Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Jestem na spacerze z psem i serio ludzie co wolą pizgawice to mają coś nie tak z glową chyba
0
@BartqRKO zle to określiłem trochę. Wlasnie dla mnie jest o wiele gorszy niż wiele osób uważa, może nie drewno ale No walka z Dubielem pokazała ze miałem racje. Bardzo wiele osób przecenia umiejętności Paszy bo po prostu go uwielbia bo jest zajebistym gościem
3
Gala na plus dzisiaj
https://zapodaj.net/78563efcced35.png.html
Tak bym napisał gdyby nie fakt ze wszystkie czerwone są moje a zielone ziomka co nie ma fortuny XDD
0
@BartqRKO No widać było ze biją się dwa klocki w walce z Owcą. Podobała mi się walka ale No imo dość drewniana
3
@BartqRKO @Transu96 no rzeczywiście chłopaki izi win XDDDDDDD
0
@taxky mówisz o UFC czy HL? Bo HL słabe i pasuje ale No nie wiem o której mówisz xD
0
Myśle ze Dubiel może zaskoczyć. Pasza to drewno pomimo ogromnej sympatii do niego. Ciężko stwierdzić kto tu wygra
0
@Pawci023x nie No serio, tak mi się wydawało ze tak powiedziała na zbliżeniu xD
2
Laska Jóźwiaka do niego: „Ty debilu, przegrałeś z Najmanem” xD
0
@Survier 20 lat mniej
0
Nie powiem, chciałbym tak wyglądać w wieku 46 lat jak stary Denisa xD
1
Hahahha syn Najmana
1
Dobra wywalam telewizor przez okno jak Daro nie wygra przed czasem XDDDDDDDDDD
0
@Transu96 tamte mi nie psuły kuponu po kursie 1,3 xd
2
@V e B 96 No Arab Kizo była nudna, ale jako tako techniczna. A to jest jakaś parodia, jak dwa menele pod sklepem
2
Najgorsza walka jaka widziałem w życiu chyba
0
To niezły cichy, oddawaj pieniądze za kupon
4
Ale słaby ten Haaland masakra. Gość najsłabszy w City @MesQueUnClub96
4
Noc oczyszczenia i biorę się za Pawłowskiego bez skrupułów
0
@Death_voice No nie kościół a księża którzy ten kościół reprezentują.
0
@AbelKabel Nie warto, już lepiej wybulić za folie na całe auto. Nic nie daje ta ceramika, auto jest tak samo brudne jak było, blokuje się ciagle i w sumie woda ścieka tak jak powinna tylko z dachu
0
@Donnie_Darko mi się rodziców udało trochę zmienic odnośnie papieża i kościoła. Dalej chodzą i im tego nie zabronię, jak im to potrzebne to proszę bardzo, ale na szczęście maja pewne zdanie wyrobione na temat samej instytucji
0
@budel17 No to była akurat fajna rozmowa z wymianą poglądów, bez spiny
4
Nigdy nie wybaczę kościołowi tego ze od dziecka mi wmawiano ze pójdę do piekła jak będę niegrzeczny i ze po urodzeniu ciążył na mnie grzech za to ze wymyślona para zjadła jabłko z drzewa. Jak taka „dobra” instytucja może tak mieszać w głowie dzieciom? Dobrze ze coraz więcej osób mądrzeje i zaczyna rozumieć jaką instytucją jest kościół. Jakoś mnie naszło na refleksje bo miałem ciekawą rozmowę na ten temat przy stole rodzinnym
0
@RomanHoffer jak zrobi się ciepło
0
@AbelKabel dobra blocka dostajesz baranie
0
@AbelKabel ten gość żartował co to napisał xD
0
@AbelKabel nie to nie jest morze tylko tak na zdjęciu się odbija niebo w szybie. Ja nie wiem po co ty drazysz chłopie dalej i szukasz wszędzie jakiegoś spisku, tym bardziej ze jakby to było morze to bym to po prostu przyznał bo nie wiem czemu miałbym kłamać
0
@AbelKabel No przecież przyznałem idioto ze to niebo a nie morze
0
Komentarz usunięty