Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bob Budowniczy - wersja oryginalna
https://www.instagram.com/reel/CnfSJI5sDrJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
5
Napoli Napoli już kuponów nie pie*****
1
@SteuerFreiMoney już wczoraj miałem offroad jak wracałem do domu w nocy po godzinnych opadach śniegu bez odśnieżania
0
@agaFCB a co dodajesz jakieś fajne rzeczy na profil?
1
Ale ten Villareal to są chłopcy do bicia. Dobrze ze teraz z nimi będziemy grać. Szkoda ze mam ich na kuponie
31
@MrPGG nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni
14
Moim zdaniem najlepsza gala, duży plus za brak losowań i gowno koncertów. Widać ze słuchają fanów
0
Ale żenada xD tragedia
0
@Transu96 No w sumie xD
0
@Transu96 no to bylo kopnięcie gościa co już był znokautowany wiec imo średnio. Jedynie mega plus ze na Polaku
5
Nie No narazie gala sportowo na najwyższym poziomie. Nie ma co gadać ze się patusy biją. Chyba najlepszy nokaut w historii fame
3
Niesamowity jest Karaś. Chłop mógłby Ironmana walić teraz. Mega szacun. A walka super, mega sportowo
1
Dobra już po kuponach wiec teraz z całego serca Team Amadi i Team Jóźwiak
0
Ałaaa ale strasznie to wyglądało
0
@bartas97 No ja za 50 i miało byc +1,5 rundy ale mikser tragedia
1
Po kuponie po drugiej walce xD to lubie najbardziej
2
@AbelKabel usuń już to konto xd
0
@AbelKabel nie poplacz się
2
Ale Rafonix frajer. Piątka miała być zbita a on kopa wali. Ha tfu na niego
2
@MesQueUnClub96 bredzisz
1
Hahaha Janosik zapłakany i humor gitówa
1
@IronSanHybrid ja nie kupuje odkąd w federacji jest Marcoń
0
@J4no ale chodzi o ten tekst ze E wez udowodnij ze to twoje a nie o samo auto
1
@VegetaPolska chcemy wiedzieć. Opowiadaj
0
@qchulainn wytłumaczę ci to z mojej perspektywy bo tez tak pisałem. Faul się zakończył czerwona kartka i nic mu się nie stało. Nie lubimy Viniego i to są po prostu docinki w jego stronę. Jakby mu się coś stało, to takich żartów by nie było, wiadomo ze zaden piłkarz nie zasługuje na straszne kontuzje. Jakby się śmiali po kontuzji to wtedy można byłoby mówić ze to debile, jednak wczoraj większość osób pisząc ze zazdro ze se mógł go kopnąć robiła se po prostu bekę. Czy śmieszne to było czy nie dla ciebie to były żarty
1
@MarianoItalianoVero Q7?
1
@szymonekk mam go pro na klacie
1
@ranger3120 a to chyba był jakiś random akurat
1
@don'T.R.I.P.e nie ukradłem tylko pożyczyłem od @Rust_Cohle
1
@ranger3120 @HighestInTheRoom dodałbym jeszcze akcje z gościem z depresja i poleceniem od nauczyciela zeby poszedł na dziwki