Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Czemu kobiety grają do dwóch wygranych setów a nie 3 jak faceci? Bo chcą niby wyrównania płac a czemu skoro ich mecze są krótsze i mniej atrakcyjne? Pytam serio bo nie wiem czy jest to czymś spowodowane oprócz płci?
3
Prawdziwy GOAT. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
https://zapodaj.net/plik-FGVJivj9L6
0
74 miliony za Roque? Trochę dużo i niewiadoma ale mam cały czas w głowie Neymara czy Viniego i Rodrygo i od razu myśle ze może to być piękna inwestycja. Do tego chłopak odrzuca propozycje od innych klubów. Jestem na tak, wole zeby wydawali tyle kasy na koty w worku które się mogą okazać diamentami niż wiadomymi flopami jak Ferran. Pomijam już ze pewnie kilkanaście baniek jest za złota piłkę to daj Boże żebyśmy musieli to zapłacić
8
Sto lat Kamil Tumulec
0
@staszek171 to tam będę tez, ogólnie planuje zwiedzić cała wyspe
0
@chosenone no wiem jak działa ta gra jednak tymi ruchami stracili oficjalnie mój głos, a miałem zamiar na nich go oddać. Niech przekonują głupi elektorat, ale wielu tych wykształconych co są przeciwko PiSowi również będzie miało takie coś w dupie. Napędzajmy dalej inflacje dając patusom jeszcze więcej kasy
26
Człowiek widzi głosowanie za 800+ i nie wierzy. Koalicja która ma niby ratować Polskę od Pisu i każdy jest za. I zagłosuj na kogoś w tym pieprzonym chorym kraju. I potem mnie matka cisnie i mówi ze jak to nie chcesz na wybory iść musisz na PO głosować oni nie maja wyboru w tych głosowaniach zeby wygrać
0
@Odcinkowy byłem na Zakhyntosie i Kos i się nie zdarzyło jeszcze. Raz wlasnie w Hiszpanii był ale to tez zaraz zmiana była pokoju
@staszek171 ja w Faliraki, ale chyba nie chce poznawać na żywo ludzi z La Rambli xD
@daniel32778 pajaka, szczura, mysz cokolwiek, ale robale pierdziele uciekam jak najdalej xD
0
@MesQueUnClub96 tak, fiata 500 w cabrio, chcesz fote?
@HighestInTheRoom taki był plan przez moment
@Kejorowsky cieplo bardzo aczkolwiek przyleciałem o 21 wiec już było chłodniej i tak
6
Jestem dziś pierwszy dzień na Rodos, wpadamy na airbnb, zmęczeni jak cholera i cyk karaluch wylatuje zza szafki. Moja dziewczyna popłakana od razu zaczyna się drzeć ze mam go zabić, ja się brzydzę mówię bez szans xD przyjechal jakiś gość, popsikal spreyem i powiedział ze uciekł pewnie do rur. Pozatykal otwory i nara. Po chwili patrzę a karaluch wylatuje zza dechy łóżka, zrobiłem bardache ze nie będę tam mieszkał i albo dają nowy pokój albo oddaja kasę (jakby oddali kasę to bym spał w aucie xD) dostaliśmy w innej lokalizacji o wiele lepszy apartament. Morał z tego taki ze jak wam dziewczyna mówi ze po co hotel w takim kraju skoro i tak mamy auto i tylko tu śpimy to jej nie słuchajcie tylko bierzcie coś sprawdzonego
17
Co chłopaki się nachlali to ich xD
https://zapodaj.net/plik-zwUJJyxGRV
0
@Katalończyk 99 to prawda, ale gość był psychiczny co wlasnie ta książka opisuje
10
A nie chcecie Torresa?
18
Anegdota o śp. Adamie Ledwoniu:
-Co ty taki smutny?
-Skupiony.
-A co się dzieję?
-Będzie kartka,
-Czerwona czy żółta?
-Żółta na pewno, boję się czerwonej.
-A za co?
-Jest tam taki frajer u przeciwników. Od dawna chcę go za*********. Ale mam plan. W pierwszej minucie sędziowie nie dają czerwonych. To znaczy dają, ale rzadko. Pi******** go w pierwszej minucie.
