2

Wisła Płock bijąca się o puchary w poprzedniej rundzie i teraz prawdopodobnie ze spadkiem XDDDD najlepsza liga świata

4

@4Fabregas4 kto jesy niby słabszy? XDDDDD

3

Piękne to były czasy, gdy Barcelona po prostu bawiła się piłką. Z przyjemnością oglądało się każdy mecz. Ta radość na ławce pokazuje ta świetna atmosferę w drużynie

7

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle odetnij synowi dostęp do internetu

23

Madrytciarze to stan umysłu xD
https://zapodaj.net/e998a61740b73.jpg.html

3

@Zoker o kurde, kilka dni temu widziałem jakaś ich fotkę razem w gorach z dzieckiem na plecach. Szkoda opa. Niech mu ziemia lekka będzie

0

Komentarz usunięty

2

Jak Inter wygra finał to tylko dlatego ze City nie ma Chorwata w składzie. Proponuje za rok za wszelka cene ściągnąć jakiegoś do nas

4

@Kapiczek jak Arthur Morgan na tt tak pisze, to musi tak być

2

@Poro6niec raz z nami, bo poprostu MSN i ekipa Lucho bylo najlepsza na świecie, a raz przez błędy sędziowskie w meczu z Realem

40

Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie. Dla mnie nie ma znaczenia ile trofeów LM posiada bo to nie jest żaden wyznacznik. Kto ogląda piłkę dłużej niż rok ten wie, że czasem jeden moment w meczu może zaważyć o awansie. Pep był wiele razy blisko ale jednak albo ktoś z jego piłkarzy miał wylew albo sam podjął błędną decyzje. Jednak to co mówił wczoraj Boras wielokrotnie świadczy o tym że jest on GOATEM na ławce trenerskiej. To jak piłkarze rozwijają się pod jego skrzydłami jest niesamowite. Jest wielu trenerów, jak Tuchel czy Conte, którzy po przyjsciu potrafią wycisnąć z zespołu o wiele więcej niż poprzedni trener, ale Guardiola w dłuższej perspektywie zrobi z dobrego piłkarza topke na swojej pozycji. Przykład taki Stones, wcześniej niczym sie nie wyróżniający piłkarz, a Guardiola zrobił z niego topowego obrońce. O De Bruyne nie wspominam bo gość jest najlepszym pomocnikiem w historii PL i śmiało pod koniec kariery będzie go można stawiać wśród najlepszych pomocników w historii piłki. Cały sukces Barcelony którym przez lata się delektowaliśmy to była zasługa Guardioli. Może i Messi bez Pepa zaliczyłby taki progres jaki zaliczył bo był po prostu geniuszem, ale uważam ze taki Busi który moim zdaniem jest najlepszym DM w historii bardzo wiele zawdzięcza Pepowi na ławce w rozkwicie jego kariery. Cudowny trener, z całego serca trzymam kciuki za City w finale, może i klub wspomagany przez szejków, ale fakt kto siedzi na ławce sprawia że chce żeby wygrali ten puchar.

2

7

Kopyto Borka mnie często mega irytuje, ogólnie ma mega kija w dupie, ale słuchanie go podczas meczu to przyjemność. Świetny komentator

5

I ten Messi z Laysami w reklamie oglądający LM XDDDDDDDDDD

3

Musza strzelic bramkę bo Real w końcu zacznie grać i tak. Lepiej zeby było już 2:0

2

Ale jadą. Rozkład jazdy znany

1

Alemany w czasie rozmowy z zarządem Aston Villi


0

@Zoker nie widziałem sory

4

W szczytowym momencie, około listopada 2008 roku, roczna inflacja w Zimbabwe wynosiła 89 700 000 000 000 000 000 000% (89,7 tryliarda procent), a ceny średnio podwajały się co 1,3 dnia. Była to druga pod względem wielkości inflacja w historii.
~wykop

4

Dziś najważniejszy mecz w sezonie dla kibiców Barcy xD trochę to smutne ale prawdziwe.

0

@AmigoBlancos imo nie, ale nie takie rzeczy futbol widział

4

Wiadomo czy w przypadku wygrania LM przez Inter, Pique otrzyma również medal?
https://zapodaj.net/1b8de128643fc.jpg.html

2

@HighestInTheRoom ze foty audi? A tam, niczego nie żałuje. Zreszta mnie to nie boli ze tak piszecie, po prostu mnie nie śmieszy xD

0

@Rust_Cohle czasami się zdarza nawet najlepszym

0

@Rust_Cohle imo bezbek totalny ale jak cię bawi to się cieszę

0

@Rust_Cohle nie nudzi ci się to?

0

Największe zagadki świata:
1. Kto zbudował piramidy
2. Co robi Milan w półfinale

0

@masq ale Haaland nie będzie nigdy tak dobry jak Suarez w Prime choćby strzelał po 70 goli w sezonie

3

@Esteban_ raczej Haaland jest dla Pepa tym czym miał być Suarez dla Lucho dodając ze Suarez był lepszym pilkarzem

2

@HarveySpecter z powodu dużego dicka. Mam nadzieję że pomogłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?