Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
USA to kraj trzeciego świata z paskiem Gucci
0
@wawrzyn1 gdzie takie coś można zagrać?
1
@Rust_Cohle zgadza sie
7
@PatrychoO chodzi o kutasa?
3
Ale Shrek oddaje na kacu jeeeeeeejuu
1
@Rust_Cohle kurde schudłem 6 kilo w miesiąc, poprawiła mi się cera a teraz to żem przepodł
1
Nie piłem alko od nowego roku, do wczoraj miałem zakład z kumplem (akurat do wczoraj bo tak wypadała pewna impreza już dużo wcześniej zaplanowana). Mega dobrze było nie pic, łeb to mi zaraz odpadnie. Już nigdy nie wrócę do picia co weekend
10
Brameczka Messiego
https://gfycat.com/pl/secretgrouchycats
8
@require z byłymi mistrzami Francji?
0
@J4no przegrałem bo sociedad strzeliło samobója w 93 xD
17
Dlaczego nikt nie bije małego Cygana w pierwszej klasie?
Bo jego ojciec chodzi do szóstej
0
@A4ron tam miałem gola gospodarzy wiec siedzi
7
Ech świetna ta bukmacherka. Dzięki Sociedad frajerzyny.
0
@Medium wszystko po 1,6 max
@J4no wysle jak wygram
2
Ci polscy bukmacherzy to jest żart. 4 z 8 meczów siedzą, a oni mi oferują cashout 36 groszy przy wygranej ponad 1000 xD
0
@Toretto ale stwierdziłeś to po tych kilku meczach w których zagrał czy jak?
0
@Roni/VEB przecież on zagrał jeden sezon na wysokim poziomie, potem zjazd i brak formy aż do transferu.
10
@kubix05 zawsze kanapki w szkole z ta metka miałem.. chyba mama specjalnie to robiła :p
36
Kessie pod presja pokazał ze jest dobrym piłkarzem. Wcześniej miałem wrażenie ze chłop nie ma absolutnie żadnych umiejętności, wchodził jako zapchaj dziura i nie dawał nic od siebie. Teraz pod presja kontuzji zagrał dwa mecze naprawdę przyzwoicie. Oby tak dalej bo to młody i jak widać utalentowany grajek. Królem kreatywności to on nie będzie ale i takich silnych graczy potrzeba w drużynie
3
@Lionel_Messi10 ale się ciężko ten początek oglądało
5
Dobranoc La Ramblo, oby bez strat po dzisiejszej wietrznej nocy
0
@Maciej1078 wymagania które powstawały przez takich co uważają ze Polki są najpiękniejsze i wynoszą je na piedestał bez powodu
0
@AbelKabel jakbyś nie był debilem to byś zrozumiał o co chodziło w moim poście. Nie chodziło o to ze Polki są paskudne tylko ze od zawsze nam wmawiano ze są najpiękniejsze na świecie, jakby inne narodowości nie oferowały tego samego albo czegoś lepszego. A rzeczywistość jest taka ze większość polek po 30 przestaje o siebie dbać przez dzieci i natłok obowiązków i pewnie brak pieniędzy. Ale jak ktoś jesy taki jak ty i widzi tylko napis „30 z dwójka dzieci” to potem wychodzą takie kwiatki. Jakiś inni potrafili wyrazić swoją opinie i napisać ze się nie zgadzają ze mną kulturalnie. Ale ty jak zawsze musisz dodać swoje 3 grosze o Audi i ze jesyem dzieckiem. Niech ci będzie, ty za to jesteś totalnie nie inteligentnym człowiekiem.
0
@AbelKabel ty masz żonę jak se w simsach znajdziesz farmazonie
3
@AllBundy Giroud tez bardzo dobry piłkarz był. Benzema również. Griezmann również ale nie w Barcelonie. Myśle ze jeszcze masa francuzow by się znalazła np Kounde. Często zle kierunki obierają po prostu
0
@kynio302 No dokładnie, nie mówię ze ty masz uważać inaczej
0
@MesQueUnClub_87 ja również, uważam ze w krajach które wymieniłeś jest o wiele mniej zaniedbanych kobiet po którymś tam wieku. Być może łatwiej się żyje i wiele polek nie ma czasu zmieniać swojego życia, nie mówię ze nie. Tylko stwierdzam fakt
0
@escarabajo wiem. Trochę niektórzy nie zrozumieli o co mi chodzi. Ja nie mówię ze Polki są brzydkie wszyskrie, po prostu od dawien dawna jest powtarzany taki mit ze są najpiękniejsze na świecie, jak ktoś ładny to musi być z polski. A to bzdura po prostu. I niektórzy oburzają się jak się z tym nie zgadzasz
0
@MesQueUnClub_87 nie wyglądają, ale często bardziej dbają zeby dobrze wyglądać w średnim wieku
1
@Ls0811 ale czego współczujesz? To fakt ze laski po urodzeniu dziecka zwykle po 30 przestają o siebie dbać i wyglądają zle. Nie mówię ze kazda