Gdy tylko arbiter rozpoczął mecz, Adam wypadł jak z katapulty z naszej połówki i znienacka władował się makabrycznym wślizgiem w nogi upatrzonej wcześniej ofiary.
Sędzia podbiegł – żółta! I ostra reprymenda. Krzyczy:
-Ostatni raz! Ostatni raz!
"Ledek" zadowolony.
(Fragment z książki "Szamo")
~rzeźnicy kartomani
0
@VegetaPolska o fajnie, nie wiedziałem. Akurat nie mam plusa na razie bo nie potrzebuję, ale może se kupie na miesiąc żeby tylko te gry odebrać
0
@MesQueUnClub_87 w porównaniu do porzednich tak, od Dying Light 2 się odbiłem, Horizona jeszcze nie grałem, GOW to rzeczywiście top, Elder Ring sie odbiłem, Plague Tale spoko ale też bez szału. Oczywiście to moja opinia tylko
0
@Kgorecki2500 a to ja nie jestem totalnie fanem, od Fallen Order się odbiłem
@tadzik447 ciągle czekam ąz mi przyjdzie ochota na podstawkę, ja teraz gram se po godzine dziennie, a do Cyberpunka wydaje mi się że muszę mieć wolne i grać ile się da żeby się wkręcić
0
@Janas11224 Starfield (premiera 6 września) - no zapowiada się świetnie, Skyrim w kosmosie mnie mega przekonuje plus jest to pierwszy od dawna porządny ex na Xboxa. Mocno strzelą se w kolano jeśli to będzie crap.
Assassin Creed Mirage (premiera 12 października) - nie wiem co o tym myśleć, powrót do poprzednich tytułów wydaje się fajną opcją, jednak najlepsze AC dla mnie to te nowe z otwartym światem. Może jednak fajnie będzie zagrać znowu w taką liniówkę, bo Valhalla mimo że świetna to chyba za bardzo przesycona treścią, spędziłem w niej chyba 250h.
Alan Wake 2 (premiera 17 października) - nie grałem w jedynkę ale już mam w planach po Residencie kupić remaster i ograć bo mimo słabej oceny to podobno fabuła na tyle oddaje że warto. Lubię takie stricte fabularnie gry jak między innymi Detroit Become Human czy właśnie Alan Wake.
Spiderman 2 (premiera 20 października) - co tu dużo mówić, pewniak dobrej gry. Jak się komuś jedynka podobała, a ja uważam ze była zarąbista to dwójka będzie jeszcze lepsza. Obowiązkowo dla posiadaczy PS5.
The day before (premiera 10 listopada) - niewiadoma. Nie wiem co myśleć o tej grze, na zapowiedziach wyglądała świetnie, potem na gameplayu gorzej, nie ma za bardzo informacji na temat tej gry, na pewno przed kupnem poczekam na recenzje moich trzech growych mentorów czyli Quaza, Nrgeeka i Arhn.
Avatar (premiera 6 grudnia) - Ubisoft to robi więc obstawiam że to będzie kolejny Assassin z gówno misjami pobocznymi, mapą wywaloną znacznikami itp, ale nie oceniam bo ja w sumie lubie tego typu gry, więc tu również poczekam na premiere i zobaczymy co recenzenci powiedzą.
Silent Hill 2 (premiera 2023) - nie ma daty premiery jeszcze dokładnej ale plotki mówią że ma wyjść we wrześniu. W 1 część nie grałem ale oglądałem film i byłem obsrany xD tytuł z potencjałem
Stalker 2 (premiera 2023) - gra na którą najbardziej czekam, jednak myślę że nie wyjdzie w tym roku.
A wy macie jeszcze jakieś tytuły do ogrania? Chętnie sobie uzupełnię listę.
2
Ten rok jeśli chodzi o gry jest o wiele lepszy w porównaniu do 2022 roku który uważam za jeden z najgorszych odkąd jestem graczem. Dostaliśmy już kilka naprawdę świetnych produkcji jak Dead Space Remake, Hogwart któego nie trzeba nikomu przedstawiać, Dead Island 2, Residenta 4 którego jeszcze nie ograłem ale mam już na półce i czeka czy Diablo IV (nie jestem fanem i nie gram ale dodaje bo pewnie wielu kocha tą serie). Nadchodzące premiery zapowiadają się ciekawie, a październik przyniesie nam naprawdę sporo tytułów do ogrania. Kto ciekawy to zostawiam moje propozycje w komentarzu.
@macio_944 @Objectivo @clyde @marcin62 @Mario96w @Nazio87 @IronSanHybrid
2
RECENZJA I SPOILERY DEAD ISLAND 2
Ostatnio dodawałem krótkiego posta o DI 2 w którym określiłem grę w która warto zagrać, lecz nie za taką kasę. Po skończeniu moja opinie jako tako się nie zmieniła ale po kilkunastu godzinach grania, gierka zyskała mocno w moich oczach. Na początku jak lecimy tylko z fabułą, sporadycznie dostając jakieś misje poboczne jest troche nudno. Jednak im dalej tym więcej jakiś dodatkowych zadań które dają nam ogromne możliwości rozpierdzelania zombiaków na różnorakie sposoby i daje to tak niesamowicie dużo frajdy, że sam leciałem na miasto z mieczem żeby przecinać je na pół xD walka jest serio zrobiona świetnie, dawno się tak dobrze nie bawiłem po prostu grając w gre, bo fabularnie tu nie ma o czym mówić, nawet nie do końca wiem o czym to jest xD miałem po przejściu sprzedać ale jednak wędruje na moją półkę kolekcjonerską
@clyde @Objectivo @IronSanHybrid @macio_944 @Nazio87 @Mario96w @marcin62
0
Głupota jak pójdzie do Realu który ma przesyt w pomocy i będzie grzał ławę. Może za kilka miało by to sens, chociaż tak naprawdę to tylko Modric się zbliża do końca kariery bo Kross jeszcze trochę pogra. U nas o wiele szybciej by się mógł przebić do 11, liczę mocno ze jeszcze się uda go ściągnąć. Ech jak ja nienawidzę mierd. Chcą tylko po to żebyśmy my go nie mieli taka prawda
0
@MessiForeverTheBest mnie rozbawiło
0
@MessiForeverTheBest to pasta ziomek
1
Teoria wózka sklepowego
Wózek sklepowy to ostateczny test sprawdzający, czy dana osoba jest zdolna do egzystencji w społeczeństwie.
Odprowadzenie wózka na miejsce do ich przechowywania to prosta, wygodna czynność, która ogólnie uznawana jest za właściwą do zrobienia po zakończeniu zakupów.
Zwrot wózka jest obiektywnie słuszny.
Poza zagrożeniem życia nie ma sytuacji, w której nieodprowadzenie wózka jest akceptowalne.
Jednocześnie, pozostawienie wózka gdziekolwiek jest całkowicie legalne.
Dlatego wózek sklepowy to przykład ostatecznego dowodu na to czy dana osoba z własnej woli zrobi to co słuszne.
Nie ma kar za nieodprowadzenie wózka, nie dostaje się mandatu, nie zabija się za to.
Co więcej, nie ma z tego żadnego zysku.
Wózek odwozi się, bo tak trzeba.
Bo jest to poprawne.
Osoba, która nie potrafi tego zrobić, nie różni się niczym od zwierzęcia czy dzikusa z dna dżungli amazońskiej, którego zmusić do zrobienia rzeczy obiektywnie słusznych można tylko grożąc prawem i przedstawiając dotkliwe konsekwencje jego łamania.
Wózek sklepowy określa czy dana osoba jest dobrym, czy złym członkiem społeczeństwa.
1
@RychuBarca @mekston no racja, trochę ferment posiałem
0
Oficjalnie
Ligue 1 nie jest już 5 ligą po najnowszej aktualizacji przez UEFA.
1 Anglia
2 Włochy
3 Niemcy
4 Hiszpania
5 Belgia
6 Holandia
7 Francja
8 Portugalia
9 Turcja
10 Szwajcaria
No to se Mbappe ogarnął karierke xD
14
https://x.com/ishowspeedsui/status/1675161694903959552
XDDDDDDDD Speed nie bierze jeńców
0
@Explode stwierdziłeś tak po tych kilkudziesięciu minutach w tym sezonie czy kiedy?
1
@fcbarcafan19 tak
2
@Deviler to swoją droga :p nie pierwszy i nie ostatni youtuber który odwalił jakaś mega krzywa akcje