Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiadomo już czy Anglicy będą klękać przed meczem dla Viniego?
0
@dAvi_2 Bayern juz zaklepany chyba ze Borrusia da dupy w sobotę
0
@DaPidejpi imo nie będą jak nie będzie grał wszystkiego od deski do deski
1
@Objectivo ja oprócz wymienionych przez ciebie tytułów liczę na jakiś nowy niezależny tytuł jak Days Gone czy Ghost of Thushima
18
@Encore No tak, anulowanie kartki za walnięcie w ryj rywalowi załatwiło sprawę rasizmu. Ci to są sprytni. Niepełnosprytni dokładnie
6
Jordi to jeden z niewielu piłkarzy Barcelony których po prostu nie lubiłem. Mega mnie irytowało jego zachowanie wielokrotnie, oczywiście zawsze życzyłem mu jak najlepiej ale za to jakim był człowiekiem na boisku, jak zachowywał się jak najgorsza pipa go nie lubie. Jednak piłkarz z niego świetny, za czasów Messiego najlepszy LO na świecie i zdecydowanie najlepszy LO w historii naszego klubu. Leo by takich liczb nie robił bez Alby. Dzięki za wszystko i powodzenia, trzeba zacząć nowy rozdział co mnie niesamowicie jara. Teraz czas na Roberto i potem zając się slabiakami których przysłał nam Guardiola.
0
@Eto'o9 R10 ta na bramce jeszcze xD na każdej pozycji jest slabiakiem to po co nam on?
0
@cules100pro Alonso bez szans, Roberto daj Boże
9
Szkoda tylko że Roberto aka gol z PSG dalej zostanie w drużynie i będzie nam wmawiane, że jest wartościowym zawodnikiem. Już praktycznie brak w drużynie genu przegrywu z ostatnich blamaży, jeszcze tylko wywalić Roberto i nowych przegrywów Ferrana i Garcie i może coś z tego będzie w przyszłości. Nie potrzeba w takiej drużynie gości bez psychy.
10
@Comentateiro egzekucja czy zatrzymanie narkomana zachowującego się niebezpiecznie w stosunku do funkcjonariuszy oraz jego smierć przez narkotyki?
29
Akcja z Vinicjusem ma taki sam skutek jak akcja z Grzegorzem Florydą. Rasistą nie byłem ale się nim staje
0
Czego to Barcelona nie zrobi zeby Espanyol spadł z ligi. Ich szanse bardzo zmalały aktualnie
2
Oby takie mecze otworzyły klapki czawiego jaki szrot ma w drużynie
5
Ta decyzja to skandal. Wiadomo ze pieprzony madrytczak może robić co chce. Paranoja jak sobie przypomnę zawieszenie Lewego za klaskanie. Skorumpowana i obrzydliwa liga ha tfu
10
@BartArt bez Dembele nie mamy skrzydeł więc nie wiem czy takie dobre to okno
4
@budel17 skończyło się na Tokio Drift
77
Nauczycielka przedstawia nowego ucznia w Amerykańskiej klasie:
- To jest Sakiro Suzuki z Japonii
Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:
- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historia. Kto mi powie czyje to słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"?
W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi:
- Patrick Henry, 1775 w Filadelfii.
- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni ginąc"?
Znowu Suzuki:
- Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie.
Nauczycielka patrzy na uczniów z wyrzutem:
- Wstydźcie się. Suzuki jest Japończykiem zna amerykańską historię lepiej niż wy!
Nagle słychać czyjś głośny szept:
- Pocałuj mnie w dupę, pieprzony Japończyku.
- Kto to powiedział!? - Krzyknęła nauczycielka.
Na to Suzuki podnosi rękę i recytuje:
- Generał mac Artur, 1942 w Guadalcanal, oraz Li Lacocca, 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze.
- Suzuki to kupa gówna! - słychać głośny krzyk sali.
Na co Suzuki:
- Valenino Rossi w Riona Grand Prix Brazili, 2002 roku.
Klasa szaleje nauczycielka mdleje. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi dyrektor:
- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem.
Suzuki:
- RealMadryt.Pl i Rafał Muniak po akcie rasizmu na Vinim Dżuniorze
10
Szymon Marciniak w tym sezonie:
✅ FINAŁ Mistrzostw Świata
✅ półfinał Ligi Mistrzów
✅ FINAŁ Ligi Mistrzów
❌ finał Pucharu Polski
Za wysokie progi
~rzeźnicy kartomani
6
Pele wspiera biednego Viniego nawet zza grobu XDD
0
@Criss18Barca nie umiem drzemać. Jak już to na 2h minimum i zwykle już Potrm jestem wypluty bardziej niż przed drzemką
1
Jakby ktoś chciał kodzik na średnia w dominosie za 5 zł to zapraszam na pv (minimalna kwota zamówienia obowiązuje wiec zapewne trzeba coś domowic). Nie jadam takich rzeczy a dostałem
1
@Transu96 przecież była na kierownicy
3
@Sysia11 no ale gość se kręci beke z ciebie a ty sie obrazasz i go zgłaszasz, mnie gość pomawiał ze jestem oszustem i kłamcą. Nie widzisz różnicy? Zreszta ja go nie zgłosiłem tylko wyjaśniłem
12
Komentarz usunięty
1
@Medium ja dalej kaca leczę po igrach a chłop zaraz zaczyna bieg po 1800 na rowerze i 38 w wodzie xd
1
Jest jakiś live z ironmana Karasia? Gość 15h temu miał przewagę 200km na drugim rywalem xD teraz juz pewnie biegnie. Mega go szanuję
0
Sytuacja Viniego pokazuje tylko jak mało inteligentym jest on gościem. Pilkarz z niego świetny, jeden z najlepszych jak nie najlepszy obecnie skrzydłowy na świecie, ale to jak daje się sprowokować jak dziecko w przedszkolu mnie mega bawi. Rasizm w Hiszpanii to norma, jednak trzeba sobie z nim radzić. Jakoś Camavinga czy Rodrigo nie odwalają takich akcji, Alves jak go wyzywali od małp i rzucali bananami to zjadał te banany z ziemii, a Vini jak zawsze pokrzywdzony. Gość musi mieć taką odklejkę w głowie że szkoda gadać. Grozi odejściem? Niech idzie do PL to zobaczy co to faule i rasizm. Każdy kibic wykorzysta to że daje się sprowokować jak idiota. Wgl mi go nie szkoda za jego zachowanie.
5
Niech Wojtek ucieka z tego syfu, jeszcze jak zaraz im utną punkty
4
Mam z Coldplayem tak, ze czuje ze to taki zespół który chce naprawić świat. Jak słyszę Chrisa Martina to się serce raduje. Nie wiem czy mam jeszcze tak z jakimś zespołem, następnym razem jak będzie okazja to napewno skocze na koncert, ostatnio nie miałem niestety możliwości
https://vm.tiktok.com/ZGJ9Aud3j/?t=1
0
@4Fabregas4 to niezła odklejka. De Jong świetny piłkarz ale może buty wiązać Kimmichowi