Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@natanvip nam się akurat opłaca bo to byłby marketingowy bum
26
Do dziś mnie mega śmieszy jak ludzie za wszelką cene bronią swoich idoli. Warto się w końcu pogodzić ze dla Messiego istnieją ważniejsze rzeczy niż Barcelona. Jedna z tych rzeczy są pieniążki które dostanie o wiele większe niż u nas. Jakby chciał tu przyjść za wszelka cene to by przyszedł, nawet by nie musiał odchodzić tylko za wczasu przedłużyłby kontrakt. I nie zrozumcie mnie zle, bo ja nie jestem hejterem Leo, wręcz przeciwnie, uważam ze powinni mu postawić pomnik ze złota przy nowym Camp Nou. Jednak życie mnie nauczyło ze pomimo tego co chcemy usłyszeć to w rzeczywistości jest inaczej. Moim zdaniem nawet nie miał w planach tu przychodzić. Jest wielki i na zawsze wielkim pozostanie, tak chce go zapamiętać
0
@Godlo ale mnie to nie boli, nie dziwie mu sie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia
8
Moim zdaniem Messi od początku nie chciał tu przyjść, była prowadzona narracja że się starał ale jednak Barca nie mogła mu zagwarantować tego czego chciał. To imo była dobrze wykonana wymówka żeby w Barcelonie nie zagrać, a oni od początku o tym wiedzieli. Bądźmy szczerzy, Leo kocha kasę bardziej niż Barce. Czy go krytykuję? Nie, też bym pewnie poszedł za 10 razy więcej grać do Stanów gdzie może sobie pięknie życie ułożyć, a do tego jego rodzina jest bezpieczna w porównaniu do Arabii. Szkoda tylko że tak szybko kończy karierę na najwyższym poziomie bo jeszcze 2 sezony byłby top. No trudno.
0
@Joe_Pesci oby tylko nie wyszli ze szkoly podziurawieni hehe
1
Czy Inter Miami zapewni Messiemu w kontrakcie że każdy piłkarz nauczy się hiszpańskiego?
0
@Allbi Allegro a Allegro lokalnie to dwie rożne rzeczy
0
@dynamite nie do końca, Allegro jednak pewniejsze, Olx trochę ślisko działa z tymi przesyłkami jak już je odbierzesz. A może mi wysłać Np paczkę z cegła w środku
0
Wiecie czy na Allegro lokalnie jak mnie ktoś oszuka to mi zwrócą kasę normalnie? Mam mega zestaw z Lego do wyhaczenia ale śmierdzi mi trochę scamem, jeszcze gość z Ukrainy. Zaryzykowałbym jeśli byłaby pewność ze mi zwrócą w razie oszustwa. Na Olx bym nie kupił
3
Odcinek Stanowskiego o Natalii Janoszek to najlepsze co zobaczyłem w polskim internecie. Polecam każdemu bi takiego zaorania nie było jeszcze nigdy xD a jak ktoś wie o co chodzi to wlasnie go pozwała
0
@Azrik dobra nie zesraj się i usuń konto bo nie kumasz sensu komentarza
1
@Hadim No to się załóż ze mną ze za 5 lat dalej będą istnieć i robić grube siano
1
@Azrik wgl nie o to mi chodziło, chodziło stricte o te 3 przegrane finały i 3 Wygrane przez Leo, wiec nie wiem czemu mi wyjeżdżasz ze Ronaldo ma więcej LM xD
1
@Hadim No wyprzedali największy stadion w Europie czyli Camp Nou wiec tak „całe stadiony xDDD”. Jedne gwiazdy odchodzą inne przychodzą, dla takich gości co kończą kariery wlasnie ten projekt jest idealny. Aguero również tam dołączył ostatnio
0
@Janas11224 a tak poważnie to jestem na nie, za stary i nie chce gościa co uciszał nasz stadion bez szacunku. Osobiście go szanuje ale za późno na niego
0
Największym plusem posiadania Di Marii w Barcelonie to ból dupy Madrytczaków który będzie słychać nawet w Polsce :p
1
@Hadim No mówi dlatego pytam bo myślałem ze o coś innego chodzi, a nie o projekt który wysprzedaje całe stadiony i coraz więcej gwiazd tam idzie. Napewno upadnie :)
17
Ronaldo przegrał finał Ligi mistrzów
Neymar przegrał finał Copa America
Mbappe przegrał finał Mistrzostw Świata
Co łączy tych 3 zawodników?
Wszystkie 3 finały zostały wygrane przez Leo Messiego. GOAT
0
@Hadim o jakim projekcie mowa
3
Ale ekipa z zielonego jeepa
https://www.instagram.com/p/CtHuKW2LzdR/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==
9
Messi przyjdzie, Gundogan przyjdzie, DM przyjdzie ale i tak to nie ma znaczenia wszystko i nie ma sensu kibicować i się cieszyć bo Real Madryt ma więcej Lig mistrzów niż my :(
1
@Lucerfi No rzeczywiście. Poleciały głowy w postaci Hazarda i Mariano którzy nic nie grali, Asensio który chciał sam odejść i Benzemy który również nie był wypychany. Wez leki
0
@Danny Gaucho chłopie ja i fejki weź się zastanów nad sobą
8
@Bartas7VeB jest jeszcze Nico. Imo jak mamy płacić za średniego Zubimendiego grube siano to wole dac szanse młodemu
0
Ibrahimović: "Dla mnie piłka nie była już taka sama odkąd zmarł Mino Raiola. Nie miałem z kim się dzielić swoimi przeżyciami. Pewnie gdyby Mino żył to grałbym dalej, bo chciałby zgarnąć prowizję"
XD
2
@lucca87 City. W dupie mam ze to araby. Jest tam Pep, jest Kevin którego uwielbiam, jest Haaland którego uwielbiam, jest wielu piłkarzy których po prostu szanuje. Inter mi obojętny totalnie
0
Jak Getafe przegra, Almeria nie przegra to spadają?
20
Oby się nie zeszmacił tym pseudo klubem. Lucho fajnie jakby poszedł do Premier League
0
@BorzyKrzys No niestety, mogę mieć Max 65 bo mi będzie wystawał za ścianę
2
Czas sprawdzić z czym to się je :p
https://zapodaj.net/7ae0ea19cbf69.jpg.html
@clyde @IronSanHybrid @macio_944 @Nazio87 @Objectivo @marcin62 @Mario96w