Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@QQL5 nie picie kawy i herbaty bo i tak ich nie pije
1
Depay ratuje kupon xD
2
@Pawel13sz szlifierka powinna załatwić sprawę
0
@masq oczywiście mówię o Remake :)
1
@masq zagraj w 2, potem 3 i czekaj na 4. Potem zagraj w 7 i 8 bo to już nie jest powiązane. 2 jest prześwietna
1
@tristan87 idealny na środek tabeli
2
@Pawel13sz tak jak warto wierzyć w Fatiego jeszcze, jak warto było wierzyć w Dembele, jak warto wierzyć nawet w Kessiego, tak totalnie nie wierze w Torresa. Dla mnie to jest po prostu mega średniak i nic tego nie zmieni. On nie ma umiejętności żeby wejść na szczyt. Pep jest najlepszym trenerem na świecie, on dobrze wiedział kogo puszcza i dlaczego.
0
@talizmo chodzi o to ze żydzą na piłkarzy zawsze i tylko wypożyczają zeby Potrm nie kupić
0
@masq Tomek to mój ulubiony recenzent, ale w tym przypadku nie czekałem. Aczkolwiek z tego co mówił ostatnio to woli przejść porządnie cała grę bez spieszenia sie, a zapewne ta gra baaaaardzo mu sie podoba
0
@Esteban_ ja trochę bez czasu ale siadam po trochę i mnie dupa boli jak misze wyłączyć
0
@Nazio87 przepraszam :p
14
Niesamowity jest ten Hogwart. Nie pamietam kiedy mi się tak japa cieszyła do jakiejś gry. Wszystko co robie sprawia mi taka niesamowitą radość. Ostatnio tak czułem chyba przy Wieśku 3 jak grałem pierwszy raz. Może nie do końca jesyem obiektywny bo jestem ogromnym fanem serii, ale jestem po prostu zachwycony. Jak widać da się nie zawalić hypowanej gry: Redzi uczcie się, bo Cyberpunk tez mógł był hitem już od premiery a nie kilka miesięcy po niej.
@Objectivo @IronSanHybrid @macio_944 @marcin62 @masq
0
@El dominatore Troiboia znam, trapy oczywiście tez mogą być
1
@HighestInTheRoom chips to ten od bankomatu? No zrobiłem fotkę dodałem se do relacji na insta i pomyślałem ze tu tez wrzucę. Nie chce być w gorących, w sumie to
Bym usunął ten post jeśli by się dało
0
@Kondi99 o kurła to chyba za bardzo klubowe xD
0
Podzieli sie ktoś jakimiś pompeczkami do posłuchania? Ostatnio ciagle to samo na playliscie. Jakiś future house, dubstep, drum&base. Ostatnio nuta jaka mi siadła to ten Skrillex
2
@HighestInTheRoom jak on będzie w gorących to chyba nie ja mam Problem tylko ci co sprawiają ze tam trafia ;)
1
@Atencjuszek to już zależy od użytkowników. Ja nie chce być w gorących, nawet bardzo bo znowu się barany zlecą
1
@Rust_Cohle dał mi tylko żebym mu zalał pod korek
2
@Conradxc to jest mój samochód, mój tata Abel mi go kupił
8
Tak zwana studnia bez dna ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
https://zapodaj.net/cec4ab63cbcc7.jpg.html
@IronSanHybrid @Danny Gaucho @JimMorrisonFCB @Mario96w @NeKenI @Antimadridista_WR
0
@DawidekFCB już wyszedł, wlasnie oglądam
@Em_DzeJ im dalej w las tym gorzej. 3 sezon mocno sredni
22
Ja tam wciąż wole zeby PSG wygrało z Bayernem. Moja niechęć do Żydów z Monachium jest o wiele większa niż do Paryżan, tym bardziej ze gra tam Leo. Niech se potem odpadną z kims innym, ale oby Bayern już w 1/8 poleciał
2
Znany zespół rapowy OIO w piosence Worki w tłum nawija: „Sobota wieczór Monaco leje 2:0 na pizde PSG humor gitówa”
4
@tristan87 haha jak taki York co szczeka do większego psa
0
@Prorokk wiadomo ale nie tak duża jak na Ukrainie przed wojną. Po drugie trzeba totalnie odciąć się od kacapow, a wciąż masa ich w tym kraju. Po wojnie wciąż tam będą
2
@Xxxbarca4ever Mudryk gra drugi mecz, a Ferran drugi sezon. To chyba duża różnica moim zdaniem ale jak uważasz
1
@Kondziubarca przede wszystkim pomijając już fakt ze kraj jest zniszczony przez wojne to musi się skończyć korupcja w kraju. Wojna to akurat dobry moment zeby tą korupcję wyplewic
2
@Rl9k1nG No minus jest taki ze Rosjanie to w większości złodzieje, gwałciciele, zbrodniarze z grupy Wagnera a Ukraińcy to patrioci którzy bronią swój kraj
1
@Albatros Lazio Atalanta może być stosunkowo nudnym meczem. Obie drużyny ostatnio bez formy, góra tabeli. Tam moim zdaniem nie będzie dużo bramek, mimo ze taka Atalanta dużo strzelała ostatnimi czasy. Choć to złudne bo już mi to +2,5 w ich meczach dwa razy zamknęło kupon. Ja bym odpuścił