Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cygan BRC o panie, ten kebsik na filmie to wgl bym nie zaliczał do fastfooda, takie cos to można codziennie wdupiać z takimi świeżymi produktami i jakością
0
@gumaz a to można sie dobrze czuć po kebsie?
0
Widzę ze polityka od rana wjechała to ja z czymś innym. Jakiego kebsika lubicie najbardziej? Ja ostatnio polubiłem boxa bo tak to zawsze rollo z mieszanym mięsem i mieszanym sosem. Ogólnie to mega nie lubie ogórków, pomidorów czy cebuli w kebabie, jak sałatka to czerwona i biała najlepiej, ewentualnie same frytki i mięso. Echhhhh szkoda ze takie nie zdrowe są bo jem średnio raz w miesiącu przez to
3
Ruch antywojenny wspierający agresora wojny xD High League już się zajęli, czekam az zajmą się nimi, a najlepiej niech ich wyślą do ich ukochanego kraju
0
@JordiAlbion No dziś leciały podobno ale u mnie na balkonie za jasno od miasta chyba
0
Widział ktoś te starlinki na niebie?
0
@Herbert No ja to rozumiem tak ze zeby grać w lepszej lidze to musieliby sprowadzić lepszych piłkarzy
0
@JarekS a to nie moglibyśmy po prostu znowu spaść? Doświadczenie lige wyżej i tak jest mase warte. Pytam serio bo sie nie znam
4
Vini Junior z numerem 7. No nie wiem czy to udźwignie, po takich legendach jak Mariano i Hazard
3
@bartas97 taka akcja obrońcy w 95 minucie przeważając o awansie powinno być karane degradacją
0
Komentarz usunięty
3
@Kengo uwielbiam kiedy ciocia przyjeżdża...
0
@Striker @Luciano99 zostawcie świeżaka
0
@draxidox i tego gościa ci tak szkoda @Sysia11? @Rust_Cohle wiedział z kogo żartować
9
@Joe_Pesci pewnie są po studiach xD to tylko pokazuje poziom takich kierunków
19
Polskie dziennikarstwo to największy ściek xD ja nie wiem jakim cudem takich debili dopuszczają do wywiadów z takimi osobami jak Igunia czy Robert
https://streamable.com/k5lv24
0
@Emhyr skoro Jorginho był 3 za tytuły to Alvarez tez powinien
4
@BlaseR9 nie warto, najnudniejszy mecz tej edycji
5
Oby oby, ten awans jest przede wszystkim najważniejszy dla tych chłopaków które tam grają, bo jedna liga wyżej to ogromny przeskok jakościowy. Im lepsi rywale tym większe doświadczenie i większa szansa na awans do pierwszej drużyny, a dla nas to byłoby zbawienie.
5
Hahahhahahahahahhag Lakaka
0
@Benz to zes odkrył Amerykę xD
0
Każdy Polak gdy widzi Marciniaka
5
Ale Stones to jest top przemiana. Widać w nim efekt Guardioli. Świetny piłkarz
1
Haaland jest top napastnikiem ale jak nie idzie to jest totalnie bezproduktywny. Z całym szacunkiem ale złota piłka dla niego a dla Leo to obraza dla tego drugiego. O wiele bardziej cenie sobie piłkarzy jak Kevin (szkoda ze znowu konta w finale)
0
@Emhyr co on tam mówi bo ja chyba głuchy i nie rozumiem
0
@KlonaZepan GOAT
11
W tym sezonie Premier League - Richarlison wykonał więcej cieszynek przy bramkach, które zostały anulowane przez system VAR, niż przy bramkach, które strzelił prawidłowo
Źródło: Twitter
0
@sedziaoxford No bo Pepsi i Cola smakują inaczej xD przecież o czymś innym tu piszemy
0
@Nieznajomy chłopie wyłoncz telewizje włoncz myślenie
12
Piłka nożna skończyła pewien etap który już nigdy nie wróci i nie będzie taki sam
https://zapodaj.net/3ab7be60d754a.jpg.html
( つ̥︣﹏╰̥̥)