Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros PSG Monaco BTTS
Newcastle czysto
Arsenal czysto
Union 0,5 gola gości
Bilbao X2
Freiburg 1X +1,5
Borrusia Werder +8,5 roznych
9
Niektórzy się zastanawiają po co nam Inigo Martinez. Już tłumacze. Ponieważ jest dobrym piłkarzem i przyjdzie za darmo, a to ze mamy Christensena, Araujo, Kounde, Garcie i Alonso nic nie znaczy, bo po pierwsze czuje ze Eric odejdzie, a po drugie już mieliśmy ostatnio taka sytuacje ze tez sie każdy zastanawiał po co skoro to dobrze obstawiona pozycja, przez co odpadliśmy z Ligi mistrzów, bo nagle większość złapała naraz kontuzje. Dlatego oby Martinez tu przyszedł
6
@webber @Mario96w @JimMorrisonFCB po co wy mu odpisujecie dalej? xd przecież to jest jakiś zakompleksiony przegryw który wmówił sobie ze ma mercedesy i rodzine i się kłóci z randomami z internetu udowadniając im ze to co maja nie jesy ich, pisząc polszczyzna jak patus spod sklepu, a jak ktoś mu zwróci uwagę to brnie dalej. Pamiętajcie. Nie warto kłócić się z głupim bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
0
@Adran360 No ale my gadamy o graniu. Przecież wiadomo ze konsola jest tylko do grania, sam mam lapka jak to mówisz w celach zarobkowych. Do gier które wymieniłeś nie trzeba mieć wystrzałowego kompa tylko zwykłego za półtora klocka
0
@sonek jest jak ze wszystkim. Jak będziesz dużo grać to się nauczysz. Ja gram od zawsze na konsoli i mimo ze nie gram w fpsy typowe jak cod to mam skilla i w strzelanki gram bez żadnego wspomagania zwykle na trudnym
0
Widzę ze mój ulubieniec znowu sam się ora w gorących xD niektórych to nawet cisnąć nie trzeba bo zrobią to za ciebie
0
@Medium nie widzę wielkiej różnicy między graniem na tv w 4K i 60 fpsach na konsoli a na kompie na ultra. A Hogwart na kompa ma ponoć do dupy optymalizacje, zreszta jak większość gier bo na kompa są wyższe wymagania. I tak, mam kompa bardzo mocnego ale do pracy, wciąż wole
Się wywalić na kanapie i pograć na XSX kosztem grania na ultra
0
@require już wybrałem Gryfindor :)
3
@Medium ale ze w co? W Lola? Proszę cię. Nie pograsz w najlepsze gry jakie wychodzą i maja najlepsze oceny. Wiadomo ze na kompa są tez jakies exy ale każdy ma je w dupie zazwyczaj plus i tak zwykle są na xboxa. A co do ceny to porównanie bez sensu bo gry na PC maja większe wymagania i jak złożyć kompa o mocy ps5 to i tak nie zagrasz na poziomie gier na ps5. Zreszta jest masa kolejnych minusow. Tak czy siak, ja nie bronie, niech se każdy gra na czym chce ale myśle ze komentarze ze hehe konsolowcy grają na low a ja mogę lepiej to ból dupy pcciarzy ze konsolowcy mogą grać we wszystko od zawsze
2
@Medium wciąż wole konsole na której mogę se pograć we wszystkie topowe ekskluzywne gry a nie jak na kompie w 40%, albo po 3 latach od premiery ;) a gadanie o tych klatkach to zawsze beka bo po pierwsze większość ma to w dupie a po drugie na ultra pogra 5% które ma kompa za x tysięcy. Jednak oni pograją na ultra tetaz a za 4 lata już będą płakać ze musza wymieniać kartę. Ja sobie na mojej konsoli za 2,5 k pogrsm w tej samej jakości bez zmian aż wyjdzie nowa generacja
0
Pierwsze momenty Hogwartu za mną i narazie jestem zachwycony…zaraz przydział do domu i chyba muszę poczytać jeszcze co wybrać xD waham się między ślizgonami a Gryfindorem. Jakby był system moralności to wiadomo ze od razu do Slitherinu. Ale tak to jeszcze myśle
15
@MesQueUnClub96 jakby tak było to znaczy ze zawiodłem jako ojciec
1
Co tu dużo mówić. Zaczyna spłacać te 200 mln kontraktu. MASZYNA
https://zapodaj.net/7b11b8fa99b8f.jpg.html
13
@Firestone top transfer. A psioczyłem przyznam się. Andreas szefito
0
@IronSanHybrid szkoda xD
0
@IronSanHybrid No ze mogę se użyć ich na randomowej osobie?
0
@IronSanHybrid da się w grze jakoś brutalnie zabijać?
1
@Hubsao ten to jest chyha jeszcze większym debilem niż Muran xD
1
@Nhyz ojciec ktory oglądał każdy mecz za czasów Ronaldinho, a ja jako ze siedziałem z nim to również oglądałem. I tak się zakochałem w oglądaniu ich meczy i tak pozostało do dziś
1
@kuz ale przecież ja nic nie mówię, bardziej to wkleiłem bo bekę mam z tego ciasta.
3
Izak nieee
0
@budel17 ja dzwoniłem przed wczoraj do punktu z grami i mam preorder zamówiony
0
@budel17 w piątek. A wczesny dostęp dla tych co kupili deluxe od wczoraj
2
Jeszcze jeden dzień oczekiwania. Jaki dom wybrać? Myśle nad Slitherinem bo kręci mnie czarna magia i ogólnie bycie czarnoksiężnikiem. Gryfindor jednak może być fajny bo pewnie będzie mocno dopracowany ze względu na fakt Ze większość go wybierze
@IronSanHybrid @Objectivo @masq @marcin62 @macio_944
0
@Deeespacito No trochę za dużo. Za 30 już można kupić bardzo fajna w automacie
1
@GeneralXavi do 50 tysięcy E90, 3.0 diesel. Jak trochę dołożysz to E92 3.3.5. Do 100 polecam golfiki 7R albo jakiś GTI, fajne miejskie auto które potrafi dokopać na światłach nie jednemu. I30N jest tez fajne ale to już chyba drożej
1
@4drian0 uniwersum marvela jeśli chodzi o gry to jest tak ogromna piaskownica ze mnie głowa boli. Spiderman jest świetny, wychodzi tetaz 2 cześć. Zapowiedzieli grę o Wolverinie a teraz Ironman. Z tego można robić dziesiątki przepięknych gier, oby
1
@kiper09 a co maja te gale oprócz śmierci Walusia do ich śmierci? Niezła odklejka
0
@tbas zawodnik freak fightowy i aktor z Lombardu
0
@Gappeq a ja nie czuje tego jak pale