnymi. Fenomen
0
@J4no mecz oglądam, nie dyskutuje z ludźmi co zaczęli kibicować po tryplecie
0
@J4no nie będzie mi jakiś swiezak na stronie mówił co mam robić. Bądź tu jeszcze kilka lat to może bedziesz miał jakieś zdanie
0
@Compadre Nico :)
0
Komentarz usunięty
0
@J4no tobie nie wyślę
0
@Joe_Pesci dzięki, poczytam, ale to pewnie przed zmianami, bo te pierwsze modele były troszkę inne. Ale nie chciałbym w połowie rozkładać bo już to przeżyłem
0
Złodziej, pewnie ukradł
https://zapodaj.net/74bfc6fe82ef2.jpg.html
1
Dziś szansa na bardzo ciekawe Mycombi:
1. City win - tutaj nie ma wątpliwości, uważam ze City zmiażdży Real w dzisiejszym meczu, są drużyna 5 razy lepsza, są w świetnej formie i nie wypadli kluczowi zawodnicy. Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo lub protokół Real Madryt w Lidze mistrzów wiec zryw na końcu meczu. Jednak myśle ze nie tym razem. Jak już to w rewanżu.
2. Haaland bramka - tłumaczyć nie trzeba. Norweg się nie zatrzymuje, dziś ustrzeli conajmniej jedna bramkę, nie mam co do tego wątpliwości, a kursy również mówią same za siebie
3. +8,5 rożnych. Patrząc na statystyki to City i Real co mecz nabijają tych rożnych więcej od rywali, prawie zawsze więcej niż napisałem, wiadomo może być tak ze będą 2 rożne po pierwszej połowie ale tu bym szedł bez obaw w ten zakład.
4. +3,5 kartki, mecz o wszystko, będą leciały faule po obu stronach. Vini będzie nurkował jak nigdy. Pewniaczek tym bardziej ze Real ostatnio łapie dużo kartek, a dziś z założenia to oni będą się bronić.
Pokusiłbym się jeszcze o rzut karny ale to jednak obawa, jednak kurs zapewne zachęcający jak i prawdopodobieństwo duże. Kurs za moje zdarzenie to 5,72. Za 100 można puścić dla sportu. Oczywiście wszystko może się wydarzyć, jednak wrzucam jak ktos nie ma pomysłu co zagrać
6
@Emhyr rozmowa jak ja z sąsiadem w windzie