2

@Zoker 16 lat ma. Normalnie na legalu

0

@Esteban_ fajna taka szara myszka xD

2

Szkoda ze w Hogwarcie nie można zadnej relacji zawrzeć. Ale bym się z tą Poppy zapoznał jejku
@Objectivo @IronSanHybrid @clyde @Nazio87 @marcin62

3

@BoreekxD wiem, ale to Barcelona wiec nie zdziwiłbym się. Gdyby to był Vini to co innego

0

@BoreekxD bo za bezpośrednia czerwona mogą być nawet 3 mecze zawieszenia

0

Komentarz usunięty

3

@QQL5 chłopie ty masz konto tu rok i coś się sadzisz do innych użytkowników xD idź spać już

8

Jeśli Araujo rzeczywiście będzie pauzował tylko z Bilbao No to interwencja top. Wygraliśmy i tak a to prawdopodobnie byłaby bramka i trzeba by było gonić.

7

@AmigoBlancos pewnie tak będzie jak mówisz, ale i tak życzę Realowi zeby się wywalił i sobie głupi ryj rozwalił. Zreszta nic nie jest niemożliwe.

0

@AmigoBlancos moim zdaniem tez nie No ale wierzyć warto :p

15

@VegetaPolska chłopie wez się szanuj trochę xD jeśli to prawda to niezły z ciebie cuckold. Pomijając fakt ze ta laska ma srogo nasrane pod kopuła to jeszcze ma dzieciaka w wieku 17 lat xD a ty chcesz się pakować w związek z nią po jednym spotkaniu. Weź się chłopie za siebie, idź do psychologa jakiegoś bo masz duży problem ze sobą. Ty chłopie się wydyndasz przy jakiejś większej porażce czy zawodzie miłosnym. Bo nie, to ze cię jakaś laska olała po chwilowej znajomosci to nie jest zawód miłosny.

3

Ja jestem naiwniak ale wierze ze ta wygrana dziś Live da im takiego kopa ze będzie pogrom w Madrycie na prześcieradłach w LM. Musza to powtórzyć, przekonaliśmy się ze umieją odrabiać straty. Wiem ze to inny mental ale wierze ze im się uda

0

Dzięki Ferran za zepsucie kuponu. Wisisz mi 5 zeta

0

Dopiero włączyłem. Za co Araujo wyleciał?

0

@Rust_Cohle hahah No mega beka załóż kabaret

1

@Comentateiro No tak zakładam zakładając tu konto

54

Do dziś nie wierze ze są kibice Barcy którzy umniejszają Messiemu. Dla mnie to jest niesamowite zeby być kibicem Barcy i mu umniejszają XD gość jest twórcą każdego sukcesu który powstał od jego debiutu a są ludzie którzy mówią ze nie bo poszedł do PSG albo ze dużo zarabiał. Co macie w głowie ludzie XDDDD

0

@maniak33333 bo gra od deski do deski wszystko i uraz mięsniowy to kwestia czasu

1

Z Valencią Frenkie musi odpocząć. Najlepiej żeby wgl nie dostał powołania i nie było opcji go wpuścić (choć w sumie gramy u siebie to nie zaszkodzi żeby w razie dramatu był na ławce). Gość jest filarem i nie może wypaść bo to będzie imo większy cios niż Pedri. Frenkie w tym sezonie top, wszedł na bardzo wysoki poziom co mnie mega cieszy. Dobrze że jednak go nie oddaliśmy

1

@Rust_Cohle zmień chłopie ten avatar. Bóg cię opuścił?

1

Wiadomo już ile meczów zawieszenia otrzyma Vini Jr za ubliżanie sędziemu i gesty w jego stronę? Bo rozumiem ze dostanie karę tak jak Lewandowski dostał? W końcu to sprawiedliwa liga i Real jest tak samo traktowany jak inni i tak samo jak jego czarnoskóry kontrowersyjny zawodnik będzie traktowany tak jak inni. Prawda?

0

@Zoker nie czytałem gorących. Wlasnie teraz czytam pierwszy raz i nie dowierzam co tam się dzieje

1

@Zoker żem nie widzioł ze ktoś dodawał

1

@arasz1819 a No tak zapomniałem

9

Argumenty przeciwko Messiemu do 2020 roku:
„Nigdy nie opuścił swojego komfortu jakim jest Barcelona”
„Nigdy nie będzie na poziomie Maradony bez MŚ”
„Bez reprezentacyjnego trofeum nie można się nazywać najlepszym”

Argumenty przeciwko Messiemu w 2023 roku:
„Karzeł”
„trzyma ręce w kieszeni na gali”
„Ma trzech synów, ale ani jednej córki”

0

Witam. Kto wraca na ligowy klasyk?

0

@bebeto77 no nie, ale podchodziliśmy do meczu bez kluczowych graczy z myślą świata ze zostaniemy zmiażdżeni a wygraliśmy 1:0. To chyha wystarczy zeby tak pisać

40

Jak Araujo i Vini nie będą razem to nie wierze w miłość

13

Kolejny raz potwierdza się jedno. Tylko Barcelona może zatrzymać Real w Europie. Wszyscy się ich boja oprócz nas.

0

Kto wraca na rewanż oprócz Christensena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?