Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@martool2 pokaż mi jakies badania bo na dzien dzisiejszy cukier jest 100 razy bardziej szkodliwy od słodzików
0
@Prorokk czyli zajebiscie
0
@Objectivo a jedynka jesy potrzebna zeby zagrać w dwójkę?
0
@JohnA nie pierwszy raz z twoich komentarzy bije spina, ale rozumiem, po prostu jesteś toksyczny. Nie czuje różnicy dla mnie oba smakuje tak samo i tyle
0
@Flyingbetoniarka No 4 nie 6 my bad
0
@KlonaZepan ja pije puche dziennie a nie kilka litrów
0
@KlonaZepan mój dietetyk mi powiedział :)
0
@KlonaZepan największy mit z tym aspartanem. Jest szkodliwy ale w ogromnej ilości
0
@JohnA ty to tak zawsze ludzi obrażasz jak się nie zgadzasz z czymś? Matkę tez wyzywasz jak ci coś powie co ci nie pasuje?
1
@Bartula trujesz się wielka ilością cukru a nie tym co jest w coli zero
0
@Khajio tak widzę ogromna
0
@Gwyn ja wlasnie wypiłem colę zwykła i smakowała tak samo
0
@maroon woda zimna oddaje, ale lubie sobie coś słodkiego wypić do obiadu
7
@Kgorecki2500 aspartan jest szkodliwy w ilości jakbyś wypijał 6 litrów dziennie
1
@KlonaZepan No i co, nie ma tam nic szkodliwego
0
@Joe_Pesci @koziar @Gwyn kiedys smakowała jak gowno, teraz ta z czarnym napisem imo 1 do 1
9
Nie kumam po co pic colę zwykłą jak cola zero smakuje tak samo a nie ma 35g cukru w puszce 330 ml
1
@MesQueUnClub96 zdecydowanie @Kutalonczyk
8
@tbas jak się zakładaliśmy to jeszcze bym kupił chyba xD
52
Chciałem przekazać ze użytkownik @Emhyr dotrzymał słowa i po przegranym zakładzie przelał mi 20 zł na flaszkę(założyliśmy się o przejście Messiego do Barcelony). Dobry z niego człowiek, dzień dobry zawsze na klatce powie
https://zapodaj.net/122fea6922c47.jpg.html
0
@Dundersztyc No jak w Ameryce dużo ludzi nie wie kto to Messi? Chłopa znaja w Korei północnej. Wiem ze Amerykanie to ignoranci ale bez przesady, każdy wie kto to Messi i Ronaldo
0
@xavi890 XDDDDDD gratuluje najgłupszego komentarza dzisiaj a miałeś wielu rywali
20
Myśle ze największym błędem Leo jaki popełnił jest przeprowadzenie tego wywiadu. Bardzo zle się to czyta, każde kolejne zdanie coraz bardziej sobie zaprzecza. Trochę żenada
28
Świetny transfer. Oby skończył jak Jovic
0
No to osoba z którą się założyłem o powrót Leo czekam na blika w cenie flaszki :p @Emhyr to byłeś ty?
0
@AFA90 no wiadomo, jednak to kraj w którym Ronaldo sie łapie za jaja i już są groźby że pójdzie siedzieć. Wiem że nie pójdzie ale chodzi o sam fakt.
1
@AFA90 chodzi bardziej o kulturę. Ja wiem Że oni nie wychodzą na zakupy bez ochrony ale kobiety są tam bite na ulicy za spódniczki
0
@Faro ja tez nie mam mu za zle. Nie mam prawa go cisnąć za to co dla nas zrobił
0
@PatrychoO haha trzeba było dodać coś żałosnego dla herbów