3

Ale Fati jest żałosny ja pierdziele

0

@KlonaZepan gra gra przed chwila stracił piłkę jak amator

3

Tata Fatiego wiedział co robi, mówiąc ze już nie będzie przychodził na mecze Barcy. Zazdro ze nie musi już oglądać na żywo Ansu. Nie wszyscy kibice maja tyle szczęścia

3

Kto nie mówił kiedyś ze Garcia powinien grać na pivocie niech pierwszy rzuci kamieniem

1

@Gaucho Wszyscy widzę sugerowali kiedyś zeby postawić go na pivocie i nikt nie słuchał

2

Ale fajny skład, może zweryfikować niektórych graczy. Imo idealny na taki mecz i ja osobiście nie widzę winy w Xavim jeśli przez to będzie to zle wyglądać. Jak nie z Elche to kiedy?

0

@MarFan przez większość sezonów inne drużyny również sprawiały duże problemu Barcelonie i Realowi, po drugie mówię o lidze a nie europejskich pucharach.

0

@MesQueUnClub96 nie ma znaczenia ze jedna drużyna bez rywalizacji wygrywa ligę od 10 sezonów pod rząd?

16

Bundesliga to żałosna liga i nikt nie jest w stanie zagrozić Bayernowi na dłuższa metę zdobyciem mistrzostwa, co sprawia ze to najgorsza liga z top 5. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

0

@AdiKingu96 co w tym dziwnego? Zobacz ile osób gra w piłkę w Polsce, ile jest lig i drużyn. Ilu znasz piłkarzy co grają ligowo a ilu koszykarzy czy siatkarzy. Nie ma znaczenia jak słabi jesteśmy jako reprezentacja

3


VAMOS Łukasz

0

@Lukas82 okej ale nikt cię nie pytał o zdanie

1

@clyde ta obudowa, jakiś zamiennik z xkoma, oryginalne czarne nie do zdobycia nigdzie
@Objectivo xkom za 109 zł polecam

0

@clyde szkoda ze nie oryginał :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bezhistorii czyli zajebiscie

0

@kamyk_23 pure acoustic nova 6, Klipsch maja moi rodzice, podobne z wyglądu ale cenowo inna półka :p
@Zoker to u ciebie przecież odwiedziłem rodziców

5

PlayStation 5 w wersji black wyglada 100000x lepiej. Mega oddaje teraz
https://zapodaj.net/60723022a4f12.jpg.html
@clyde @Objectivo @macio_944 @marcin62 @IronSanHybrid @4drian0 @Mario96w

0

@MarcelNJ11 ja kocham Insomnie

2

Takich pompeczek juz nigdy nie będzie co kiedyś

1

@MesQueUnClub_87 tak było. Ale czy jest dalej? Wydaje mi się ze tolerancja obecnie jest większa

10

@Medium myśle ze jednak duża większość zakładając ze ma dwóch kochających rodziców niezależnie jakiej płci będzie miało mniej traumy niż jakby żyło w patologii. Ale nie, nie przeżyłem, mam dobrych rodziców którzy mnie nie bili ani nie robili mi traumy na przyszłość

27

@Medium trochę głupi przykład. Klaps a bicie dziecka to różnica. Jestem zdania ze lepiej mieć dwóch kochających ojców niż patologiczna matkę i ojca. Posiadanie dwóch ojców to w większości przypadków normalna rodzina i dobre wychowanie, napewno uczące tolerancji, niekoniecznie nakłaniającego do jakiejś orientacji jak wielu uważa. Wiadomo ze bezpiecznie mieć dobra mamę i Tate zamiast dwóch ojców ale to bardziej przez społeczeństwo które gnoi takie osoby

0

@Explode 188 chyba

0

@Ksavix nie weryfikowałem ale przez 31 lat, 718 zwycięstw np Manu to realna liczba

7

@darek60 a gdzie jest napisane ze to zwycięstwa drużyn?

3

Najwiecej wygranych meczów w Premier League w historii:
1.Manchester United 718 zwycięstw
2.Arsenal 641 zwycięstw
3.Chelsea 628 zwycięstw
4.Liverpool 621 zwycięstw
5.Sir Alex Ferguson 528 zwycięstw
6.Tottenham 517 zwycięstw
7.Manchester City 492 zwycięstwa
8.Arsene Wenger 476 zwycięstw
9.Everton 424 zwycięstwa

Legendy

0

@Zoker No niestety nie mogę bo mam pudła

1

@Zoker ała ale zabolało, ja na diecie

0

@IronSanHybrid Sek w tym ze to działa i dużo osób się jara jacy to oni są zajebisci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?