7

@bartas97 powiem więcej, raz zaliczyłem na studiach przedmiot, nie będąc ani razu na zajęciach. Nawet z projektu dostałem 5 a go nie oddałem xd

0

@ChessInfo ale kto cię pytał o zdanie xd zrozumiesz co to znaczy dostosować prędkość do warunków jak bedziesz miał prawko dłużej niż miesiąc. A tak to się nie wypowiadaj bo nikt nie pytał

1

@AbelKabel nie miała kamizelki, nie miała również trojkata. Była barierka a ona szła przed nią

0

@Zoker @Bobo25 nie obchodzi tzn ze nie przejmuje się w głębi duszy, No ale odpowiadam bo jak ktoś mi coś zarzuca i nie ma racji to czemu mam nie odpowiedzieć.

0

@Nano22 No tylko ze zostałem zlinczowany jakbym jechał 200 i się pruł do babki która czeka na pomoc drogowa. A to ja jechałem przepisowo a ona szła poboczem tam gdzie nie mogła. Czy mogłem jechac wolniej? Mogłem i watpie czy coś by to zmieniło bo to nie chodziło raczej o mnie tylko o tira który jedzie 80 na prawym i jej nie widzi. Ale już trudno

0

@Bobo25 No ale wy ja wlasnie usprawiedliwialiscie w ten sposób. Już mniejsza, niech będzie ze to ja jestem tym debilem, nie obchodzi mnie opinia randomow z internetu

0

@Nano22 imo słabe porównanie, teren zabudowany i przejścia a autostrada, ale jak uważasz

0

@emjot o dziękuje mój panie za litość

2

@Jakchcesz wszystko przenośne to gowno, już se lepiej wentylator kup, albo zainwestuj w normalna klime

1

@against_modern_football to wszystko jest tylko po to zeby na sile połapać za słówka, dostać pare zielonych i wywalić do gorących. Ci ludzie nie maja prawa jazdy a jak maja to trolluja bo to niemożliwe zeby mieć serio takie zdanie

0

@Ziemny na szczęście nic się nie stało i mogę powyzywać babkę ze to ona odwaliła a nie ja

0

@Kluivert_P No ale to bardzo dobry moment zeby wywalić post do gorących i dostawać zielone

0

@Medium ponieważ kilometr dalej stało auto na awaryjnych bez trojkata. Mam nadzieje ze wyjaśniłem

1

@Rust_Cohle :| pls

1

@mrboom uważam ze wybrała najgorszy możliwy scenariusz. Zła pogoda, dwa pasy (tam gdzie ja minąłem były 3 ale tam gdzie stało jej auto już dwa), brak trojkata, auto na łuku. Sory ale tu nie ma usprawiedliwienia, wyszła drama jakbym jechał 200 i się pruł do kogoś bo zrobił coś mniej głupiego. Ale to ja tu jechałem zgodnie z przepisami, a to ona szła poboczem na drodze na której nie mogła tego robić

0

@Ziemny jechałem przepisowo, nie potracilbym jej ale ktoś mógłby to zrobić dlatego tak napisałem.

0

@mrboom No dobra ale tez jak już tak bierzecie wszystkie scenariusze pod uwagę to ja również mogłem być zdenerwowany.

1

@Bobo25 ale tu chodzi o to ze wy się przywaliliscir ze ja ja chce sprzątnąć. No serio? Podałem najgorszy możliwy scenariusz i to nie ja bym to mógł zrobić tylko ktokolwiek inny, np tir jadący prawym pasem

1

@TheNekro94 wiadomo ze bym jej nie potrącił, ale może ktoś by jechał dalej i by spanikował widząc nagle poruszający się obiekt po autostradzie. Ja podałem to potrącenie jako najgorszy możliwy przypadek. Nie miała prawa przechodzić tego kilometra i to jest fakt. Ja powinienem bardziej uważać? Pewnie tak ale uważam ze to ona popełniła tutaj największy błąd

1

@mrboom to było napisane czysto hipotetyczne. Strasznie się o to przypierdzielacie

1

@PawkoFCB 3 pasy, pusta droga, napęd 4x4, jazda dozwolona prędkością. Uważam ze zrobiłem wszystko tak jak powinienem i nie mam sobie nic do zarzucenia

1

@Bobo25 ale głupoty gadasz szkoda komentować

6

@Isso89 zareagowałbym tak samo. Co to za komentarz wgl. Co za różnica jaka plec?

0

@Bobo25 mogła sie poślizgnąć np i wywalić komuś głową pod koła. Znam taki przypadek z mojemu miasta tylko ze to było w nocy. Zgadnij kto miał przesrane

0

@Ker1 nie jesyem i nie posiadam takiej rejestracji

1

@Bobo25 dlaczego muszę myśleć za siebie i za nią? To ona mogła pomyśleć a nie podejmować debilna dezycję skoro widziała jakie są warunki. Jak zawsze bronienie z dupy kogoś to popełnił błąd

0

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys No odniosłem bo coś mi tu gadasz o pokrzywdzeniu, a gdzie ja
Napisałem ze zawsze są pokrzywdzeni. W tym wypadku to pieszy zachował się jak
Idiota i to fakt

1

@Bobo25 jak auto się zatrzyma na poboczu to wyciągasz trojkat i czekasz na pomoc a nie jak idiota idziesz do najbliższej stacji. Serio trzeba to tłumaczyć?

1

@Jakchcesz to wciąż nie ja złamałem przepisy, a widzę ze tu wielu prawko wylosowali na loterii albo wlasnie jest typem pieszego co wchodzi na pasy bez patrzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?