0

Kylian Mbappé na temat swojej przyszłości:

„Jestem bardzo szczęśliwy z bycia częścią projektu PSG. To zaszczyt być w tym klubie. Dziękuję Prezydentowi, pracownikom i kibicom za stworzenie takich warunków do zwyciężania. Będę w PSG w następnym sezonie.”

No i git niech się tam kisi xD

1

Szkoda ze nie oglądamy takich powtórek Roberto

11

O zajebiscie dostał tackę na talerze xD

5

Hahahahha Valencia na remis

2

@michal26 taktyczny bo tez nie wiem

1

@Tomo1989 Dortmund to więksi frajerzy niż my

5

Borrussia jest sama sobie winna. Frajerzy więksi niż my z Live i Romą

1

Szkoda mi tylko Reusa i kibiców. Frajerzy roku

10

No fajnie ze Karaś pobił rekord. Mój stary takie rekordy pobijał co miesiąc jak był młody tylko wtedy nikt tego nie nagłaśniał

2

Nie wiem co gorsze, dawać Magicalowi dla fejmu czy dawać Mini Majkowi dla fejmu xD ale to trzeba się nie szanować

2

@ToWinaSedziego No bo nie oglądam, ale śledzę polski internet i ciężko ich nie znać wszystkich. Stricte kanału ekipy nigdy nie oglądałem poza tymi vlogami. Każdy z nich ma swój kanał przecież to nie trzeba ekipy oglądać

5

@ranger3120 No albo jakieś zjedliśmy w 5 najlepszych knajpach w Krakowie xD ale na szczęście po ekipie już ludzie otrzeźwieli i ich zasięgi spadły o ponad 70%. Pateca wręcz przeciwnie

0

@Kazragore jest artykuł na stronie

9

Patec i jego seria dookoła świata w 80 dni to idealny przykład jak wykorzystać swój potencjał na 150%. Śmiech jak se pomyśle co robią teraz wafle typu Tromba czy Murcix. Zwykli nudziarze którym Friz dał wszystko, a oni nie potrafili tego wykorzystać nawet w kilku %. Naprawdę polecam ta serie od Pateca, nigdy Ekipy nie oglądałem, ewentualnie jakieś Vlogi ze Stanów. Mam 26 lat i uważam ze jest to jedna z lepszych rzeczy jakie widziałem na Polskim YouTube. Mega ciekawe i pouczające, aż człowiek zazdrości ze nie może przeżyć takiej przygody sam. Ten wiek dodałem bo wiem ze wiele osób widzi tylko ekipa i od razu myśli ze to coś dla gimnazjalistów i debili

0

@Kazragore ze ostatnie lata w Barcelonie były jak w więzieniu. Mimo ze to on siedział na ławie i pobierał pensje nie chcąc odejść nigdzie

0

@Emhyr ja również jestem rasista a herba nie dałem, jednak zdecydowanie rasista jestem

0

@Emhyr okej to dobra wiadomość w takim razie

0

Jak sie mają nasi wypożyczeni?
Lenglet - Totki powinny go wykupić, grał dużo. Nie zawsze dobrze ale był dosyć solidny. Rozstanie jest obowiązkiem.
Dest - wróci na bank do nas, jednak musi zostać sprzedany albo wypożyczony bo nie ma tu dla niego miejsca. Flop transferowy
Nico - ciężko powiedzieć, zagrał parę fajnych meczów, jednak za mało żeby ocenić czy się sprawdził. Jednak chciałbym żeby wrócił i został zmiennikiem naszego nowego DM. Gorszy od Garcii nie będzie, a może się rozwinie.
Abde - chciałbym żeby wrócił i spróbował swoich sił w miejsce Ferrana. Gorszy nie będzie, a pokazał się ze świetnej strony. Jako jeden z niewielu od lat zasłużył na szanse. Lepiej on niż jakiś wafel typu Dani Olmo.
Umtiti - daj boże żeby go kupili, jeszcze za słowa które wypowiedział stracił mój szacunek do końca. Oby jego historia w Barcelonie się zakończyła definitywnie.
Collado - sprzedać, fajny grajek na poziom dołu tabeli, tutaj kariery nie zrobi.
Trincao - podobno zostaje w Sportingu, choć nie do końca rozumiem jego sytuacje i na jakiej zasadzie działa to "wypożyczenie".
Torre - oby chłopak poszedł na wypożyczenie bo ma mega potencjał. Xavi mu zmarnował sezon, już lepiej jakby został w Racingu i chociaż grał regularnie.

Chciałbym również definitywnej sprzedaży Ferrana, Roberto i Garcii. Żaden nie wnosi do drużyny nic, lepiej dać szansę młodziakom. Roberto oczywiście szacun bo wychowanek itp, ale czas na zmiany. Ferran poziom Valencii, chciał wrócić to proszę bardzo aczkolwiek liczę że ktoś z PL się nabierze, Garcia to po prostu słabiak, nie ma co się więcej oszukiwać, nic z niego nie będzie. Guardiola wiedział co robi. Chciałbym również odejścia Alonso ale niestety nie ma na to szans. Z Ansu bym sie wstrzymał, sprzedałbym tylko jakby wpadła oferta za 50+ milionów, tak to myślę ze warto jeszcze z nim zaryzykować.

Zapraszam do dyskusji na tematy zawarte w poście i wasze zdanie o naszych wypożyczonych gwiazdach.

0

@Emhyr Jak 98% piłkarzy na świecie kupowanych za takie kwoty

1

@Emhyr można mieć bekę z Magłajera ale prawda jest taka ze był solidnym obrońca. To ze psycha siadła to inna sprawa

0

@RafiVeB No paździerz po kontuzji, nie umniejszam mu ze był Big Samem przed, ale ile to trwało?

0

@Kidd No czytałem. To w końcu wypożyczenie czy sprzedaż? Spełnił te warunki?

0

Wiadomo jak wyglada wypożyczenie Trincao? Oni maja jakiś obowiązek wykupu czy coś? Pytam bo chciałem napisać dłuższy komentarz o naszych wypożyczonych piłkarzach, a Trincao nie występuje w spisie jako wypożyczony

6

Umtiti tym wywiadem całkowicie zamknął sobie już zamknięte drzwi do Barcelony. Chłop nas doił przez lata leżąc w szpitalu albo grając paździerz i wali takie teksty. Serio dramat i wstyd

0

@Matt_i1992 No i dobrze. Powinienem mieć do tego prawo tak samo jak kobiety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdy teledysk nie pasuje do piosenki xD
https://vm.tiktok.com/ZGJ9pEWP4/?t=1

6

@tbas tak działa ludzki mózg. Dymali nas na 7 zł za benzynę, która powinna kosztować 4,50, łaskawie przed wyborami obniżą do 6 co wciąż jest dymaniem, ale no obniżyli w końcu o złotówkę, dobzi z nich ludzie

3

Wiadomo już czy Anglicy będą klękać przed meczem dla Viniego?

0

@dAvi_2 Bayern juz zaklepany chyba ze Borrusia da dupy w sobotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?