24

Nie ma z czego sie budzić. On jest po prostu średniakiem na miare Leeds. Barca to z wysokie progi taka prawda. Kolejny flop transferowy

6

Ataki na Iran z politycznego punktu widzenia to dla nas, Ukrainy i USA świetna wiadomość. Po pierwsze Rosja traci sojusznika bo będą zajęci swoim krajem, a po drugie jeśli doszło by do jakiegoś większego konfliktu to Rosja im napewno nie pomoże co tylko wkurzy Iran bo zostaną bez sojuszników.

0

@Hubsao a 3 wojna bo? Kolejny konflikt po prostu na szeroka skale

2

@barteggg08 na treningach pewnie robi

4

Jak kiedyś poczuliście ze wydaliście na coś kasę bez sensu to pomyślcie ze Araby wydają rocznie 200 baniek na Ronaldo zeby robił Siuuu :p

0

@Rust_Cohle Son Of Anarchy jest świetne, polecam

1

@pt9 samochodem

2

Dzisiaj na WOŚPie tak zmarzłem przy -2, a co musza czuć ci z Madrytu przy -5, masakra

0

@JohnyMemonik spadli by do 3 ligi, po co się ograniczać

1

@Coutinho007 No ale tu przecież nie chodzi o to w nienawiści do Viniego. Chodzi dokładnie o to co robił Neymar

0

@Rust_Cohle No to oby dostali na pizde

6

Nie trawie Viniego Dżuniora, ale czy to nie jest tak jak z Neymarem u nas? Tez go nienawidzili wszyscy oprócz nas, tez kiwał zawodników, tez był Brazolem, tez kładł się od każdego kontaktu, tez wymuszał karne i nurkował. Widzę różnice tylko w tym ze Ney to był gigachad a Vini wyglada jakby był chory na coś. Tzn wiadomo ze umiejętności większe miał Neymar ale ja tu nie o tym.

2

Dobra nie oglądam meczu PSG ale statystykach wyglada jakby nie istnieli totalnie xD co tam się dzieje?

1

Jak Dembele serio 5 tygodni to żeśmy przepodli z tymi pseudo skrzydłowymi

4

Jurek pokaz faktury złodzieju tak jak ja pokazałem

0

@Gronek na dziurkę dziś dostają po tej dogrywce z Atletico.

1

@IronSanHybrid myslisz ze będzie to gra z opcja zostania złym czarodziejem? Mega mnie wkurza jak gry na sile robią z ciebie niewiniątko, a w tej produkcji jest duże pole do popisu

1

Ale Milan to są frajerzy masakra

0

@xtomay zajebisty kolor. Ja osobiście fanem Hondy nie jestem, chociaż kiedyś przez moment zastanawiałem się nad type R, ale ostatecznie wybrałem 7R. Najbardziej bolał mnie ten przod napęd :p ale fajnie ze masz zajawkę, jak masz jakieś fajne fotki to wrzucaj, dużo osób jest zajawionych motoryzacją. Porobione masz coś? Jakiś wydech czy stage

1

@Rust_Cohle przecież się zgodziłeś to na uj siejesz teraz ferment

9

@IronSanHybrid nie szkoda go wgl. Trzeba było nie tykać cudzej żony

1

@Rust_Cohle odnośnie tej Audicy to już oddałem kluczyki twojej żonie. Dzięki za wszystko, mega samochód i super doświadczenie

2

@GeneralXavi ja po tym miesiącu bez alko widzę jakie to gowno. Spadła mi waga 5 kilo, poprawiła mi się cera, ogólnie samopoczucie się mocno podniosło, zrobiłem dużo wiecej niż miałem zaplanowane na ten miesiąc i ogólnie jest dużo lepiej. Można się nawalić z jakiejś okazji raz na jakiś czas ale zdecydowanie chlanie co weekend a co gorsza w tygodniu to przesada

1

@arasz1819 ja tez znam ale są to osoby które nie piją od zawsze, zdarza im się nawalić raz na rok ale tak to trzeźwo zawsze. Jak ktoś pił normalnie i przestał to chyba prawie zawsze się potem średnio bawi na zakrapianych melanżach
@Comentateiro No ja nie pije wlasnie dlatego ze często nie miałem umiaru i jak wjeżdżała wuda na stół to zerwana taśma często. Nie ze jakiś problem z alkoholem, po prostu jak się odpalalo to już do końca a kumple tez popić umieją. Z innymi alkoholami tak nie ma, jak piłem łychę to zawsze kulturka

2

@Comentateiro ja np nie pije alkoholu od sylwestra, planuje nie pic do urodzin czyli jeszcze miesiąc (potem dalej ciągnąć) i uważam ze nie umiem się za bardzo bawić bez. Tzn umiem sobie znalezc zajęcie, spotkać się z kumplami na jedzonko, pójść gdzies z dziewczyna, ale nie potrafię iść na imprezę i nie pic i się dobrze bawić. Przyznam ze spoko się patrzy jak inni się upijają i widać zmiany w ich zachowaniu ale zdecydowanie jesyem mniej zabawowy bez alko

1

@arraco największy minus to kontuzja Dembele

12

U Xaviego w głowie: „o kurła ale fart XDDDD pora na csa”

0

@Gaz nie No wtedy nie dodaje bo mnie serio wystalkuja świry i zamordują

2

Chyba tez se przeszczep włosów zrobie to se może Lambo kupie a nie RS3

1

@626 a czemu Christensen na rezerwie jak gra świetnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?