Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@escarabajo No wiem wiem ze to nie ze mnie się śmiejecie ;p mam nadzieje :D
5
@escarabajo to jak was to bawi to się cieszę ze tyle radości wam przyniosłem przyjaciele z internetu
1
@HighestInTheRoom wez go nie oznaczaj bo się odklei znowu xD
2
@BorzyKrzys nie udowodnisz mi ze to moje zdjęcie
@Rust_Cohle palec grzebalec
1
@Foro szerokokątnym
4
@ranger3120 pls już z tymi żartami
11
Zima znowu zaskoczyła Śląsk xD połowa ludzi chyba już na letnich bo na światłach co drugi nie może ruszyć
https://zapodaj.net/47611b232d56b.jpg.html
1
@Emhyr to kto jest synem kogo?
0
Wygra dziś Filipek? Doświadczenie mówi ze tak, ale Karaś jest dlugodystanowcem plus wydaje się gościem który za co sie zabierze to jest najlepszy. Filip jest dobry, ale w sumie to miał walki ze średnimi rywalami, raz walczył z Ferrari. to dostał na dziurę.
0
@clyde 13h jakoś, ale na hardzie
1
@Ojciec5tkidzieci Alan to chłopiec do bicia wiec na bank xD ja mimo wszystko mega jestem ciekawy tej walki Boxdela z Jóźwiakiem w klatce rzymskiej. Dużo krwi tam Boxdel napsuł, zreszta wczoraj na konfie mocno się ośmieszył. Dla niego to jest walka o honor bo jak przegra to po tym co mówił i odwalał zostanie po prostu wielkim przegrywem. Filipek z Karasiem myśle ze będzie mocno sportowo
4
Juto kolejna gala dla koneserów sztuk walki, pełna charyzmatycznych osobowości, kultury osobistej i pracy. Życzę wszystkim zeby było ciekawie i coś nas zaskoczyło, a malkontenci co wybierają rozrywkę dla innych bo coś im się nie podoba dupa cicho
2
@okiemtypera_lucaxx95 Sheya przed czasem rozwala NPC Janosika po kursie ponad 2. Pozdrawiam
3
@Medium Bedopies to największy farmazon na polskiej scenie. Akurat z Kubanem można się zgodzić, on nigdy nie szukał rozgłosu
2
@LaRoja ja mam na przod 70mai A500s a na tył RC06 i mocno polecam. Jakość super i cena dobra. Ogólnie firmę polecam @Antimadridista_WR widzę ze podobnie
0
@icon3520 na YouTube to nawet ja bym miał dobry filmik z dryblingami
2
@Zoker mamy w sumie oprócz piłkarzy aktora w postaci Griezmanna i reżysera Benzeme. Może o to mu chodziło
0
@marcin62 No wiadomo, jak się dobrze bawisz to nie warto przeliczać, ale tu gra serio jest bardzo krótka. Aczkolwiek taki Resident Evil Remake tez jesy krótki a imo jest to warte takiej ceny. Chociaż tam w sumie można grę przejść nawet 3 razy i się to sporo różni w fabule
0
@PawkoFCB No ja gram na konsoli wiec nie miałem tej opcji. A grę przejdziesz w tydzień lekko grając po półtorej godziny dziennie
2
SPOILERY DEAD SPACE REMAKE choć w sumie to nie spoilery
Jako ze nie grałem wcześniej w podstawkę, to byłem mega ciekawy tej produkcji, bo ogólnie ostatnio remake to jedne z ulubionych pozycji, fajnie nadrobić stracone pozycje. Gra bardzo dobra, rozgrywka ciekawa z dość niekonwencjonalną bronią i mechanika. Historia trochę sztampowa ale wraz z rozwojem widać ze ma do zaoferowania więcej niż się wydawało na początku. Brutalna jak cholera czyli tak jak lubie. Na 5.1 robi wrażenie oprawa dźwiękowa bo kilka razy miałem strach iść dalej. Miałem sporo czasu w tym tygodniu wiec ograłem to szybko, zaraz się zaczyna okres gdzie tego czasu nie będę miał prawie wcale (a szkoda bo wychodzi Hogwart), a jutro juz wysyłam dalej bo sprzedałem na Olx za dokładnie tyle samo co kupiłem, wiec tutaj duży win. Tak jak mówił @Nazio87 ze gra za tyle kasy za krótka, w sumie prawda, za tą kasę nie opłaca się tego kupować chyba ze ktoś serio jest fanem serii. W każdym razie udany Remake, liczę ze wydadzą kolejne części bo historia mnie wciągnęła. Polecam kupić jak cena spadnie chociaż do 150 albo mniej złotych
@IronSanHybrid @clyde @marcin62 @macio_944 @Objectivo
0
Był banik to nie mogłem napisać. A wiec bardzo dobry mecz, kluczowe 3 pkt, Raphinha mimo gola to po dobrym początku tragedia, nie wiem czy coś z niego będzie jeszcze. Jesteśmy mistrzami w gownianych transferach. Sprzedać póki jeszcze ktoś jest w stanie się na niego nabrać, o ile już nie jest za późno
0
Komentarz usunięty
1
@Encore ciężko powiedzieć czym spowodowany. Przestał o siebie dbać? Psycha siadła? Nikt mi nie wmówi ze bym słaby bo był świetnym piłkarzem
2
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
@wlodek54 miłego bana, oby perma
4
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty