Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
59
Sergio Rico wybudził się ze śpiączki.
Otworzył oczy i rozpoznał swoją rodzinę - poinformowała jego żona.
No i to jest dobra wiadomość
8
@Gracek10 a może to Romano się kompromituje?
5
@don'T.R.I.P.e ja mam tak samo ale z browarem
1
@SteuerFreiMoney No fajnie tylko ze wtedy mam po gwarancji. Jakby tak nie było to bym już na mgmotorsport śmigał
7
Jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce to byłbym mistrzem świata
1
@pt9 tutaj waga 1 do 1, różni się tylko tym ze tłumik srodkowy jest minimalnie inny, No i końcówki są czarne
5
Piękny przykład jak Audi dyma klientów. Wydech zwykły vs wydech RS za który dopłaciłem 5k xD
https://zapodaj.net/plik-svoKr2u9BH
3
@draxidox pomyśleć co robił wtedy Wojtek a co robi teraz. Dobrze ze wrócił na właściwe tory bo bez niego byśmy pewnie nawet na mundialu nie byli
36
Jak byłem mały to mama ostrzegała mnie przed alkoholikami, jednak jak dorosłem to zrozumiałem ze nie trzeba się nas bać
0
@nwchades w pewnym momencie wszyscy zaczęli sobie to dziarac. Taki oklepany wzór jak motyl na ramieniu, albo jakiś jeleń
1
@Kgorecki2500 ja już chyba też nie, chyba wyrosłem z tego
0
@TheNekro94 poka fote
21
"Proszę Pep, jak jesteś prawdziwym cule to zabierz tego Ferrana bo nie wytrzymie"
4
Macie jakieś dziary? Ja za dzieciaka chciałem se wydziarać rękę (teraz bym ją chyba amputował bo chciałem w gimnazjum las z ptakami więc największy red flag obecnie) ale na szczęście mi przeszło plus rodzice mnie przekonali żebym tego nie robił (chwała im za to). Zauważyłem że teraz ciężko znaleźć na mieście osobę która nie ma ani jednej dziary, jak nie większej to małe obrazki na całym ciele. Jest to o tyle śmieszne, że mam dość dużą ekipę osób z którymi się regularnie spotykam i z grona 20 osób jakąkolwiek dziarę mają może 2 osoby (dwie dziewczyny i to są dziarki związane z ich rodziną). Nie wiem z czego to wynika że prawie żadnego z nas nie dotknął ten trend tatuowania swojego ciała. I żeby nie było, ja nie uważam że tatuaże są dla kryminalistów, jest wiele osób którym te dziarki naprawdę pasują. Niech każdy robi ze swoim ciałem co chce. No chyba że ktoś sobie łeb wydziara to wtedy mam beke xD mam nawet jednego asa znajomego co sobie jokera wydziabał na twarzy xD
3
@MesQueUnClub_87 ma gość talent, ale i tak bym żadnego z tych tatuaży sobie nie zrobił
3
@MarianoItalianoVero No dobra może 125 na 1000 to jak na aventadora, ale i tak różnica ogromna, 125 to motorynka w porównaniu do 600
2
@pikass14 125 a 600 to jak przesiadka z 1,6 opel astra na Aventadora. Tak jest ogromna różnica. Ale jak bedziesz umiał jeździć to ogarniesz, motor jak motor tylko z o wiele większa mocą
6
Ruben Neves w Arabii sprawi ze Ronaldo nie będzie już nawet najlepszym Portugalczykiem w tej lidze xD
1
Daj Boże zeby kupili tego średniaka
3
Kobiety chcące jednakowe płace w piłce nożnej mężczyzn i kobiet XDDDD
https://vm.tiktok.com/ZGJQohcdf/
0
@4drian0 No fallout 76 był gownem ale w sumie tego się każdy spodziewał przed premiera jak pamietam
3
@marcin62 No ta Bethesda mnie martwi najbardziej w tym wszystkim
@IronSanHybrid @Mario96w mass Effect to gra 11/10, moje top 3 wszechczasow w które grałem
9
Przez lata PlayStation była królową exow i głównie na tym opierała swoją popularność. Oczywiście konsola była świetna ale Xbox nie odstawał jeśli chodzi o technikalia dodając jeszcze świetnego gamepassa. Ps5 na starcie trochę przegrało generacje ale z biegiem czasu Xbox znów okazał się konsola na która po prostu nie za bardzo jest w co grać. Wyszedł Horizon, genialny God Of War, zaraz wychodzi nowy Spiderman. Jednak teraz w końcu Xbox wydaje grę która może zmienic postrzeganie tej konsoli. Starfield zapowiada się genialnie. RPG w kosmosie rodem ze Skyrima jak narazie bije rekordy popularności czy to w pre orderach i jest najczęściej dodawana listę do życzeń graczy wśród innych gier ostatnich lat. Dodatkowo nie schodzi z top10 bestellerów. Oczywiście może się okazać ze będzie crapem bo jak wiemy im większy hype tym często gorsza gra, ale oby to było coś wielkiego i pięknego (mówi się o 1000 planet do zwiedzenia). Jako posiadacz obu konsol nie mogę się doczekać i w tym roku obecnie jest to gra na która najbardziej czekam.
@Objectivo @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @Nazio87 @marcin62 @Mario96w
0
@Faro No zazdroszczę w uj, jakbym nie zazdrościł to bym się nie martwił ze wypali. Od początku pisałem ze to świetny piłkarz
0
@Faro jak to czemu? Bo jego świetna gra to dla nas cios. I ja mu nie życzę kontuzji tylko po prostu żeby nie wypalił. Im więcej piłkarzy dobrych w Realu tym lepiej rzeczywiście xD
0
@Kapiczek piłkarze Borussi często okazują się flopami, tym bardziej że to Anglik w La Liga.
0
@Ojciec5tkidzieci ja chciałem 100 zl i obsrałem zbroje xD
0
@partymaker ostatnim razem w grupie z Bayernem o wyjście z grupy, czułem ze wygramy. A ostatnio się sprawdziło w PK z Realem, tak myślałem ze dostaniemy w trąbę konkretnie
3
Czasami mam takie przeczucie w sobie które mnie nie zawodzi. Rzadko ale mam. Miałem tak np przed meczem z PSG, czułem ze awansujemy (szkoda ze nie zaufałem i nie postawiłem kuponu, a chciałem). Teraz mam takie przeczucie do Bellinghama, ze to będzie flop Realu. Czuje ze on nie wypali i będzie się kopał po czole. Obym i tym razem się nie mylił
2
Morata to fenomen zeby być takim średniakiem i zrobić taka karierę. Chłop się nie nadaje to tarcia chrzanu, umiejętności na poziomie Ferrana Torresa z trochę lepsza psychą