13

Parejo XDDDDD niżej się już nie da upaść serio. To juz lepiej dać szansę Nico niż ściagąć tego placka.

22

Mega fajny transfer, oby u nas trzymał poziom z ostatnich miesięcy w City. Powodzenia !!

4

Pamiętajcie ze nieważne ile macie lat, nigdy nie jesteś za stary zeby składać klocki :) tak dla odmiany od Techniców. Zestaw ogromny bo aż 6000 elementów wiec 1000 więcej niż Camp Nou.
https://zapodaj.net/plik-IMRGtWPapY

0

@cezarrrr a udowodniono coś czy dalej nie?

0

@joloskyy wiec Bilbao w pucharach

5

Komentarz usunięty

3

Oficjalnie!
UEFA ukarała Osasunę wykluczeniem z kolejej edycji ligi konferencji Europy, za ustawianie meczów w 2013 roku! Klub będzie się odwoływał od decyzji.

13

Zaaktualizowane

Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.

Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną

Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...

Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja - południowcy nam nie leżą, polot, finezja, inny temperament

Szwecja, Dania, Norwegia, Islandia - Duński Dynamit, Potop Szwedzki, Skandynawowie

Niemcy, Francja - potęgi, Mistrzowie Świata, 99% meczy w dupe, uchowaj Boże

Rosja, Ukraina, Białoruś, Mołdawia - byłe kraje demokracji ludowej, nigdy się z nimi dobrze nie grało, cechuje je duża nieobliczalność

Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Węgry - powracające flashbacki z wpierdzieli w przeszłości bliższej lub dalszej

Kazachstan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja - daleko w ciul, ciężko dolecieć, chłopacy zmęczeni po podróży, ciepło, no ciężko no

Austria, Szwajcaria - Niemcy w wersji demo, prawie wszyscy grają w Bundeslidze a wiadomo Bundesliga > kupa > ekstralipa

reszta - poziom się wyrównał, nie ma już słabych drużyn w Europie

25

Fajny gracz w miejsce Busiego. 30 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. Widać było w finale z City ile on znaczy na boisku.

1

@karol97 Bernardo Silva taki piłkarz City

11

Czekamy na konferencje Obajtka:
- Ceny paliwa wzrosły ponieważ Arabia kupowała zawodników i muszą teraz zarobić. To wszystko wina Chelsea Londyn

2

@DickSet No ja w to nie wierze osobiście. Jakby chciał to by poczekał proste

9

@Ralph87 już tłumacze. Messi nie chciał wracać. Pozdrawiam

0

Ci goście podbijają do twojej dziewczyny w klubie, co robisz?
https://zapodaj.net/plik-042FbJiayM

5

@Kondziubarca im więcej tiktoków nagra tym więcej jego wyborców zagłosuje na niego za 6 lat jak osiągną wiek 18 lat

1


Taka prawda. Trener z zagranicy to wina piłkarzy, a jak z Polski to wina trenera. Czesio jakby był dalej trenerem to by nikt nie zostawił na nim suchej nitki, a Santos ma nad sobą parasol ochronny. I nie, ja nie uważam ze Czesiek był lepszy bo nie był, po prostu ta reprezentacja grałaby paździerz nawet za Guardioli.

0

@Katalończyk 99 sam imprezowales?

19

Bakero zostanie przeze mnie zapamiętany przede wszystkim jako trener Kolejorza w historycznym zwycięstwie nad City w LE :p

0

@usztafik no rzeczywiście 2 mln bananów xd

0

@Peciak no wlasnie, a jednak człowiek czuje obawę wyjścia samemu w tak duże miasto. A ona poszła z randomami z Afryki się nachlac na wyspie greckiej

3

Spoilery Death Island 2

Gra z tych które warto zagrać, nie warto wydawać grubej kasy krótko po premierze. Nie miałem wielkich oczekiwań, zresztą myślałem że ta gra nigdy nie wyjdzie. Fabuła jest taka że mogłoby jej nie być, ale wiadomo że DI słynie z walki i naparzania zombiaków co zostało wykonane świetnie. Na duży plus poziom trudności, który jest moim zdaniem mocno wymagający, jednak brak konsekwencji śmierci jest słaby (bijąc jakąś grupe po padnięciu respisz się i ta grupa jest mniejsza o tyle zombie ile już zabiłeś). Na pewno świetnie się w to gra w co-opie, ja niestety nie miałem z kim zagrać, jednak zostawiam sobie grę na półce żeby jeszcze kiedyś z kimś to ograć w 2 czy w 4. Jak ktoś lubi takie klimaty to polecam, jak stanieje do 120 to bardzo fajna i przyjemna gierka.
@clyde @IronSanHybrid @Objectivo @Nazio87 @macio_944 @Mario96w @marcin62

0

@clyde też muszę w końcu zagrać, w Cyberpunka też narazie nie grałem

2

@Lucerfi no ale wiesz chodzi o taki instynkt po prostu, łatwo dostać w łeb od jakiś pijusów, oczywiście ja nie mówie że ci ktoś obetnie głowę jak te zwierzęta z Afryki mają w zwyczaju, ale no i tak jako chłop po prostu bym tego nie zrobił bo to głupie. Więc nie wiem co ona miała w głowie jeszcze z 5 obcymi chłopami

5

@Toretto no ale do pracy nie chodzę w nocy, plus moje miasto znam na wylot. Jak widze Arabusa czy innego gościa z kraju 3 świata to unikam jak ognia tym bardziej w obcym państwie.
@FCB_dimiC może jak zorganizują w końcu tą gale mmalarambla to zawalczymy i udowodnię że umiem

1

@Rust_Cohle klub, pub, ja nie wiem gdzie ona była dokładnie. Tak czy siak nie wyszedłbym sam w nocy w obcym mieście w Polsce się napić czy poimprezować

1

@FCB_dimiC RS3, to możemy się sprawdzić
@Rust_Cohle no co wyszedłbys do klubu sam w WWA w nocy bo ja bym się obawiał jednak

1

@arasz1819 menel jak menel, po prostu szkoda chłopa bo był ewidentnie wykorzystywany przez gości którzy zarabiali na jego chorobie. Nie oglądałem uniwersum ale oczywiście znam Majora, wydawał sie dobrym ale zagubionym człowiekiem

26

@BorzyKrzys zero instynktu samozachowawczego. Ja mimo że jestem chłopem i coś nie coś potrafię się obronić to bym sam na miasto w Warszawie nie wyszedł, a ona poszła podobno się napić z 5 nieznajomymi z Bangladeszu w opcym kraju słynącym z ogromnej ilości uchodźców. Za mądra to nie była i niestety poniosła najgorsze tego konsekwencje.

59

Sergio Rico wybudził się ze śpiączki.

Otworzył oczy i rozpoznał swoją rodzinę - poinformowała jego żona.

No i to jest dobra wiadomość

8

@Gracek10 a może to Romano się kompromituje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?