La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

3

Spoilery Death Island 2

Gra z tych które warto zagrać, nie warto wydawać grubej kasy krótko po premierze. Nie miałem wielkich oczekiwań, zresztą myślałem że ta gra nigdy nie wyjdzie. Fabuła jest taka że mogłoby jej nie być, ale wiadomo że DI słynie z walki i naparzania zombiaków co zostało wykonane świetnie. Na duży plus poziom trudności, który jest moim zdaniem mocno wymagający, jednak brak konsekwencji śmierci jest słaby (bijąc jakąś grupe po padnięciu respisz się i ta grupa jest mniejsza o tyle zombie ile już zabiłeś). Na pewno świetnie się w to gra w co-opie, ja niestety nie miałem z kim zagrać, jednak zostawiam sobie grę na półce żeby jeszcze kiedyś z kimś to ograć w 2 czy w 4. Jak ktoś lubi takie klimaty to polecam, jak stanieje do 120 to bardzo fajna i przyjemna gierka.
@clyde @IronSanHybrid @Objectivo @Nazio87 @macio_944 @Mario96w @marcin62

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?